Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Czy tel Twojej dziewczyny to tez iPhone?
  2. Brac Bezapelacyjnie Sam uzywalem Zdziwisz sie ile wycisneli z tego sprzetu Jesli chcesz, napisz do mnie PW, powiem Ci, ktory reseller Apple'a bedzie mogl dac Ci ew. znizke
  3. obstawiam lambde ale vag wszystko wyjasni
  4. jest bardzo waleczny i nie odpuszcza do konca - to lubie ale jego popisy na Spa i w Singapurze z walecznoscia nie mialy nic wspolnego to bylo "Destruction Derby", ale w wersji "live"
  5. Na razie zawartosc dosc "uboga", ale jednak jest. Ceny za utwor 0,99 Euro. Kurs Euro wysoki, ale to i tak lepiej niz latac po sklepach. Jak dla mnie bomba.
  6. bo to jest albo był olbrzymi talent , choc hamowi tez nie mozna odebrac ze jest z niego fighter choc bez głowy HAM zaczyna robic za nieobecnego Nakajime
  7. juz pisalem potwierdzam
  8. Shell Konstancin, PB 95 - 5,19
  9. aaaaaaaaaaa!!!!!!!!! ja tez ogladalem od tego momentu uciekali z obrobionego banku to doslownie 5 min od rozpoczecia filmu
  10. :good: swietny film wszyscy sie spodziewali poscigow, kraks, strzelanin... a tu...
  11. HAM naprawde ma cos z glowa... A wyscig nuda, no chyba, ze jedzie w Singapurze Robert i nagle zaczyna wyprzedzac wszystkich i wszedzie jak w zeszlym roku
  12. Wieś tańczy i śpiewa luknij w profil Diego
  13. Lukoil, Piaseczno, Pb 95 - 4,97
  14. Kasa misiu, kasa (sponsorzy, ktorzy przyszli do LR za Senna).
  15. amen i juz dosc przepychanek
  16. i kazdy tor jest legendarny, a kazdy zakret arcytrudny
  17. Ewidentnie Lewis (tak, jak mowilem wczesniej) zablokowal Japonca Cial do samego konca zamiast wejsc normalnie w zakret[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:48_________________________________________________tak, jak mowilem: http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-mistrz-autodestrukcji,wid,13734858,wiadomosc.html cyt.: - Nie wiem, co powinienem zrobić, może zjechać na żwir, aby zrobić mu miejsce? - pytał ironicznie Kobayashi. Hamilton początkowo twierdził, że nie jest winny, ale w końcu przyznał, że wypadek był w 100 procentach jego winą. Przesadna agresja Anglika znów sprawiła, że stracił on szansę na bardzo dobre miejsce.
  18. Statoil, Poleczki, Pb 95 - 5,07
  19. Shell, wjazd do Konstancina, PB 95 - 5,04
  20. brawo super :oklaski: ciężko by było przy następnym okrążeniu ogladalem wyscig z moim 6 letnim synem i on powiedzial - tato, jeszcze jedno okrazenie i Kuba bylby drugi
  21. Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?Ale może musiał po prostu ochłonąć? Faktycznie chyba był przez moment zamroczony a jeszcze zdziwiło mnie to że zdjął ręce z kierownicy... Co do winy nie ma co się doszukiwać po czyjej stronie bo obaj zawinili ... Hamilton jednak odbił lekko w lewo dokladnie hamilton zajechal droge kobayashiemu, gdy ten jechal prosto moim zdaniem wina lewisa wyscig ekstra a manewr wyprzedzenia na o'rouge webbera!!! :kox:
  22. Dawaaj Bruno!!![br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________Jeeeeeeest!!!![br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________To sie nazywa zmotywowany kierowca!
  23. Adam spoko Ziomek wirusowal mi auto
  24. Lo matko! Ziomek z mojego kochanego miasta:) Sorry za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.