Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W jakim banku konto firmowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Musze założyć sobie konto firmowe w PLN i w walucie. Może jest tutaj ktoś na forum kto może doradzić w jakim banku takie konto sobie warto założyć? czy po prostu w dzisiejszych czasach w każdym banku są praktycznie te same opłaty i jakiś większych różnic nie ma. Będę wdzięczny za każdą poradę :notworthy:

Opublikowano

bph to masakra jakaś..ciągle katują instalacją jakichś wtyczek i innych pierdół bo inaczej nie puścisz przelewu :evil:

Stanowczo odradzam.

PKO pierwszy rok dali mi zero złotych za utrzymanie konta..a drugi rok 33 zł miesiąc :no:

Opublikowano

ja mam od wielu lat INTELIGO i jest ok

podobno i POLBANK jest niezly, jesli chodzi o biznes, lecz niedlugo bedzie sie laczyl z Raiffeisen, wiec nie wiadomo co bedzie

Opublikowano
  • Autor

jak narazie biorę pod uwagę ING i właśnie Polbank (Polbank ma konto oprocentowane 3-4%/rok). w ING mam konto osobiste i po jednym logowaniu miałbym dostęp do wszystkich kont.

Opublikowano

jak narazie biorę pod uwagę ING i właśnie Polbank (Polbank ma konto oprocentowane 3-4%/rok). w ING mam konto osobiste i po jednym logowaniu miałbym dostęp do wszystkich kont.

ano widzisz

w takim ukladzie bralbym ING

Opublikowano

Ja mam firmowe w Mbanku- 6 zł/mies (utrzymanie karty), przelewy do ZUS i US za free. Reszta przelewów po 1 zł. Konto nie jest oprocentowane. Ogólnie moim zdaniem jest ok.

Opublikowano

bph to masakra jakaś..ciągle katują instalacją jakichś wtyczek i innych pierdół bo inaczej nie puścisz przelewu :evil:

Stanowczo odradzam.

mam od 5 lat i nikt mnie nie katuje instalacja wtyczek, musisz miec wtyke w przegladarce, ale instalujesz ja raz.

przez te 5 lat byla raz aktualizowana.

Opublikowano

ja mam w mbanku

Opublikowano
  • Autor

znalazłem taki ranking

http://konta-firmowe.mybank.pl/

Opublikowano

Znajdz poprostu najtansze konto firmowe w utrzymaniu i tyle.

% na nich to nie ma za bardzo.

Opublikowano

przerabiałem to jakiś czas temu, wybrałem aliora

musisz wybrać pod siebie, z czego będziesz korzystać, z czego nie, żeby nie płacić dodatkowo

warto czasem dołożyć konto osobiste, szczególnie jak jest "za darmo"

bo np wypłaty z bankomatu z konta firmowego są drogie

zobacz ile kosztują przelewy do innych banków, ile masz darmowych i czy przy tych darmowych nie ma haczyka, jak np. potwierdzenie autoryzacji za 20gr itp itd

Opublikowano

mam bzwbk, raifeisen i alior - polecam bzwbk , niepolecam raiffaisen'a (chyba 78zl plus karty.)

Opublikowano

Alior Bank :good:

Opublikowano

mam od 5 lat i nikt mnie nie katuje instalacja wtyczek, musisz miec wtyke w przegladarce, ale instalujesz ja raz.

przez te 5 lat byla raz aktualizowana.

Instalowałem raz.. parę tygodni później drugi raz .. loguje się z innego kompa i znów instaluj u kogoś :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.