Treść opublikowana przez wustyle
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
kozak! u mnie siedzi identycznie auto
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
dokladnie jak pomysle, jakie moja niespelna 18 letnia corka ma teraz "narzedzia" w reku, to sie serce kraje otwarte granice, dostep do mediow calego swiata, mozliwosc nauki itd, itd trzeba tylko chciec dzis mozliwosci jest naprawde duzo to, ze jest ciezko - zgoda - nawet w Dubaju nie maja lekko ale wszystko bierze sie z pracy wlasnych rak a narzekactwa polskiego no wprost nienawidze
-
Spotkania na drodze
Nie poznałem. Gdybyś jechał A4 na pewno bym cie puścił. A avant granatowy. Pozdrawiam Dziś tez jechales przede mną. Miedzy nami było tylko jedno auto. Lecielismy od zwezki w konstancinie do przejazdu w kierszeku. Pozdro:) i dzis znow
-
DIRT 3
Tak, DZIADZIEJESZ!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok... U mnie oska, 280 Nm, trzyma już 2 lata. Zero problemów.
-
Spotkania na drodze
Nie poznałem. Gdybyś jechał A4 na pewno bym cie puścił. A avant granatowy. Pozdrawiam Dziś tez jechales przede mną. Miedzy nami było tylko jedno auto. Lecielismy od zwezki w konstancinie do przejazdu w kierszeku. Pozdro:)
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnego avanta B5 na numerach WKZ 84 (lub 48) XXX, mijales mnie wczoraj na przejezdzie w Kierszeku, ja probowalem sie wydostac yarisem zony z bocznej, polnej drogi
-
[INNE] Montaż klimatyzacji w toyocie yaris [wawa i okolice]
Pany Wie ktos moze, gdzie szybko i fachowo w wawie badz okolicach moglbym zamontowac klime (manualna) do yarisa zony? Jaki jest koszt takiej operacji? Pozdro
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wez szybszego - zestarzeje sie ze 4 miesiace, nie za 2
-
Spotkania na drodze
Buba widziany dzis kolo 18 w Raszynie (jechal w strone wawy) i dlubal w nosie!!! :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
I bardzo dziekuje- nie kupie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Czy ktos gral w NFS Shift 2 (xbox + kierownica)? Czy jest juz blisko Forzy? Czy te wszystkie szumne zapowiedzi o realizmie "jak nigdy dotad" to wielka sciema?
-
Spotkania na drodze
ja pindole, ja to slepy musze byc, sorry [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:18_________________________________________________wczoraj okolo 14, czarny avant B6, nie wiem czy klekot, czy bena - w kazdym razie quattro jechalismy od bitwy warszawskiej az do kasprzaka moj syn darl sie w nieboglosy (a jechalismy yarisem zony) - tato ramki klubowe! ramki! pozdrawiam Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:20_________________________________________________I wczoraj ok. godz 16.30, w Ozarowie Maz, mignela mi czarna B5 w avancie, z battalionu bardzo ladna, numery RZR XXXXX Na ramkach masz nicka Ta w Ożarowie to pewnie moja RSR myslisz, ze ja widze co to za nick? ladna ta Twoja B5 BUBAAAAAAA!!!!
-
Osama Bin Laden nie zyje
Cyt. Ilu prezydentow USA zginelo w zamachach? Czterech. Pierwszego zamachu dokonał aktor John Wilkes Booth. W czasie sztuki wkradł się do loży prezydenckiej i zastrzelił Abrahama Lincolna. Od kul zginęli również James A. Garfield i William McKinley. 22 listopada 1963 r. miał miejsce najgłośniejszy zamach – w Dallas zastrzelono Johna F. Kennedy'ego, rozpoczynając tym samym falę domysłów na temat prywatnego życia i tajnych kontaktów zmarłego prezydenta. Ronald Reagan tez byl ofiara zamachu- nieudanego.
-
Osama Bin Laden nie zyje
Od rana wszystkie serwisy o tym trabia. Pokazuja tych biednych, glupich, naiwnych Amerykanow, ktorzy mysla, ze wraz ze smiercia Bin Ladena wszystko sie skonczylo. Jak mi zal tego narodu...
-
Niechciane smsy - co robić ?
masz do niego numer?? jak tak to wrzuc go w ogłoesznia sprzedam tanio BMW albo dam prace :gwizdanie: 4 dni murowane niespokoju w jego telefonie :gwizdanie: A jak mu mało to jeszcze wrzuć go na czat dla gejów z dopiskiem że chętnie sie spotka Nie bedzie miał cymbał czasu do ciebie dzwonic bo kazdy bedzie chciał z nim rozmawiać za***isty POMYSL :polew:
-
Muzyka w naszych autkach
Od lutego praktycznie non stop "Pulse" Pink Floyd. Staram sie znajdowac coraz to nowsze dzwieki na tej doskonalej plycie.
-
Spotkania na drodze
ja pindole, ja to slepy musze byc, sorry [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:18_________________________________________________wczoraj okolo 14, czarny avant B6, nie wiem czy klekot, czy bena - w kazdym razie quattro jechalismy od bitwy warszawskiej az do kasprzaka moj syn darl sie w nieboglosy (a jechalismy yarisem zony) - tato ramki klubowe! ramki! pozdrawiam Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:20_________________________________________________I wczoraj ok. godz 16.30, w Ozarowie Maz, mignela mi czarna B5 w avancie, z battalionu bardzo ladna, numery RZR XXXXX
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A zapomniałem zapytać o cenę ile taka przyjemność ? a nie wiem? powolaj sie na sebastiana z A4-klubu powinni Ci dac znizke
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Lec tu: http://www.sos603666006.pl/ co prawda to wyscigi (niedaleko), ale warsztat godny polecenia wlascicielem jest moj b dobry znajomy szybko i fachowo[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 08:51_________________________________________________a dzis ktos bedzie? wszelkie znaki na niebie i ziemi mowia, ze ja tak
-
Spotkania na drodze
to pewno ten pirat drogowy WENIHAL
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Za 2 tyg i kawalek minie rok bez papierosa
-
Spotkania na drodze
To ja wiozłem chorą kobietę i się śpieszyło... a jak chora, to spoko
-
Spotkania na drodze
Ktory wesolek w srebrnym avancie B6, na blachach WZW chcial mnie dzis przejechac na przejsciu dla pieszych, w Piasecznie na skrzyzowaniu kolo Orlen i Samejryby??
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
to ja tez sprobuje