Treść opublikowana przez wustyle
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla kierownika granatowego avanta B5, ktorego wpuscilem na wlochach przed tunelem
-
F1, Rajdy i Motorsport
dobrze ze hamilton jedzie za robertem, w koncu widac troche robcia w tv, bo zwykle szarego konca nie pokazuja...
-
[B5 AJL] A to moja A4 1.8TQ
najwazniejszy jest porzadny motor i Q reszte zrobisz sobie w miare mozliwosci
-
K&K serwis [warszawa, teren wyscigow konnych]
wlasciwie tylko oni jak do tej pory zajeli sie moim autem tak, ze mam wrazenie, ze jezdze nowym autem trzymali auto prawie 3 tyg, ale zrobili wszystko PERFEKT - wymiana wszystkich przewodow cisnieniowych w dolocie na nowe - wymiana hydraulicznego napinacza lancucha walka rozrzadu - wymiana swiec - czyszczenie i diagnoza calego dolotu - czyszczenia smoka - oczysczenie silnika i miski olejowej z syfu - remont i regulacja gwintu weitec - naprawa centralnego zamka - wyjecie i czyszczenie panelu climatronic - ogolne sprawdzenie samochodu i dalsze planowane remonty nie bede ukrywal, ze wlasciciel warsztatu to moj dobry kolega, jednak po sluchaniu roznych "bajek" w kolejnych warsztatach co trzeba zrobic albo co padlo, po dluuuuugim namysle oddalem auto do niego tam poprostu robili jedna rzecz i sprawdzali co sie dalej dzialo (pokrywe zaworow zrzucali mi 3 razy) samochod zachowuje sie perfekcyjnie, silnik pracuje cicho i rowno, dosc powiedziec, ze zloilem na kresce kolege w rajdowej wersji puga 106 zniknely wszelkie problemy z szarpaniem, glosna i nierowna praca motoru, z ktora zaden serwis nie mogl/nie chcial sobie poradzic rekomendacja tez jest "polecenie" warsztatu przez klub seata (chlopcy z klubu wyslali tam konia trojanskiego, w ktorym znaleziono wszystkie usterki + kilka nieplanowanych) wlozyli bardzo duzo serca w remont mojego auta, wiec bez kumoterstwa szczerze ich polecam serwis znajduje sie na ul. pulawskiej 266 (wjazd od ul. wyscigowej) tel. 22 424 99 88, 603 666 006
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale jaja widzieliscie STIGa???? :shocked: :kox: :naughty: [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:31_________________________________________________dowidzenia...
-
F1, Rajdy i Motorsport
To nie On a BMW dokladnie...
-
F1, Rajdy i Motorsport
naprawilem auto niedawno u znajomego chodzi perfekt, czuje sie jakbym jezdzil nowka sztuka moze do niego oddac to padlo, ktorym jezdzi Robert...
-
Spotkania na drodze
no jak nie jak tak jedyny avant we wszechswiecie bez relingow, z 200 m juz wiedzialem ze to Ty
-
Spotkania na drodze
spanky
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
chyba moga w kazdych
-
Strefa Śmiechu
ja jebię
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=e0281goJbNw&feature=related
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
po kropku albo zamknac kurfffffffffa co sie dzieje na tym forum ostatnio?!?!?!!?
-
Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
iPhone
-
Laptop do 2 tys (dla mamy)
Pany W zwiazku z tym, ze moja mama postanowila sie ucywilizowac mam pytanie: Jaki laptop do 2 tys zl bedzie dla niej najlepszy? Mama prowadzi wlasna dzialalnosc, wiec bedzie potrzebowala go do tego celu oraz do korzystania z internetu. Bedzie tez zrzucala zdjecia z aparatu (mile widziane WI-FI). Sam doradzilbym jej macbooka, bo ja osobiscie nie dotykam sie do niczego co traci Microsoft'em ale MB sa drogie. Pomozecie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w zwiazku z tym, ze jestem juz przezytkiem (czyt. stary) ide przeplynac kilka dlugosci wanny swej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga, moze nie czysc skory w samochodzie, tylko idz sie wykap jak czlowiek do wanny co?
-
Strefa Śmiechu
zauwaz, ze Mariola "Około tydzień tyg. temu" wymienila olej i filtry tylko wsiadac i jechac (sie pochlastac chyba)
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
ja bym zamknal do czasu wyjasnienia teraz juz sie niepotrzebnie nakreca atmosfera
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
temat do zamkniecia
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
grzesiek... ja rozumiem wszystko no ale jeden sms krotki do kolegow zalatwilby sprawe, nie uwazasz?
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
atmosfera prawie jak przed ogloszeniem wynikow wyborow
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
no nic dajmy mu sie wytlumaczyc
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
grzesiek jest on-line
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
nie umiem go umiescic :>