Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Hej Zauwazylem wlasnie, ze w moim telefonie pojawilo sie info, ze korzystam z nadajnika Orange. Jestem w Play, wiec "carrier info" o uzyciu sieci Plus nie budzilo zdziwienia. Wiecie cos o tym? Pozdro.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 10:59_________________________________________________Juz sie dowiedzialem. Play zaczal korzystac takze z nadajnikow Orange - i super, bedzie wiekszy zasieg. Do zamkniecia.
  2. http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html to sie przestanie jezdzic i juz najwazniejsze to nie dac sie zwariowac rynek ma to do siebie, ze jesli jest za drogo, to klienci szukaja innych rozwiazan, co zmusza tych co dyktuja ceny do ich obnizenia spekulacje niestety rzadza od jakiegos czasu na swiecie i to jest glownym powodem hustawki cenowej
  3. tak, wiem dlatego jak zaczalem wypelniac to wszystko, to mi rece opadly potrzebowalem tak "na oko" wyliczenie sprobuje wlasnie pogadac z jakims "zywym" doradca mam juz mniej wiecej poglad na rzad wielkosci dziekuje [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 12:42_________________________________________________ Liberty Direct [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 12:39_________________________________________________ racja wezme LD pod uwage
  4. o! a ktory ubezpieczyciel?
  5. Pany nie mam czasu grzebac w porownywarkach ubezpieczeniowych moze mi ktos pomoc? potrzebuje pi razy drzwi skladke OC A4 avant, 1.8T 150 KM, 1999 r pierwsza rej w Polsce 02.01.2007 da rade z tych danych oszacowac?
  6. odnosnie "sledzenia" uzytkownikow: http://simblog.pl/ios-takze-uzywa-carrier-iq-jednak-jest-to-malo-inwazyjne
  7. Przejsc sie z malzonka i psem na smyczy po sasiadach i grzecznie porozmawiac. Jestescie sasiadami i bedziecie razem mieszkac. Nalezy wyrazic ubolewanie nad zdaniem o uciszaniu psa na zawsze. List zachowac. Mysle, ze wspolnota spojrzy na Was wtedy inaczej. Zycze powodzenia.
  8. jeszcze troche i beda wspierali inne jezyki to kwestia czasu tu fajne porownanie jak dziala asystent mowy dla WP7 i iOs: mozna sie posmiac
  9. widzialem, ze sprzedajesz BB siri daje rade?
  10. zalezy czego szukasz moja ulubiona to flightradar24 pro pokazuje samoloty na niebie moja dziewczyna jest stewardessa i zawsze widze kiedy laduje, gdzie jest, z jaka predkoscia zasuwa wczoraj pojawil sie w appstore tvn player - ladnie zrobiony, zainstalowalem[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________ poniosło mnie, przepraszam Pozostawię go dla przykładu, jak NIE powinna wyglądać ta dyskusja :D buba lobuzie
  11. chodzi mi o taka sama dyskusje jak w watku o androidzie rzeczowa i ciekawa usun post Buby prosze
  12. Jako wielki fan firmy, pozwalam sobie zalozyc watek o produktach z nadgryzionym jablkiem. Zapraszam do dyskusji
  13. oglądałem tylko zajawki Listy do M. ale mam wrażenie, ze to film podobny do tego http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc filmu sprzed kilku lat, który mi się podobał i też przed świętami leciał tak nawet tworca "love actually" i "notting hill" byl zachwycony polska produkcja ja polecam
  14. Listy do M. Koniecznie z dziewczyna. Kilka historii o tym, co wazne w zyciu. Polecam.
  15. na pewno ma już przygotowaną opcje i to od dłuższego czasu, inaczej nie byłoby tylu nieporozumień na linii Kubica-Ranault też tak uważam,że ma miejsce juz w jakimś innym zespole najprawdopodobnie w Ferrari znowu trzeba bedzie ciuchy teamowe zmieniac!!! :polew: :polew: No ja mam koszulkę BMW Saubera już tylko do "prac domowych" :D A jeszcze niedawno obnosiłem się dumnie po ulicy z logo BMW i Petronasa na piersi.... :kox: ja mam t-shirt i 2 bluzy z kapturem BMW Sauber, bylem o krok o kupienia t-shirtu LR
  16. na pewno ma już przygotowaną opcje i to od dłuższego czasu, inaczej nie byłoby tylu nieporozumień na linii Kubica-Ranault też tak uważam,że ma miejsce juz w jakimś innym zespole najprawdopodobnie w Ferrari znowu trzeba bedzie ciuchy teamowe zmieniac!!!
  17. dokladnie choc uwazam solowa plyte Frusciante za strasznego gniota, to w RHCP byl za***isty Navarro robil po prostu swoje i dobrze wygladal
  18. Planuje Stinga i Crissa Botti w Warszawie. RHCP sie skonczyli. Ostatnia plyta jest cienka, a ile mozna sluchac "Under the bridge"?
  19. alez oczywiscie, ze to wina wzrostu walut dlatego domagam sie silnej zlotowki!!!
  20. Lukoil Piaseczno (wczoraj) Pb 95 - 5,29[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:20_________________________________________________ czyli 2010 i 2011 wskazuja, ze zielona wyspa to bujda na resorach oczywiscie mozna porownywac, ze mimo kryzysu Polacy mieli "lepiej", ale tego "lepiej" jako wlasciciel firmy nie odczulem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.