Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. kozak! u mnie siedzi identycznie auto
  2. dokladnie jak pomysle, jakie moja niespelna 18 letnia corka ma teraz "narzedzia" w reku, to sie serce kraje otwarte granice, dostep do mediow calego swiata, mozliwosc nauki itd, itd trzeba tylko chciec dzis mozliwosci jest naprawde duzo to, ze jest ciezko - zgoda - nawet w Dubaju nie maja lekko ale wszystko bierze sie z pracy wlasnych rak a narzekactwa polskiego no wprost nienawidze
  3. Nie poznałem. Gdybyś jechał A4 na pewno bym cie puścił. A avant granatowy. Pozdrawiam Dziś tez jechales przede mną. Miedzy nami było tylko jedno auto. Lecielismy od zwezki w konstancinie do przejazdu w kierszeku. Pozdro:) i dzis znow
  4. Tak, DZIADZIEJESZ!
  5. u mnie przy quattro i 300Nm ślizgało NOWE po paru dniach natomiast u kumpla przy ośce i 280Nm trzyma się dzielnie prawie rok... U mnie oska, 280 Nm, trzyma już 2 lata. Zero problemów.
  6. Nie poznałem. Gdybyś jechał A4 na pewno bym cie puścił. A avant granatowy. Pozdrawiam Dziś tez jechales przede mną. Miedzy nami było tylko jedno auto. Lecielismy od zwezki w konstancinie do przejazdu w kierszeku. Pozdro:)
  7. Pozdro dla kierownika czarnego avanta B5 na numerach WKZ 84 (lub 48) XXX, mijales mnie wczoraj na przejezdzie w Kierszeku, ja probowalem sie wydostac yarisem zony z bocznej, polnej drogi
  8. Pany Wie ktos moze, gdzie szybko i fachowo w wawie badz okolicach moglbym zamontowac klime (manualna) do yarisa zony? Jaki jest koszt takiej operacji? Pozdro
  9. wez szybszego - zestarzeje sie ze 4 miesiace, nie za 2
  10. Buba widziany dzis kolo 18 w Raszynie (jechal w strone wawy) i dlubal w nosie!!! :>
  11. I bardzo dziekuje- nie kupie
  12. Czy ktos gral w NFS Shift 2 (xbox + kierownica)? Czy jest juz blisko Forzy? Czy te wszystkie szumne zapowiedzi o realizmie "jak nigdy dotad" to wielka sciema?
  13. ja pindole, ja to slepy musze byc, sorry [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:18_________________________________________________wczoraj okolo 14, czarny avant B6, nie wiem czy klekot, czy bena - w kazdym razie quattro jechalismy od bitwy warszawskiej az do kasprzaka moj syn darl sie w nieboglosy (a jechalismy yarisem zony) - tato ramki klubowe! ramki! pozdrawiam Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:20_________________________________________________I wczoraj ok. godz 16.30, w Ozarowie Maz, mignela mi czarna B5 w avancie, z battalionu bardzo ladna, numery RZR XXXXX Na ramkach masz nicka Ta w Ożarowie to pewnie moja RSR myslisz, ze ja widze co to za nick? ladna ta Twoja B5 BUBAAAAAAA!!!!
  14. Cyt. Ilu prezydentow USA zginelo w zamachach? Czterech. Pierwszego zamachu dokonał aktor John Wilkes Booth. W czasie sztuki wkradł się do loży prezydenckiej i zastrzelił Abrahama Lincolna. Od kul zginęli również James A. Garfield i William McKinley. 22 listopada 1963 r. miał miejsce najgłośniejszy zamach – w Dallas zastrzelono Johna F. Kennedy'ego, rozpoczynając tym samym falę domysłów na temat prywatnego życia i tajnych kontaktów zmarłego prezydenta. Ronald Reagan tez byl ofiara zamachu- nieudanego.
  15. Od rana wszystkie serwisy o tym trabia. Pokazuja tych biednych, glupich, naiwnych Amerykanow, ktorzy mysla, ze wraz ze smiercia Bin Ladena wszystko sie skonczylo. Jak mi zal tego narodu...
  16. masz do niego numer?? jak tak to wrzuc go w ogłoesznia sprzedam tanio BMW albo dam prace :gwizdanie: 4 dni murowane niespokoju w jego telefonie :gwizdanie: A jak mu mało to jeszcze wrzuć go na czat dla gejów z dopiskiem że chętnie sie spotka Nie bedzie miał cymbał czasu do ciebie dzwonic bo kazdy bedzie chciał z nim rozmawiać za***isty POMYSL :polew:
  17. Od lutego praktycznie non stop "Pulse" Pink Floyd. Staram sie znajdowac coraz to nowsze dzwieki na tej doskonalej plycie.
  18. ja pindole, ja to slepy musze byc, sorry [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:18_________________________________________________wczoraj okolo 14, czarny avant B6, nie wiem czy klekot, czy bena - w kazdym razie quattro jechalismy od bitwy warszawskiej az do kasprzaka moj syn darl sie w nieboglosy (a jechalismy yarisem zony) - tato ramki klubowe! ramki! pozdrawiam Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 08:20_________________________________________________I wczoraj ok. godz 16.30, w Ozarowie Maz, mignela mi czarna B5 w avancie, z battalionu bardzo ladna, numery RZR XXXXX
  19. A zapomniałem zapytać o cenę ile taka przyjemność ? a nie wiem? powolaj sie na sebastiana z A4-klubu powinni Ci dac znizke
  20. Lec tu: http://www.sos603666006.pl/ co prawda to wyscigi (niedaleko), ale warsztat godny polecenia wlascicielem jest moj b dobry znajomy szybko i fachowo[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 08:51_________________________________________________a dzis ktos bedzie? wszelkie znaki na niebie i ziemi mowia, ze ja tak
  21. to pewno ten pirat drogowy WENIHAL
  22. Za 2 tyg i kawalek minie rok bez papierosa
  23. To ja wiozłem chorą kobietę i się śpieszyło... a jak chora, to spoko
  24. Ktory wesolek w srebrnym avancie B6, na blachach WZW chcial mnie dzis przejechac na przejsciu dla pieszych, w Piasecznie na skrzyzowaniu kolo Orlen i Samejryby??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.