Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
Cinek A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera? To samo: TO SZANSA DLA MNIE Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego No takie zycie Jacka to chyba jednak wywalili, a nie zrezygnował Wielokrotnie odgrażał się, że wraca i ... nie udało się. Co tu dużo mówić, pod kątem zespołu to Heidfeld jest dobrym wyjście - umie zdobywać punkty. Jeżeli on będzie zdobywał punkty, to nie ma wątpliwości, że Kubica też, a powinien nawet wiecej. Tak więc o miejsce Kubicy można być spokojnym. Trzeba tylko trzymać kciuki aby jak najszybciej wsiadł do bolidu - mam nadzieję, że zrobi to jeszcze w tym sezonie. Jacek chyba focha jebnal i sie zawinal z teamu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Cinek A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera? To samo: TO SZANSA DLA MNIE Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego No takie zycie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
fajnie to bylo jak pojechales ... dali jazda [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 10:21_________________________________________________ o nie nie nie Ty sie nie bedziesz lansowal swoja maszyna u nas na wsi [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 10:21_________________________________________________
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Fajnie bylo! Juhu
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Robi sie spora grupa
-
F1, Rajdy i Motorsport
Moim zdaniem zaczyna sie tak, jakby byla ucieta prostopadle do ziemi.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poczatki i koncowki metalowych barier powinny byc zakonczone tzw "baranim rogiem". Nie bylo tam takiego elementu. Bariera zaczynala sie "na ostro".
-
F1, Rajdy i Motorsport
Konferencja trwa. Jest ok. Ciesze sie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nie leciutko tylko mocno tam nic nie pasuje :gwizdanie:
-
W jakim banku konto firmowe?
ano widzisz w takim ukladzie bralbym ING
-
F1, Rajdy i Motorsport
moze chodzilo o to, ze zostal nakarmiony, a nie dostal dozylnie pielegniarka troche kaleczyla polski i mogla nie wyrazac sie precyzyjnie to tak samo jak stracil 6 L krwi i wszyscy krzyczeli, ze czlowiek ma wlasnie tyle krwi i nie powinien juz zyc, tymczasem chodzilo o calkowita jej utrate, a nie mowiono o transfuzji, bo to bylo w domysle
-
W jakim banku konto firmowe?
ja mam od wielu lat INTELIGO i jest ok podobno i POLBANK jest niezly, jesli chodzi o biznes, lecz niedlugo bedzie sie laczyl z Raiffeisen, wiec nie wiadomo co bedzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Poszla "plotka", ze Kimi jest na liscie zyczen Lotus Renault GP. Zrodlo: http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Raikkonen-zastapi-Kubice-w-Lotus-Renault,wid,13111182,wiadomosc.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
a jak wiemy, w tym sporcie koledzy z toru, poza nim traktuja sie raczej z duza rezerwa mysle, ze taki gest podzialal na Roberta bardzo dobrze psychicznie szacunek Fernando ps. w tym sezonie bede kibicowal wlasnie jemu
-
[B5 AHU] Turbina pada i wstaje ??
nagroda za najdluzsze zdanie zlozone na forum
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
stracilem prace i z tego powodu nie moge sobie teraz pozwolic na "szalenstwa"
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no i nie jade... ;( BOM MJENCZAK
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
dokladnie luknij na moje auto
-
[ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)
dodane do kontaktow
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
strasznie sie to oglada... ;(- F1, Rajdy i Motorsport
Najwazniejsze, ze obaj zyja. A co dalej - czas pokaze.- F1, Rajdy i Motorsport
;(- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew: tak slyszalem- Lampa błyskowa do aparatu ?
a sprobuj zanim kupisz flasha ustawic sile blysku manualnie we wbudowanej lampie, np. na -2 mozesz jeszcze zrobic "dyfuzor" rozpraszajacy blysk wystarczy na wbudowanym flashu nakleic na chwile kawalek bialej karki (nieduzy) kombinuj - F1, Rajdy i Motorsport