Treść opublikowana przez wustyle
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a ja rok nie palilem i znow zaczalem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Melancholia". Nie powala. Mocna 7 w 10 stopniowej skali.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pad od x-a odpowiada mi bardziej, niz ten od ps-a
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika srebrnego sedana B6, nr rej NOL 1617X. Widziany pod Ergo Arena po najlepszym koncercie na jakim byłem (Sting).
-
F1, Rajdy i Motorsport
lezka sie zakrecila, jaki szczesliwy byl na twarzy!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
tak jak Vegas ja nie wiem, co tam bylo smiesznego...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bo to nieeleganckie krasc filmy lepiej sie do tego nie przyznawac pubicznie - to chyba jasne
-
F1, Rajdy i Motorsport
wyscig super, niemniej jednak Button byl winny kolizji z Hamiltonem
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ja bym chcial, zeby w F1 bylo tak jak kiedys kazdy team mial swoje rozwiazania i na tym polegala rywalizacja a nie - teraz kazdy bolid jest inny, a tak naprawde sa prawie identyczne
-
F1, Rajdy i Motorsport
na testy zapewne tak nie ma co robic cisnienia ja zawody ogladam, tak jak ogladalem bez Roberta (trudno) caly czas bede powtarzal, to cud, ze nie zginal nawet jesli nie wroci do F1, to trzeba sie cieszyc, ze zyje napewno znajdzie sposob na zycie w motosporcie
-
Strefa Śmiechu
nie smieszne
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Domin będzie, on śpi z vagiem
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
chory jestem!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zabiles mnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
teraz masz na twardym numery kont i hasła userów PSStore :kox: Xbox przeszedł atak hakerski :gwizdanie: Ale w przeciwieństwie do SONY, Microsoft zatrudnił 14 letniego hakera i teraz będzie zajmował się jego rozwojem i przyszłością w korporacji :gwizdanie: Oficjalnie przyznali, że coś takiego miało miejsce, ale nie potwierdzili, że aktualizacja to przez sam atak. dziekuje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
masz przerobiona konsole i boisz sie podpiąć do neta ??? :naughty: :naughty: :naughty: alez Boze bron, nie przerabiam, nie sciagam piratow (gier), muzyki, filmow, etc. pytam, bo po zalogowaniu zrobil spory update i nie wiem co on przyniosl, na oko nic sie nie zmienilo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Chopy a ostatnio taki duzy update byl na xbox co on wlasciwie przyniosl?
-
F1, Rajdy i Motorsport
dokladnie! ile sie zmienia z okrazenia na okrazenie w strefie DRS - super nie ma juz procesji a zwroccie uwage np jak sie bronia czasem RB bez KERS przeciwko KERSowi i DRS wlasnie - miod!
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Widzieliśmy się już pod Lidlem no tak, ale bylo ciemno i ja juz Was nie pamietam
-
F1, Rajdy i Motorsport
temat ucichl, ale fani F1 zostali, no i cieplo mysla o Robercie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no dawaj, dawaj w koncu ile sie mozna lapac na trasie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
gyt! to ja sie pojawie raczy
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
zabilbym jednym szczałem
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
lub cytujac marszalka Pilsudskiego: "Narod wspanialy, tylko ludzie k**wy"
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ja juz nic nie obiecuje, bo zawsze "cos" [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 16:53_________________________________________________czy bedzie ktos dzis na spocie, kto ogarnia przekladke zegarow na pelny fis? czy bedzie tez jakas vag-ina?