Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Widze, ze rozdz niska Corka ma 17 lat, glownie muzyka, FB, przegladarka i mail po wi-fi, gry rzadziej proponuja mi go w orange za 250 zl Desire drogi...
  2. A Wildfire by jej nie wystarczyl? Wlasnie sobie go ogladam.
  3. Pany! W zwiazku z tym, ze ja jestem fanbojem Apple'a i nie za bardzo znam sie na urzadzeniach innych producentow mam pytanie o telefon dla nastolatki. Chcialbym tel dotykowy, o jakims fajnym designie. Na poczatku wybor padl na Xperie mini pro, ale doczytalem, ze Sony nie bedzie oferowal wsparcia na Androida powyzej wersji 2.2. Wiem, ze wsrod dotykowych telefonow wyroznia sie mocno Samsung Galaxy S, ale on jest drogi. Poprosze o porade dot. HTC. Tel musi miec WI-FI, dzialac na Androidzie i ladnie grac. Bede wdzieczny za pomoc
  4. z przewaga kupy
  5. ja sie postaram byc chociaz na chwilke
  6. Większość ludzi poleca tabex. Wiem, że da się radę rzucić bez żadnych chemicznych dopalaczy da sie trzeba tylko miec jaja
  7. zyje, ale co to za zycie
  8. Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone naprawde juz sie nie odzywam... Ty chyba nie wiesz co piszesz...
  9. Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone
  10. Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. na x360 tez jest pogralem chwile, moze byc [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:09_________________________________________________Pany Ja w kwestii formalnej. Dlaczego w ankiecie nie ma iPhone'a? Telefon jako platforma do gier miazdzy. Uzycie zyroskopu w takich grach jak Modern Combat 2, NOVA i NOVA2 albo Real Racing 2 zrywa kapcie. Dodajcie prosze urzadzenie
  12. rutyna moze Cie zabic! :>
  13. Wihu, Ty czytasz wczesniejsze posty? :gwizdanie:
  14. a ja dalej bezrobotny, nie macie wakatu?
  15. tez bym se skoczyl w delegacje na kilka dni;)
  16. luz na razie sie nie spieszy kilka dni wiecej polezy tablica za szyba przednia
  17. mam jeden na zbyciu moge ci odpalić bo sie wala po kątach , firma "no name" ale swoje zadanie spełnia poprosze
  18. w sumie to tez pomysl musze kupic takie ustrojstwo
  19. no nic bede musial kupic zwykla, czarna ramke na przod moze wytne plastki z klubowej i nakleje na te zwykla cos pokombinuje i dzieki Hermi za odp myslalem, ze tylko ja mam niefarta w zyciu
  20. kurfff czyli tylko na tyl...
  21. Kruwa! Ja to jednak pzida jestem Przyszly ramki od Jara Podczas montazu z przodu (zderzak jest lekko przeciez wygiety) wylamalem plastikowe zawiasiki, przy probie zatrzasniecia ramki juz z tablica Co zrobilem zle? Na moje oko, to ramki tej konstrukcji na przod sie nie nadaja Nie wiem teraz co zrobic Wezme ze soba ocalala ramke na spota Pomozecie?
  22. W kazdym normalnym kraju na profilaktyke wydaje sie duzo pieniedzy, zeby potem nie wydawac duzo wiecej na leczenie.
  23. Czwartek, Kaufland, 19-ta?
  24. hejo przepraszam, nie moglem byc tyralem do 21.
  25. moj myjni z pol roku nie widzial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.