Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. I tak Apple od jakiegos czasu wyznacza trendy, a reszta kopiuje, lepiej, lub gorzej
  2. Jest wiele telefonów lepszych i bardziej ciekawych niż iphone. A po co na przykład robić b6, b7 czy b8, skoro b5 było udane ? Jeżeli następny iphone też będzie tak wyglądał jak porzednie, to będzie to zwyczajne kolejne odgrzanie nieświeżego kotleta Zobacz sobie ile urządzeń mobilnych sprzedaje aktualnie Samsung - to oni wyznaczają teraz trendy Pozdrawiam. nie bede sie spieral jesli znajdziesz chwile, poczytaj o Jobsie warto
  3. Nie czuje, żebym cokolwiek mu zawdzięczał. Napisałem dokładnie w poprzednim poście czemu najnowsza słuchawka jest rozczarowaniem. Miał być nowy design, giga ramu itp, a amerykanie dostali odgrzanego kotleta zwyczajnie Można ich (apple) chwalić za funkcjonalność. Ale nie wiem czy wiesz, że połowa bebechów ich "ajfona" pochodzi od Samsunga I to jest aktualnie prawdziwy potentat w tej branży smartphone'ów. A amerykanie mają hopla na punkcie apple, tak jak niemcy na punkcie ich rodzimych aut. na tym polega idea apple'a po co wprowadzac na rynek na sile nowy produkt, skoro mozna ulepszyc juz istniejacy? spokojnie pracuja nad iphonem 5, ktory znow wyznaczy nowe trendy i zmiecie (jak zawsze) konkurencje Jobsowi zawdzieczasz miedzy innymi - myszke - GUI (graphic user interface) - wyswietlanie czcionek true type na ekranie - rewolucje w filmach animowanych (PIXAR) i wiele innych poczytaj o nim
  4. Prometeo Zachecam do szczegolowej lektury o Jobsie. Zobaczysz ile mu zawdzieczasz nawet tego nie wiedzac. To byl Edison naszych czasow. Skoro 4S (nie 4GS) jest taki slaby, to jak wytlumaczysz milion sprzedanych telefonow od daty premiery (10 dni)?
  5. zmienilem nie bede, jak co roku stal po kolana w sniegu w kilometrowej kolejce do wulkanizatora mam z glowy
  6. Dzis rano, rondo dojazdowe do lotniska, czerwona B5 w avancie, diesel, ramki z tylu, machnalem reka kierownikowi, pozdrawiam
  7. Pany Szybkie pytanie (bo nie przekopie teraz tematu, a gdzies to widzialem) Otoz mam licznik od S4 (polift 1999), moj avant to tez 1999 polift Za tydzien bede zmienial stary licznik (w koncu) na ten od eski Czytalem gdzies, ze trzeba dorobic jeszcze jedna wiazke z dwoma kostkami, zeby to wszystko dzialalo Pamieta ktos na ktorej to bylo stronie? (chyba nawet fotka byla) Bede wdzieczny
  8. nie, nie mam dostepu do x-a (to skomplikowane)
  9. dalem przyklad na PS3, a chodzi mi Xbox, ale juz doczytalem - na pudelku musi byc napis "region free"
  10. Pany A jakbym se kupil gierki w USA? Czy tam jest jakas rejonizacja, czy co? Sorry za chyba glupie pytanie, ale z tego co wiem, to sprawa robija sie o NTSC i PAL? Znajoma mojej znajomej twierdzi, ze przywozi z USA gry dla starego i tu normalnie dzialaja, nie dopytalem tylko, czy przypadkiem PS3 nie zostalo zakupione za oceanem Dzieki
  11. albo rozdaj biednym!
  12. drive 4/10???
