Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
a juz jak mnie wk***ia jak Zientarski mowi, ze "LACZYMY SIE ZARAZ Z CALA POLSATOWSKA RODZINA"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie jest zle, nowy team, nowy bolid przewaga doswiadczenia po stronie Kubka nad Pietrovem ogromna no i ciesze sie, ze Alonso w koncu se pojezdzi [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 13:45_________________________________________________ no to bylo boskie
-
F1, Rajdy i Motorsport
gites!
-
Strefa Śmiechu
:polew: Kubica Na Stacji Benzynowej
-
Strefa Śmiechu
- F1, Rajdy i Motorsport
sorry wiem, ze nie tu ale nie moglem sie powstrzymac:D- Strefa Śmiechu
przepraszam jesli bylo... Hitler chce Roberta Kubicę spowrotem w BMW! [Cz.1/2]- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
rozumiem, ze tatus ma pogadac z ekipa?- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
to wszystko zalezy kogo spotka na swojej drodze podesle jedkerowi link z myspace- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
dobre! "koniec swiata" troche zle zmiksowany (gitary sa za bardzo z przodu) ale ogolnie dobre- W co kto gra (X360 & PS3) ?
a ja obejrzalem kilka gameplay'ow na youtube i tez tego nie dotykam szczegolnie gra w sieci - jak w Unreal - totalna najebka - nikt nie wie o co chodzi nie kreci mnie to- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no to sie zrewanzuje fajna furka- [B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
dbam jak o kochanke od lipca do pazdziernika auto przeszlo kuracje odmladzajaca na wiosne szykuje FMIC-a, nowe amortyzatory+sprezyny i dlubniemy jeszcze w programie, zeby bylo 200+- Spotkania na drodze
dzis kolo 9.30 rano, skrzyzowanie al wilanowskiej i powsinskiej granatowe B5, avant, klekot, na blachach WPI, ramki klubowe pozdro- [ALL B5] centralny zamek nie dziala z pilota a dziala z kluczyka
dzieki! sprobuje dzis:)- [ALL B5] centralny zamek nie dziala z pilota a dziala z kluczyka
bateria jest ok ma ktos jakis pomysl?- Spotkania na drodze
co za kamikaze wczoraj czarnym klekotem, B5, avant, szalal na lewym pasie od shella w konstancinie az do zwezki w kierunku rzeczonego miasteczka? [WE 335XX] (chyba)- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
nie, nie dobre towarzystwo obraca cie kolo mnie- Spotkania na drodze
dzis rano, chelmska, czerwony klekot B5 avant z naklejka na klapie- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
za***iste! Jada chlopcy jak trzeba- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika, jego malzonki i potomka (WI XXXXX, B5, sedan, 1.8T "powered by VTG ), dzis, parking Auchan Piaseczno, ok. godz 16.30- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
hehehehehe- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
no :> nie ma opcji!- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
jedker chce koniecznie zebym wyruszyl z nim w trase z monopolem za stary jestem!!!! a na pozna wiosenke szykujemy (byc moze) cos w tym klimacie:- YouTube - filmy warte obejrzenia
doskonale- F1, Rajdy i Motorsport
wolalbym nie lamentowac - F1, Rajdy i Motorsport