Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. najgorsze pytanie jakie mogles zadac na forum audi oczywiscie ze QT
  2. tam z tylu to wydech czy potrojny dyfuzor?? :kox: :shocked:
  3. moze i fajny, ale straszny "oczojeb"
  4. http://www.youtube.com/watch?v=ngnsE2X6hHs
  5. nie moge sie doczekac juz Forzy 3 podobno wycisneli z xboxa duuuuuzo wiecej niz przy poprzedniej czesci ale bedzie jazda
  6. co nie zmienia faktu, ze w nawet teoretycznie latwych fragmentach toru krecil eleganckie piruety
  7. elegancki gentelmen
  8. oficjalnie to on se moze
  9. :polew: no co no?
  10. i lopatka... ale jak WYTRZYMIESZ to bedzie ok
  11. ok, to czekam na wzor (oj bedzie bolalo, oj bedzie! :naughty:)
  12. a poka co chcesz zrobic?
  13. Michau, toc ja wiem jak wyglada, ale koles, ktory siadal do tylu z kolega Mario byl bardzo do Ciebie podobny
  14. wez Nosferu wybierz sie na konwent tatuazu 5-6 wrzesnia w Wawie zobaczysz co i jak pogadasz z ludzmi umowisz sie
  15. gulestus ok kult z krakowa ok 3rd eye z grudziadza ok
  16. moze Ci sie rozkodowac immobiliser
  17. Yaris byl szary, z naklejka apple'a na klapie (w A4 tez mam taka), wsiadalem do niego z synem, widziales nas, stalismy z 10 m od Ciebie, pozdrawiam
  18. dzis ok. 16-tej, outlet w Piasecznie (parking) czarny avant (B6, WE XXXXX), ramki klubowe a z tylu naklejka na klapie widzialem nawet kierownika, ktory stal przy aucie i zastanawialem sie czy podejsc, ale prawie zawsze spotykam klubowiczow jak jezdze Yarisem zony i tak jakos "nie wypadalo" chwilke pozniej dolaczyly 2 dziewczyny (i chyba Flyer?) pozdrawiam
  19. jak nie macie w co grac z dziewczyna to pobawcie sie w doktora
  20. duze spalanie = (czasem) uszkodzona sonda
  21. Przecież mają dwóch kierowców testowych z których mogli skorzystać Nie rozumiem tego dlaczego decydują się na Schumiego zamiast dać szansę jakiemuś młodzikowi, żeby udowodnił swoją wartość w prawdziwym wyścigu... a właśnie takie sytuacje są najlepsze ku temu. Patrz: Kubica za Villeneuve w 2006 roku czy chociażby Vettel za Kubicę w 2007 roku (po wypadku w Kanadzie). Obaj dzięki temu są teraz tam gdzie są. ale tu chodzi o marketing o medialna zagrywke ferrari
  22. Kupić sobie legalną mapę, a jeśli wydaję się za droga, to proponuję wersję papierową. bardzo slusznie tez nie wiem co to za pytanie? a jakby policja znalazla w aucie marihuane to tez bys sie dziwil, ze chca zabrac i ukarac? piracka plyta albo soft w navi to przedmiot pochodzacy z kradziezy i BASTA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.