Treść opublikowana przez wustyle
-
[INNE] Iphone 3GS i problem z Wifi.
Czy tel Twojej dziewczyny to tez iPhone?
-
Strefa Śmiechu
- zestaw głosników harman kardon -opinie
Brac Bezapelacyjnie Sam uzywalem Zdziwisz sie ile wycisneli z tego sprzetu Jesli chcesz, napisz do mnie PW, powiem Ci, ktory reseller Apple'a bedzie mogl dac Ci ew. znizke- [B5 AEB] Problem z spalaniem w 1.8T
obstawiam lambde ale vag wszystko wyjasni- F1, Rajdy i Motorsport
jest bardzo waleczny i nie odpuszcza do konca - to lubie ale jego popisy na Spa i w Singapurze z walecznoscia nie mialy nic wspolnego to bylo "Destruction Derby", ale w wersji "live"- iTunes Music Store nareszcie w Polsce
Na razie zawartosc dosc "uboga", ale jednak jest. Ceny za utwor 0,99 Euro. Kurs Euro wysoki, ale to i tak lepiej niz latac po sklepach. Jak dla mnie bomba.- F1, Rajdy i Motorsport
bo to jest albo był olbrzymi talent , choc hamowi tez nie mozna odebrac ze jest z niego fighter choc bez głowy HAM zaczyna robic za nieobecnego Nakajime- Ciekawe filmy warte obejrzenia
juz pisalem potwierdzam- Ceny paliwa marzec 2026
Shell Konstancin, PB 95 - 5,19- Ciekawe filmy warte obejrzenia
aaaaaaaaaaa!!!!!!!!! ja tez ogladalem od tego momentu uciekali z obrobionego banku to doslownie 5 min od rozpoczecia filmu- Ciekawe filmy warte obejrzenia
:good: swietny film wszyscy sie spodziewali poscigow, kraks, strzelanin... a tu...- F1, Rajdy i Motorsport
HAM naprawde ma cos z glowa... A wyscig nuda, no chyba, ze jedzie w Singapurze Robert i nagle zaczyna wyprzedzac wszystkich i wszedzie jak w zeszlym roku- YouTube - filmy warte obejrzenia
Wieś tańczy i śpiewa luknij w profil Diego- Ceny paliwa marzec 2026
Lukoil, Piaseczno, Pb 95 - 4,97- F1, Rajdy i Motorsport
Kasa misiu, kasa (sponsorzy, ktorzy przyszli do LR za Senna).- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
amen i juz dosc przepychanek- F1, Rajdy i Motorsport
i kazdy tor jest legendarny, a kazdy zakret arcytrudny- F1, Rajdy i Motorsport
Ewidentnie Lewis (tak, jak mowilem wczesniej) zablokowal Japonca Cial do samego konca zamiast wejsc normalnie w zakret[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 08:48_________________________________________________tak, jak mowilem: http://f1.wp.pl/kat,101078,title,Hamilton-mistrz-autodestrukcji,wid,13734858,wiadomosc.html cyt.: - Nie wiem, co powinienem zrobić, może zjechać na żwir, aby zrobić mu miejsce? - pytał ironicznie Kobayashi. Hamilton początkowo twierdził, że nie jest winny, ale w końcu przyznał, że wypadek był w 100 procentach jego winą. Przesadna agresja Anglika znów sprawiła, że stracił on szansę na bardzo dobre miejsce.- Ceny paliwa marzec 2026
Statoil, Poleczki, Pb 95 - 5,07- Ceny paliwa marzec 2026
Shell, wjazd do Konstancina, PB 95 - 5,04- F1, Rajdy i Motorsport
brawo super :oklaski: ciężko by było przy następnym okrążeniu ogladalem wyscig z moim 6 letnim synem i on powiedzial - tato, jeszcze jedno okrazenie i Kuba bylby drugi- F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Jeszcze do żony mówiłem. Co się dzieje, że się nie rusza?Ale może musiał po prostu ochłonąć? Faktycznie chyba był przez moment zamroczony a jeszcze zdziwiło mnie to że zdjął ręce z kierownicy... Co do winy nie ma co się doszukiwać po czyjej stronie bo obaj zawinili ... Hamilton jednak odbił lekko w lewo dokladnie hamilton zajechal droge kobayashiemu, gdy ten jechal prosto moim zdaniem wina lewisa wyscig ekstra a manewr wyprzedzenia na o'rouge webbera!!! :kox:- F1, Rajdy i Motorsport
Dawaaj Bruno!!![br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________Jeeeeeeest!!!![br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________To sie nazywa zmotywowany kierowca!- YouTube - filmy warte obejrzenia
Adam spoko Ziomek wirusowal mi auto- Ceny paliwa marzec 2026
Lo matko! Ziomek z mojego kochanego miasta:) Sorry za OT - zestaw głosników harman kardon -opinie