Treść opublikowana przez wustyle
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
Hej Zauwazylem wlasnie, ze w moim telefonie pojawilo sie info, ze korzystam z nadajnika Orange. Jestem w Play, wiec "carrier info" o uzyciu sieci Plus nie budzilo zdziwienia. Wiecie cos o tym? Pozdro.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 10:59_________________________________________________Juz sie dowiedzialem. Play zaczal korzystac takze z nadajnikow Orange - i super, bedzie wiekszy zasieg. Do zamkniecia.
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html to sie przestanie jezdzic i juz najwazniejsze to nie dac sie zwariowac rynek ma to do siebie, ze jesli jest za drogo, to klienci szukaja innych rozwiazan, co zmusza tych co dyktuja ceny do ich obnizenia spekulacje niestety rzadza od jakiegos czasu na swiecie i to jest glownym powodem hustawki cenowej
-
[ALL B5] szybkie pytanie o OC
tak, wiem dlatego jak zaczalem wypelniac to wszystko, to mi rece opadly potrzebowalem tak "na oko" wyliczenie sprobuje wlasnie pogadac z jakims "zywym" doradca mam juz mniej wiecej poglad na rzad wielkosci dziekuje [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 12:42_________________________________________________ Liberty Direct [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 12:39_________________________________________________ racja wezme LD pod uwage
-
[ALL B5] szybkie pytanie o OC
o! a ktory ubezpieczyciel?
-
[ALL B5] szybkie pytanie o OC
Pany nie mam czasu grzebac w porownywarkach ubezpieczeniowych moze mi ktos pomoc? potrzebuje pi razy drzwi skladke OC A4 avant, 1.8T 150 KM, 1999 r pierwsza rej w Polsce 02.01.2007 da rade z tych danych oszacowac?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
jest boska:)- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
odnosnie "sledzenia" uzytkownikow: http://simblog.pl/ios-takze-uzywa-carrier-iq-jednak-jest-to-malo-inwazyjne- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
testowalem fajna- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
zobacz to:- Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
Przejsc sie z malzonka i psem na smyczy po sasiadach i grzecznie porozmawiac. Jestescie sasiadami i bedziecie razem mieszkac. Nalezy wyrazic ubolewanie nad zdaniem o uciszaniu psa na zawsze. List zachowac. Mysle, ze wspolnota spojrzy na Was wtedy inaczej. Zycze powodzenia.- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
jeszcze troche i beda wspierali inne jezyki to kwestia czasu tu fajne porownanie jak dziala asystent mowy dla WP7 i iOs: mozna sie posmiac- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
widzialem, ze sprzedajesz BB siri daje rade?- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
zalezy czego szukasz moja ulubiona to flightradar24 pro pokazuje samoloty na niebie moja dziewczyna jest stewardessa i zawsze widze kiedy laduje, gdzie jest, z jaka predkoscia zasuwa wczoraj pojawil sie w appstore tvn player - ladnie zrobiony, zainstalowalem[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________ poniosło mnie, przepraszam Pozostawię go dla przykładu, jak NIE powinna wyglądać ta dyskusja :D buba lobuzie- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
chodzi mi o taka sama dyskusje jak w watku o androidzie rzeczowa i ciekawa usun post Buby prosze- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Jako wielki fan firmy, pozwalam sobie zalozyc watek o produktach z nadgryzionym jablkiem. Zapraszam do dyskusji- Ciekawe filmy warte obejrzenia
oglądałem tylko zajawki Listy do M. ale mam wrażenie, ze to film podobny do tego http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc filmu sprzed kilku lat, który mi się podobał i też przed świętami leciał tak nawet tworca "love actually" i "notting hill" byl zachwycony polska produkcja ja polecam- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Listy do M. Koniecznie z dziewczyna. Kilka historii o tym, co wazne w zyciu. Polecam.- F1, Rajdy i Motorsport
na pewno ma już przygotowaną opcje i to od dłuższego czasu, inaczej nie byłoby tylu nieporozumień na linii Kubica-Ranault też tak uważam,że ma miejsce juz w jakimś innym zespole najprawdopodobnie w Ferrari znowu trzeba bedzie ciuchy teamowe zmieniac!!! :polew: :polew: No ja mam koszulkę BMW Saubera już tylko do "prac domowych" :D A jeszcze niedawno obnosiłem się dumnie po ulicy z logo BMW i Petronasa na piersi.... :kox: ja mam t-shirt i 2 bluzy z kapturem BMW Sauber, bylem o krok o kupienia t-shirtu LR- F1, Rajdy i Motorsport
na pewno ma już przygotowaną opcje i to od dłuższego czasu, inaczej nie byłoby tylu nieporozumień na linii Kubica-Ranault też tak uważam,że ma miejsce juz w jakimś innym zespole najprawdopodobnie w Ferrari znowu trzeba bedzie ciuchy teamowe zmieniac!!!- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
dokladnie choc uwazam solowa plyte Frusciante za strasznego gniota, to w RHCP byl za***isty Navarro robil po prostu swoje i dobrze wygladal- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Planuje Stinga i Crissa Botti w Warszawie. RHCP sie skonczyli. Ostatnia plyta jest cienka, a ile mozna sluchac "Under the bridge"?- Ceny paliwa marzec 2026
alez oczywiscie, ze to wina wzrostu walut dlatego domagam sie silnej zlotowki!!!- Ceny paliwa marzec 2026
Lukoil Piaseczno (wczoraj) Pb 95 - 5,29[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:20_________________________________________________ czyli 2010 i 2011 wskazuja, ze zielona wyspa to bujda na resorach oczywiscie mozna porownywac, ze mimo kryzysu Polacy mieli "lepiej", ale tego "lepiej" jako wlasciciel firmy nie odczulem- Ciekawe filmy warte obejrzenia
BOSKI - Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje