Treść opublikowana przez wustyle
-
Polecane opony zimowe
jezdze na nokianach zimowych sa b. dobre
-
F1, Rajdy i Motorsport
Potwierdzone (za menadzerem Danielem Morelli) Robert w Renault Gratulacje (ale tych pstrokatych ciuchow nosic nie bede :gwizdanie:)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:10_________________________________________________i juz oficjalnie http://www.renaultf1.com/en/_2009/team/index.php#/team/newsdesk/communiques/
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wszystkie serie GR i SC sa super oprocz klasycznej najebki trzeba tez troche pomyslec i uzyc taktyki uwielbiam
-
Spotkania na drodze
wczoraj kolo 20.30 w Piasecznie, niebieski avant B5, S4 (chyba jeszcze na niemieckich blachach) ktos od nas lyknal e-se?
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
kibel
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wlasnie spytalem go co on robi? a syn, ze gra i zebym poszedl jeszcze zapalic [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 18:04_________________________________________________ w wieku 3,5 roku (teraz ma 3,8 mies) potrafil bezblednie i dosc szybko przejechac okrazenie toyota supra w GRID-zie (tutaj): a gra to Richard Burns Rally
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ba! ja to jeszcze nic poszedlem na chwile na fajka, wracam, a moj mlody juz ogarnia sam temat (co z tego ze pod prad )
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja bylem w takim szoku, ze w piatek gralem do 1.30 w nocy, o 6 rano pobudka na F1, a po kwalifikacjach znowu do kiery
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dobra. To ja troche z innej beczki. Pozyczylem na weekend Logitech G25 i caly czas upalalem na PC Richard Burns Rally i troche LFS. Jestem w totalnym szoku. Chyba sprzedam mojego xbox-a z grami i kierownica a kupie sobie G25. Myslalem, ze Forza+xbox+kierownica M$ to jest to. Bardzo sie mylilem
-
F1, Rajdy i Motorsport
napewno z 7 i moze zatankowac sie "pod korek"
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja to widze tak: albo Flavio sabotowal albo wszyscy wczoraj dobrze pochlali tam w Japonii
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie wierze w to co ogladam poprostu :shocked: [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:20_________________________________________________dziwna i nieobliczalna sesja mam nadzieje, ze Timo nie odniosl wiekszych obrazen
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
jesli nadal masz jakies watpliwosci to lec do Unitronic do Piaseczna Diagtronic to sie glownie gnojowozami zajmuje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
poprawilem mea culpa
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ten jest prawidlowy sciagniety z forum xbox widocznie nie ma juz tam tego pliku
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zobaczcie to: http://video1.fullxp.com/download/e807871a-8ba9-4908-82b9-7e661c665398/forzaM3.divx podobno tak wyglada full wersja i miedzy nia a demo jest spora roznica
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
blagam... ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
lizus! :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
byloby gites!
-
Spotkania na drodze
dzis rano czarna bepiuntka w sedanie (chyba II lift) z naklejka klubowa zaparkowana na poczatku ul. Piwarskiego
-
[ALL] Zimówki na alu czy stal ?
byla juz kiedys dyskusja zakladaj stal i juz, w zimie i tak nie ma lansu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
w pewnym sensie
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zajmujcie czym rece... jasne... bede walil konia non stop
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
kali wczoraj prawie umarlem uwierz mi jeszcze nigdy nie bylo tak, ze nie moglem zlapac oddechu i krecilo mi sie w glowie od dzis sprobuje ograniczyc
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
jesli uda mi sie zwiekszyc czestotliwosc treningow to rzuce na 100% wtedy poprostu bede musial bo inaczej umre na sali