Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    bede sledzil uwaznie, czy sie nie zapisales mlody
  2. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    a jest w ogóle ??? no jak nie, jak tak! http://www.facebook.com/group.php?gid=27576383546&ref=ts
  3. wustyle opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    kuna! czemu nasz profil jest taki "martwy" na fb??
  4. jaki motor? chyba 1.9 TDI
  5. a kto to parkuje czesto w podziemnym parkingu Sadyby? pozdro dla kierownika Uploaded with ImageShack.us
  6. "Arcy szybki" Andrzej "Łabędzi śpiew" Borowczyk
  7. Wczoraj na Pulawskiej, kolo 20.30, czarny avant B6 z ramkami klubowymi. Na wysokosci karczunkowskiej zawinal. Pozdro.
  8. dzis minely 2 miesiace, odkad ostatni raz zapalilem
  9. W zeszly weekend, ul. Julianowska (Józefosław), czerwone B5, avant, klekot, ramki klubowe, smignelo w strone cmentarza, ja skrecilem w Geodetow, pozdro
  10. przesz ja mam ciornyje
  11. srebrna B5 w avancie 2.6 (bez relingow) widziana dzis na moim osiedlu WNJ blachy WPR, biale jablko Apple'a na klapie pozdro
  12. Nie jesteś normalny :gwizdanie: Hameryki nie odkryles
  13. no nie moge sobie przypomniec, czy w tamtym czasie bylem na wirazowej... ale japko + WZ XXXXX to ja [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:11_________________________________________________Sobota, ul. Marynarska, skret w lewo przed wiaduktem, strabilem delikatnie srebrnego avanta z ramkami klubowymi ze Szczecina - pozdrawiam
  14. No i dobra. Na mnie tez przyszedl czas. Od zeszlego czwartku nie pale. Palilem ok. 1,5 paczki dziennie. Rzucilem ot tak. Raz, dwa. Nie ciagnie mnie, nie mysle o fajkach. W sobote bylem na imprezie, na ktorej byli palacze. Zero ciagot. Jest ok
  15. i ja mam bilety!!!!!!!!!
  16. Oh yes A Robcio, jak za***iście boks opuścił na milimetry z uślizgiem? Poezja :kox: to byl najbardziej rewelacyjny manewr calego wyscigu!!! zauwazyliscie, jak sie idealnie wstrzelil miedzy jadace w rzadku bolidy w pit stopie? a noge mechanika przy uslizgu tylka minal o kilka centymetrow mi koparka wtedy spadla co za klasa
  17. Brawo Robert!!!!!!
  18. Dzis kolo 9.30, Dolinka Sluzewiecka w kierunku Siekierkowskiego. Czarny avant B5, klekot, numery WIXXXXX, naklejka klubowa na klapie i naklejka MR cos tam cos tam na drzwiach pasazera i kierowcy. Luknalem na kierownika, gadalem przez tel. Pozdrawiam
  19. co ten Borowczyk wyprawia to szok a kumacie co by bylo gdyby Zimoch komentowal???
  20. wyscig fajny gratulacja dla fernando i felipe no i robert z konca stawki na 11 brawo[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________no i przybil piatke hamiltonowi slusznie borowczyk zauwazyl, ze to byl piekny gest klasa sportowiec
  21. a ja jakos za Graznym pelen optymizmu[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 14:10_________________________________________________Alonso super. Fajnie by bylo gdyby wygral. Nalezy mu sie po "upokorzeniach" w renault. Dublet ferrari to by bylo cos.
  22. Borowczyk dobry co? - Robert bedzie sie przesuwal do przodu kiedy inni beda tankowali ja jebie Mam nadzieje, ze Robert odgoni pecha, szkoda Petrova...[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Robert rekord okrazenia![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________Robuś kot powyprzedzal maruderow i od razu ogien mam nadzieje, ze chociaz punktowana pozycja bedzie
  23. No i wlasnie moze tu jest szansa Kubka. Opony. Obawiam sie, ze Barichello i tak przeskoczy ze 2-3 pozycje na starcie na nowkach sztukach gumach, czyli lyknie Roberta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.