Treść opublikowana przez wustyle
-
[B6 AVJ] Quattro czy nie ?
najgorsze pytanie jakie mogles zadac na forum audi oczywiscie ze QT
-
Strefa Śmiechu
tam z tylu to wydech czy potrojny dyfuzor?? :kox: :shocked:
-
[ALL] Wskaźnik dołądowania z czerwonym podświetleniem
moze i fajny, ale straszny "oczojeb"
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=ngnsE2X6hHs
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
gruba akcja
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie moge sie doczekac juz Forzy 3 podobno wycisneli z xboxa duuuuuzo wiecej niz przy poprzedniej czesci ale bedzie jazda
-
F1, Rajdy i Motorsport
co nie zmienia faktu, ze w nawet teoretycznie latwych fragmentach toru krecil eleganckie piruety
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
elegancki gentelmen
-
F1, Rajdy i Motorsport
oficjalnie to on se moze
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
(tylko pisownie sprawdzaj )
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
super
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
:polew: no co no?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
i lopatka... ale jak WYTRZYMIESZ to bedzie ok
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
ok, to czekam na wzor (oj bedzie bolalo, oj bedzie! :naughty:)
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
a poka co chcesz zrobic?
-
Spotkania na drodze
Michau, toc ja wiem jak wyglada, ale koles, ktory siadal do tylu z kolega Mario byl bardzo do Ciebie podobny
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
wez Nosferu wybierz sie na konwent tatuazu 5-6 wrzesnia w Wawie zobaczysz co i jak pogadasz z ludzmi umowisz sie
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
gulestus ok kult z krakowa ok 3rd eye z grudziadza ok
-
[ALL B6] Jakie problemy mogą się pojawić po odłączeniu akumulatora?
moze Ci sie rozkodowac immobiliser
-
Spotkania na drodze
Yaris byl szary, z naklejka apple'a na klapie (w A4 tez mam taka), wsiadalem do niego z synem, widziales nas, stalismy z 10 m od Ciebie, pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
dzis ok. 16-tej, outlet w Piasecznie (parking) czarny avant (B6, WE XXXXX), ramki klubowe a z tylu naklejka na klapie widzialem nawet kierownika, ktory stal przy aucie i zastanawialem sie czy podejsc, ale prawie zawsze spotykam klubowiczow jak jezdze Yarisem zony i tak jakos "nie wypadalo" chwilke pozniej dolaczyly 2 dziewczyny (i chyba Flyer?) pozdrawiam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak nie macie w co grac z dziewczyna to pobawcie sie w doktora
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
duze spalanie = (czasem) uszkodzona sonda
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przecież mają dwóch kierowców testowych z których mogli skorzystać Nie rozumiem tego dlaczego decydują się na Schumiego zamiast dać szansę jakiemuś młodzikowi, żeby udowodnił swoją wartość w prawdziwym wyścigu... a właśnie takie sytuacje są najlepsze ku temu. Patrz: Kubica za Villeneuve w 2006 roku czy chociażby Vettel za Kubicę w 2007 roku (po wypadku w Kanadzie). Obaj dzięki temu są teraz tam gdzie są. ale tu chodzi o marketing o medialna zagrywke ferrari
-
Policja zabiera Nawigacje GPS
Kupić sobie legalną mapę, a jeśli wydaję się za droga, to proponuję wersję papierową. bardzo slusznie tez nie wiem co to za pytanie? a jakby policja znalazla w aucie marihuane to tez bys sie dziwil, ze chca zabrac i ukarac? piracka plyta albo soft w navi to przedmiot pochodzacy z kradziezy i BASTA