Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
zawsze mnie "smiesza" auta z silnikami 1.6 i 1.8 w benzynie na duzych felgach biedne motory
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Ferrari-Kubica-tez-jest-opcja,wid,14114739,wiadomosc.html?ticaid=1da1e&_ticrsn=5 moj 6 letni syn upiera sie caly czas, ze Robert w sezonie 2012 bedzie jezdzil w Ferrari...
-
Strefa Śmiechu
zabije Cie...
-
Strefa Śmiechu
nic tylko brac
-
Strefa Śmiechu
:gwizdanie: Ogulnie autko na drogach zwraca uwagę!!![br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:46_________________________________________________szkoda, ze nie mozna dodawac komentarzy na allegro
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
nic mi na ten temat nie wiadomo[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 07:48_________________________________________________Siri rapuje
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
ja wlaczam 3G tylko wtedy, gdy chce sciagnac poczte, albo sprawdzic korki na google maps nie dosc, ze zre mniej baterii, to nie mam problemu z gubieniem zasiegu zasieg "edge" jest chyba wszedzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
plotka muszą coś pisać [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 15:29_________________________________________________http://www.mototube.pl/film/9799/flubass---robert-kubica/ ale kibel
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Obejrzyj całość - Apple to akurat 2 wycinki obejrze
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
lektura na wieczor [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 14:42_________________________________________________Premiera iPada 3: http://myapple.pl/content/2484-premiera-ipada-3-na-przelomie-marca-i-kwietnia-2012.html
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
aaa, kumam
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
no to przeciez dziala w czym problem?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
wyslac sobie tego pdf-a mailem na skrzynke stworzona w iPhone po otwarciu maila, przytrzymac dluzej ikonke pdfa, poczekac na komunikat "otworz w pdf reader" wtedy plik sie otworzy i zapisze w telefonie, w folderze tejze aplikacji mozna tez wrzucic pdf-a do iTunes, zainstalowac na iPhone "ibooks", zsynchronizowac telefon z iTunes i pdf bedzie dostepny w aplikacji "ibooks" sa tam do wyboru 2 kategorie przegladania "ksiazki" i "dokumenty pdf"
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
zainstaluj pdf reader[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 11:02_________________________________________________ uwielbiam "instagram"
-
F1, Rajdy i Motorsport
oj fakt tamten to byl czlowiek-demolka
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: kamikaze w sensie gamoń
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
daj link[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 09:22_________________________________________________ A co cie tak ciągnie do milicza?? to moje rodzinne miasto tam sie wychowalem w rynku, nad bankiem (kiedys ZURiT)
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
I to główne przesłanie kiboli. Nie mówie kibiców żeby było jasne. Całe to pseudokibicowskie ścierwo powinno sie wytłuc jak Hitler żydów. Wtedy normalni kibice mogli by spokojnie pójść na mecz i kibicowac swojej druzynie a nie większość nie pójdzie bo się boi że czymś ciężkim od takiego zjeba dostanie w głowe. Założe się że i przychodziły by całe rodziny gdyby tylko warunki do tego były. A tu tatuś popaprany psychol i "dresik" uczy swoje dziecko tego do czego sam doszedł w życiu. Żenada dosłownie. A temu dziecku trzeba tylko współczuć że ma takiego pojebanego ojca i tego jaką krzywde mu robi true...
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
ciezko to nawet komentowac... z calym szacunkiem dla Prawdziwych Kibicow (mnie akurat pilka kopana malo interesuje), ale to jest esencja tego, co widzialem kiedys na murze: "Na co mnie mozg? mam Legie"
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Milicz, Milicz! Moje ukochane miasto! Gdzie jest zrobione zdjecie na zew? Przepraszam, za OT, ale jak widze obrazki stamtad to mi serce mocniej bije
-
Spotkania na drodze
dzis rano (ok. 7.00), michalowice, ul. Polna, srebrny avant B5, diesel, naklejka klubowa na klapie, WPR 3H6X kierownik najpierw stal na awaryjnych, a potem wystrzelil przed rowerzysta, gdy probowalem Go wyprzedzic mrygnalem kilka razy swiatlami, wyprzedzilem potem na Szyszkowej pozdrawiam
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
no wlasnie wkruwiajace jest to przelaczanie sie miedzy nadajnikami w trakcie rozmowy ale i tak zostawie tryb auto, sa miejsca, w ktorych przebywam, gdzie Play ledwo daje rade no cos za cos
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
To jest fajne w Play, ze mozna sie przelaczac miedzy operatorami. Dzis sprawdzilem szybkosc przesylu danych: Orange 3G: DL - 1,5 Mb/s UL - 0,5 Mb/s Play 3G: DL - 6 Mb/s UL - 1,5 Mb/s Plusa nie sprawdzalem
-
Play korzysta z nadajnikow Orange?
Panowie, sprawa jest prosta, teraz do wyboru mamy trzech operatorow. Nie wiem jak inne telefony, ale iPhone zawsze szuka najmocniejszego sygnalu i czesc.