Treść opublikowana przez wustyle
-
FACEBOOK
bede sledzil uwaznie, czy sie nie zapisales mlody
-
FACEBOOK
a jest w ogóle ??? no jak nie, jak tak! http://www.facebook.com/group.php?gid=27576383546&ref=ts
-
FACEBOOK
kuna! czemu nasz profil jest taki "martwy" na fb??
-
Spotkania na drodze
jaki motor? chyba 1.9 TDI
-
Spotkania na drodze
a kto to parkuje czesto w podziemnym parkingu Sadyby? pozdro dla kierownika Uploaded with ImageShack.us
-
F1, Rajdy i Motorsport
"Arcy szybki" Andrzej "Łabędzi śpiew" Borowczyk
-
Spotkania na drodze
- Spotkania na drodze
Wczoraj na Pulawskiej, kolo 20.30, czarny avant B6 z ramkami klubowymi. Na wysokosci karczunkowskiej zawinal. Pozdro.- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dzis minely 2 miesiace, odkad ostatni raz zapalilem- Spotkania na drodze
W zeszly weekend, ul. Julianowska (Józefosław), czerwone B5, avant, klekot, ramki klubowe, smignelo w strone cmentarza, ja skrecilem w Geodetow, pozdro- Spotkania na drodze
przesz ja mam ciornyje- Spotkania na drodze
srebrna B5 w avancie 2.6 (bez relingow) widziana dzis na moim osiedlu WNJ blachy WPR, biale jablko Apple'a na klapie pozdro- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Nie jesteś normalny :gwizdanie: Hameryki nie odkryles- Spotkania na drodze
no nie moge sobie przypomniec, czy w tamtym czasie bylem na wirazowej... ale japko + WZ XXXXX to ja [br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:11_________________________________________________Sobota, ul. Marynarska, skret w lewo przed wiaduktem, strabilem delikatnie srebrnego avanta z ramkami klubowymi ze Szczecina - pozdrawiam- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No i dobra. Na mnie tez przyszedl czas. Od zeszlego czwartku nie pale. Palilem ok. 1,5 paczki dziennie. Rzucilem ot tak. Raz, dwa. Nie ciagnie mnie, nie mysle o fajkach. W sobote bylem na imprezie, na ktorej byli palacze. Zero ciagot. Jest ok- Strefa Śmiechu
- Muzyka w naszych autkach
i ja mam bilety!!!!!!!!!- F1, Rajdy i Motorsport
Oh yes A Robcio, jak za***iście boks opuścił na milimetry z uślizgiem? Poezja :kox: to byl najbardziej rewelacyjny manewr calego wyscigu!!! zauwazyliscie, jak sie idealnie wstrzelil miedzy jadace w rzadku bolidy w pit stopie? a noge mechanika przy uslizgu tylka minal o kilka centymetrow mi koparka wtedy spadla co za klasa- F1, Rajdy i Motorsport
Brawo Robert!!!!!!- Spotkania na drodze
Dzis kolo 9.30, Dolinka Sluzewiecka w kierunku Siekierkowskiego. Czarny avant B5, klekot, numery WIXXXXX, naklejka klubowa na klapie i naklejka MR cos tam cos tam na drzwiach pasazera i kierowcy. Luknalem na kierownika, gadalem przez tel. Pozdrawiam- F1, Rajdy i Motorsport
co ten Borowczyk wyprawia to szok a kumacie co by bylo gdyby Zimoch komentowal???- F1, Rajdy i Motorsport
wyscig fajny gratulacja dla fernando i felipe no i robert z konca stawki na 11 brawo[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________no i przybil piatke hamiltonowi slusznie borowczyk zauwazyl, ze to byl piekny gest klasa sportowiec- F1, Rajdy i Motorsport
a ja jakos za Graznym pelen optymizmu[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 14:10_________________________________________________Alonso super. Fajnie by bylo gdyby wygral. Nalezy mu sie po "upokorzeniach" w renault. Dublet ferrari to by bylo cos.- F1, Rajdy i Motorsport
Borowczyk dobry co? - Robert bedzie sie przesuwal do przodu kiedy inni beda tankowali ja jebie Mam nadzieje, ze Robert odgoni pecha, szkoda Petrova...[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Robert rekord okrazenia![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________Robuś kot powyprzedzal maruderow i od razu ogien mam nadzieje, ze chociaz punktowana pozycja bedzie- F1, Rajdy i Motorsport
No i wlasnie moze tu jest szansa Kubka. Opony. Obawiam sie, ze Barichello i tak przeskoczy ze 2-3 pozycje na starcie na nowkach sztukach gumach, czyli lyknie Roberta. - Spotkania na drodze