Treść opublikowana przez wustyle
-
jaki telefon dla corki?
Widze, ze rozdz niska Corka ma 17 lat, glownie muzyka, FB, przegladarka i mail po wi-fi, gry rzadziej proponuja mi go w orange za 250 zl Desire drogi...
-
jaki telefon dla corki?
A Wildfire by jej nie wystarczyl? Wlasnie sobie go ogladam.
-
jaki telefon dla corki?
Pany! W zwiazku z tym, ze ja jestem fanbojem Apple'a i nie za bardzo znam sie na urzadzeniach innych producentow mam pytanie o telefon dla nastolatki. Chcialbym tel dotykowy, o jakims fajnym designie. Na poczatku wybor padl na Xperie mini pro, ale doczytalem, ze Sony nie bedzie oferowal wsparcia na Androida powyzej wersji 2.2. Wiem, ze wsrod dotykowych telefonow wyroznia sie mocno Samsung Galaxy S, ale on jest drogi. Poprosze o porade dot. HTC. Tel musi miec WI-FI, dzialac na Androidzie i ladnie grac. Bede wdzieczny za pomoc
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
z przewaga kupy
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ja sie postaram byc chociaz na chwilke
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Większość ludzi poleca tabex. Wiem, że da się radę rzucić bez żadnych chemicznych dopalaczy da sie trzeba tylko miec jaja
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zyje, ale co to za zycie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone naprawde juz sie nie odzywam... Ty chyba nie wiesz co piszesz...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
na x360 tez jest pogralem chwile, moze byc [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:09_________________________________________________Pany Ja w kwestii formalnej. Dlaczego w ankiecie nie ma iPhone'a? Telefon jako platforma do gier miazdzy. Uzycie zyroskopu w takich grach jak Modern Combat 2, NOVA i NOVA2 albo Real Racing 2 zrywa kapcie. Dodajcie prosze urzadzenie
-
F1, Rajdy i Motorsport
rutyna moze Cie zabic! :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wihu, Ty czytasz wczesniejsze posty? :gwizdanie:
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a ja dalej bezrobotny, nie macie wakatu?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
tez bym se skoczyl w delegacje na kilka dni;)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
luz na razie sie nie spieszy kilka dni wiecej polezy tablica za szyba przednia
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
mam jeden na zbyciu moge ci odpalić bo sie wala po kątach , firma "no name" ale swoje zadanie spełnia poprosze
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
w sumie to tez pomysl musze kupic takie ustrojstwo
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no nic bede musial kupic zwykla, czarna ramke na przod moze wytne plastki z klubowej i nakleje na te zwykla cos pokombinuje i dzieki Hermi za odp myslalem, ze tylko ja mam niefarta w zyciu
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
kurfff czyli tylko na tyl...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Kruwa! Ja to jednak pzida jestem Przyszly ramki od Jara Podczas montazu z przodu (zderzak jest lekko przeciez wygiety) wylamalem plastikowe zawiasiki, przy probie zatrzasniecia ramki juz z tablica Co zrobilem zle? Na moje oko, to ramki tej konstrukcji na przod sie nie nadaja Nie wiem teraz co zrobic Wezme ze soba ocalala ramke na spota Pomozecie?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
W kazdym normalnym kraju na profilaktyke wydaje sie duzo pieniedzy, zeby potem nie wydawac duzo wiecej na leczenie.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Czwartek, Kaufland, 19-ta?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
hejo przepraszam, nie moglem byc tyralem do 21.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
moj myjni z pol roku nie widzial