Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] 1.8T quattro, tiptronic, GTRS, FMIC by MR MOROTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczorajsze strojenie w MR MOTORS

img042.jpg

3188937c5a5ed234med.jpg

Doładowanie 1 bar, 257KM 319Nm

- Turbina Garret GTRS Eliminator

- Kolektor wydechowy ATP

- Wtryski Bosh 440ccm

- Wydajniejsza pompa paliwa

- DP 2,5" by bakuś

- FMIC Custom na wymiar

- TIP sztywne z kwasówki by bakuś

- Świece NGK BKR7EIX

- Większy zawór DV aluminiowy

- Sportowy Filtr Powietrza K&N

- Wydech Magnaflow 16601 2.5"/2.25" z kwasówki

- Seryjna Puszka

- Przepływka seria

- Silnik seria

Po zmianie przepływki można zwiększyć doładowanie i jeszcze trochę koni powinno dojść. Silnik zdrowy.

Podziękowania, dla Pawła za wyspawanie FMIC'a (ten sam co spawał dla PIXI i Cantony), CoLo, Flyer'a, no i Witka za wystrojenie.

Turbo jak na taką lochę ładnie wstaje.

Opublikowano

Nie taka znowu locha :)

Ładne i bardzo bezpieczne kreseczki .

Opublikowano

Nie dosc, ze auto piekne to i zaczleo jezdzic :kox:

btw - nie wiem, czy slynny Pawel spawal Cantonie cooler, na pewno PIXIemu i kokosowi :wink4:

Nastepnym razem sie odzywaj jak bedziesz w stolicy. Zrobimy jakies porownanie :evil:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno spawał Cantonie, bo się chwalił.

W MR Motors byłem koło 10 rano, samochód odbierałem o 18, więc nie było nawet kiedy i jak się umówić. Wynudziłem się strasznie, ale warto było.

Opublikowano
  • Autor

Thom4as - jaka cena FMIC?

Poszło PW.

Opublikowano

zacny wynik :kox: no ładnie wygląda i ładnie jeździ :kox:

Opublikowano

No ładnie to to wstaje...

Czekamy na lepszy wynik koncowy :decayed::wink4:

Jak spalanko ?

Opublikowano
  • Autor

Wynik będzie lepszy. :naughty:

Co do spalania, nie wiem, ale dużej różnicy w trasie nie zauważyłem, sądząc ile zostało w baku.

Aha zapomniałem, że auto było strojone na Pb95, bo w Irlandii, gdzie mieszkam tylko takie paliwo jest dostępne. Na Pb98 Witek mówił, że ustawia inaczej zapłony i trochę lepszy wynik jest.

Opublikowano

Pb95 tylko tam jest ? ooo matyldo... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Pb95 tylko tam jest ? ooo matyldo... :thumbdown:

Akurat w miejscu, w którym zamieszkuje.

Opublikowano

Szkoda...zawsze pare kucykow by doszlo...

Opublikowano

PIXI tez u Pawła robił

wynik ładny ale czy eliminator nie pozwala na więcej :mysli:

Opublikowano

wynik ładny ale czy eliminator nie pozwala na więcej :mysli:

majster, naucz sie czytac, bo juz ktorys raz widze, ze masz z tym problem :tongue4: - po zmianie przeplywki [np. z S3], wyjdzie wiecej.

Opublikowano
  • Autor

wynik ładny ale czy eliminator nie pozwala na więcej :mysli:

majster, naucz sie czytac, bo juz ktorys raz widze, ze masz z tym problem :tongue4: - po zmianie przeplywki [np. z S3], wyjdzie wiecej.

Właśnie chciałem to napisać :tongue4:

Opublikowano

Nie mowie o tym co będzie tylko o obecnym setupie i wyniku jaki jest.

wiadomo, że jak wsadzimy tam jeszcze kilka innych rzeczy to będzie wynik lepszy

Opublikowano
  • Autor

Ale strojenie jest na 1 bar. Poziek miał 300 koni na 1.3. Zmienić trzeba tylko przepływkę i zwiększyć doładowanie, wtedy będzie więcej.

Opublikowano

imo malo

ja nie wiem co Wy macie z tymi przeplywkami...

ale przynajmniej kreski ida rowno :)

Opublikowano
  • Autor

QRi, Twoja locha jest trochę większa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.