Treść opublikowana przez wustyle
-
[B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
Tzn nie cos, a moment obrotowy. Jest napisany jak w dizlu "konczy" sie na 3,5 tys obr
-
[B7 BFB] A4 1,8T Avant 163ps seria
cos tu kurde jest nie tak
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Jarko * brak prestiżu
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
bardzo
-
[B5 AGB] Audi S4 by Gracjan
no wlasnie powinno byc teraz ciut wiecej niz seria (chyba, ze z motoru pouciekalo troche koni wczesniej)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gran Torino (jesli nie bylo) - pozycja obowiazkowa
-
[ALL B5] Wygłuszenie maski
no wlasnie? ja mam tak cichutko pracujacy motor (oczywiscie na wolnych i niskich obrotach), ze go prawie wcale nie slychac
-
Thunderbird 3.1.7
No i dobra Wszystko jasne W makowej wersji tego nie ma Co za dziady dzieki
-
Thunderbird 3.1.7
nie ma!!! mozesz zrobic zrzut i mi wyslac?
-
[ALL B5] a4 tuning
Właśiciele RS4 się maskują po prostu. Zakładają bodykity od przedliftów i takie tam... :> Jak ja moglem ten temat ominac Brzezin cos nowego wymodziles, bo cos cicho siedzisz.. Co do rs4 tego zielonego to jest Nie rozumiem, jak moze ktos powiedziec ze to auto to kupa.. Powiedz to nosbowi, jak z b6 robi rs4 b7 z silnikiem z s4 b5 To sie nazywa pasja a nie druciarstwo. Prosze Cie! Jak mozesz porownywac profesjonalne modzenie Nosba do tego zielonego! Przeciez Nosb nie zajmuje sie niczym ponizej esy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ten film jest MEGA!
-
Thunderbird 3.1.7
Pany Gdzie w tym programie jest okno/przycisk do odznaczenia polecenia: pozostaw wiadomosc na serwerze ?? We wczesniejszych wersjach bylo w tools/account settings/server settings a teraz nie moge tego znalezc... hilfe ;(
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
dokladnie...
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
mnie rurki kreca najbardziej blyszczaca stal w polaczeniu z niebieskimi zlaczkami
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
jakzesz koorva ladnie i z glowa zrobione
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
po "Kornackiego", a przed "a", powinien byc przecinek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
uhuhuhuhuhuhu
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
ten lysy, no chyba nie o mnie mowisz?
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
dzieki
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
hm... no i? sa lepsi i gorsi. zrozumialbym Twoje czepialstwo gdyby on lansowal sie niewiadomo jak faktem, ze sie sciga. zaraz czepialstwo nie lubię gościa i tyle, mam do tego prawo, lansuje się a jakże, w każdym prawie odcinku zakupu kontrolowanego podkreśla swoje wielkie zaangażowanie w wyścigi zazdroscisz, co nie? wiesz to z autopsji nie, nie zazdroszcze nikomu i niczego
-
[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS
Thom4as - jaka cena FMIC?
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
hm... no i? sa lepsi i gorsi. zrozumialbym Twoje czepialstwo gdyby on lansowal sie niewiadomo jak faktem, ze sie sciga. zaraz czepialstwo nie lubię gościa i tyle, mam do tego prawo, lansuje się a jakże, w każdym prawie odcinku zakupu kontrolowanego podkreśla swoje wielkie zaangażowanie w wyścigi zazdroscisz, co nie?
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
hm... no i? sa lepsi i gorsi. zrozumialbym Twoje czepialstwo gdyby on lansowal sie niewiadomo jak faktem, ze sie sciga. daj spokoj FLY kazdy by chcial polskiego Clarksona i Stiga, a tak sie nie da ja Adama lubie fajnie opowiada, widac, ze jest kulturalny taki jest jego styl i juz nie wiem co tu sie czepiac, czy jest dobrym kierowca, czy nie - w Dubaju startuje i tyle
-
[ALL B5] Problem z zapalaniem
moze
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
dokladnie dorobisz sie na Poźku