Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
trasa z piaseczna, przez konstancin na czerniakow, potem wilanow, po robocie czerniakow i z powrotem konstancin i piaseczno fakt, teraz jest mniej korkow, ale klima wlaczona non-stop to sie jakos bilansuje z wrzesniowym powrotem natezenia ruchu, bo bede wiecej stal w korkach, ale rzadziej uzywal klimy sam nie wierzylem, ze mozna zejsc do takiego spalania - zwykle po miescie nie schodzilem ponizej 11 l nie mam fisa, tzn mam zegary od S4, ale nie mam kiedy zalozyc zwykle patrze na kwote tankowania i sprawdzam ile przejechalem km do niedawna za 50 zl przejezdzalem po miescie ok 80 km, teraz 120 naprawde mozna
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zapraszam, mozesz ze mna pojezdzic pelne stosowanie sie do ekojazdy daje wlasnie takie wyniki po co mialbym klamac?
-
F1, Rajdy i Motorsport
:good: :good: :good: :good: :good: :good: Doskonała wiadomość :kox: :kox: oby ostatnia operacja ;( chyba sie poplacze, jak zobacze Robusia w bolidzie
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
2.0 TFSi
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wichry namietnosci - jeden z moich ulubionych Niewierna Lepiej pozno niz pozniej Domek nad jeziorem Notebook Gran Torino Oczy aniola Noce w Rodanthe - swietny Kroniki portowe sporo tego jest
-
F1, Rajdy i Motorsport
tak, pamietam
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale to byly czasy, gdy komentatorzy siedzieli nad pit lane w biurach prasowych to bylo takie "wiarygodne" wszystko
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
miasto, korki, wlaczona non stop klima opony 245/45/17 180 KM, 1.8T nauczylem sie jezdzic eko (nie mam fis-a, wiec podaje odczyt z licznika i info z tankowania) 9,5 l na 126 km sorry, ale zawsze bylem cienki z matmy, wiec nie wiem jak policzyc ile wyszlo "na setke" po zastanowieniu - wychodzi mi niecale 8 l/100 km
-
F1, Rajdy i Motorsport
a widzieliscie jak jednemu ze stewartow cos wybuchlo kolo nogi gdy gasili pojazd? dostal odlamkiem bolidu i zaczal kustykac? Tru, ja widziałem ten moment. Ale jeszcze lepszy był wyjazd Vettela z alei serwisowej, kurde, mało brakowało, żeby się w ten ściągany bolid Heidfelda wpierdzielił. Swoją drogą - co za kretynizm, żeby wciągać go tyłem przez wyjazd z alei serwisowej :no: to bylo nieodpowiedzialne przeciez wiadomo, ze po minieciu krechy w pit lane kolesie grzeja juz na maksa powinien byc SC
-
Strefa Śmiechu
i koniecznie LPG
-
F1, Rajdy i Motorsport
a widzieliscie jak jednemu ze stewartow cos wybuchlo kolo nogi gdy gasili pojazd? dostal odlamkiem bolidu i zaczal kustykac?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Prawdziwe mestwo braci Coen - petarda
-
Spotkania na drodze
buba co Ty robiles w K&K???
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
na jakim oleju latasz? MOTUL, ale oczywiscie oznaczenia nie pamietam, chyba 5W 40
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
moj juz 265 tys i lata az milo
-
Ludzie z A4 w ARMII
"A" to miałeś oficjalnie "z przydziału" ale obok, w nawiasie, lekarz dopisał "MARUDZI COŚ o AUDI, NIEZRÓWNOWAŻONY EMOCJONALNIE, NIE POLECAM" :polew: :polew:
-
Ludzie z A4 w ARMII
Jedyna komisja wojskowa w WKU Pruszkow w 1991 r. Kat A. Od tamtej pory nikt sie do mnie nie odezwal
-
[B6 AWX] Zmiana skrzyni AWX=BRD jeszcze na quattro
www.sportmile.pl
-
[B5 AEB] Połamał się czujnik przepływomierza.
radze kupic ORI mialem przeprawe z roznymi przeplywkami (zamiennikami itd) - zero efektu oryginalna przeplywka zalatwila sprawe
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
za***ista robota za***ista!
-
Spotkania na drodze
czyje to? dzis rano, wawa, piwarskiego
-
Jeździł ktos w PKP z Warszawy do Zakopanego??
Tylko twardziele tacy jak Arek Kups, Jacek Palkiewicz i Tony Halik jezdzili ta trasa pociagiem. Wszyscy przezyli dzieki swojej wiedzy o survivalu. Odradzam
-
Muzyka w naszych autkach
strasznej sieczki sluchacie panowie mi by leb urwalo od tego, no ale ja stary jestem
-
Spotkania na drodze
pod czym?? moze moja? ja z Ozarowa przeciez pochodze Wyższa Szkoła Cła i Logistyki Ale Ty masz avanta, a to był sedan .
-
Spotkania na drodze
pod czym?? moze moja? ja z Ozarowa przeciez pochodze