  13. jakby bylo tak, jak Ty mowisz, to by oznaczalo, ze kierowcy mysleliby wylacznie prawa noga, i wciskali gaz do dechy bez wzgledu na sytuacje
  14. A mnie juz F1 zaczyna wkruwiac. DRS-y, KERS-y, skargi na dyfuzory, wydechy, srechy. Niech kazdy team pracuje nad swoim bolidem tak, zeby uzyskiwac jak najlepsze wyniki. Chca miec skrzydlo jak od samolotu? Niech se maja. Chce pacjent uruchomic DRS na szybkim luku? Niech se wlacza i sie sam martwi czy wyleci z toru czy nie. Walka Webbera z Hamiltonem dobitnie pokazuje, jakim bezsensem jest linia uruchomienia tylnego skrzydla przez sedziow. Po co wyprzedzac, skoro za 10 sek na bank ktos cie "wezmie", bo bedzie mogl uruchomic DRS. Ja chce, zeby sie scigali, a nie kalkulowali taktyke i wciskali guziczki!!!
  15. Ja tez kiedys bylem nowy i zadawalem dziwne pytania. Jestesmy tu od tego, by sobie pomagac.
  16. nieladne to bylo ja bym dal kropka jony88, poczekaj na kogos od QT, zaraz ktos Ci odpowie
  17. jesli mnie oczy nie myla, to ten murzyn, to Ernesto Hoost, mistrz swiata K1, bardzo szanowany wsrod Japonczykow
  18. Sepultura (Poznan) Monsters of Rock - Queensryche, Metallica, AC/DC (Chorzow) Aerosmith (Warszawa) Faith no More (Zabrze) Clawfinger (Warszawa) Living Colour (Warszawa) Metallica 2 x (Chorzow) Slayer (Zabrze) Anthrax (Warszawa) Paradise Lost (Warszawa) Anthrax, Megadeth, Slayer, Metallica (Warszawa) Sting (Gdansk) - NAJLEPSZY KONCERT NA JAKIM BYLEM Ozzy Osbourne (Gdansk)
  19. Na jakie doładowanie zostało wystrojone auto, chodzi ile w peaku ile u samej góry. Na jakim doładowaniu było hamowane auto, ile w peaku i ile u samej góry. Odpowiedz sobie na to pytanie a będziesz wiedział wszystko. Jeśli turbo podczas hamowania dmuchało dokładnie tyle ile na strojeniu to N75 nie ma nic do tego. Jeśli dmuchało mniej to znaczy, że coś nie trzyma ciśnienia i popuszcza. Jakie turbo wogóle? I jaka moc miałaby na tym być? doładowanie mam ustawione na 1.5 bara objawy mam takie że podczas jazdy zapinam bieg wciskam pedał w podłogę turbo zaczyna dmuchać swoje 1,5bara auto zaczyna zasuwać po chwili doładowanie spada do 0,4 i auto przestaje zasuwać... puszczam gaz po chwili wciskam go znów w podłogę i znów pyka 1,5 bara i sytuacja sie powtarza i nie wiem czy to może być DV czy n75... turbo mam k04, fmica,brak kata,tip,wtryski 440cc myślałem że wyjdzie z 220ps a tu mi wyskoczyło 183 cos biednie w stosunku do modyfikacji ja mam tylko wirusa i brak kata, a mam 180 KM przy 0,7 bara
  20. Orlen Ursus (przy Al. Jerozolimskich), Pb 95 - 5,09; Orlen Hynka, 5,19??; Orlen Lopuszanska 5,19?? (ceny w obrebie jednego koncernu nie powinny byc zunifikowane?)
  21. zauwazylem poczekam na aktualizacje iOS do 5.0 (wtorek) i kupie swoja pierwsza plyte ze sklepu dlugo sie zastanawialem co to ma byc wahalem sie miedzy pink floyd/U2/Metallica ale wczoraj wpadlem na pomysl swoja pierwsza plyte w mp3 kupie taka sama, jak pierwsza na CD, czyli "Stain" Living Colour[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:07_________________________________________________Mialem na swoim kompie (wstyd przyznac) 4 nielegalne albumy Wlasnie dzis polecialy do kosza Kupilem swoja pierwsza plyte w mp3
  22. Najwiekszy wizjoner i wynalazca naszych czasow zmarl na raka trzustki. Ciekawe w jakim kierunku pojdzie Apple? Jestem fanem marki. Od 1997 uzywam wylacznie ich produktow. Wiadomosc bardzo mnie zasmucila.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.