Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
o przypadlosciach 1.8T jest tu naprawde duzo
-
[ALL B5] zawieszenie gwintowane, weitec hicon TX - pomocy
Pany Potrzebuje do w/w zawieszenia nakretki (te duze regulujace gwint), odboje i gumy. Zamowilem co prawda w Reichu, ale tam jakies swieto teraz maja i najwczesniej moga wyslac elementy po 25 maja. Nie wiecie, czy w Polsce mozna gdzies to zamowic?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
proszszszsz
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
dali jazda!!!! zadnych kolczykow!!!
-
[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
budapren???
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
przecież sam możesz zamknąć jak otworzyłeś nie mam odwagi
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
zamknac ten temat!!!!! :polew:
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
zboczency
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
pora fajna ale tatuazu nie mozna opalac przez kilka tyg jesli zrobisz go na przedramieniu to lipa jesli bedzie ladna pogoda wszyscy w wodzie, a Ty w krzakach i w cieniu
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
ano:) polecam ja na jesieni lece po kolejny
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
600 zl taniocha
-
Strefa Śmiechu
nic dodać nic ująć poznan rzadzi
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
CH Land, Walbrzyska gosc bardzo dobry i tani
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
mam nowy... ale nie pokaze albo... co mi tam - sam zaczalem ten watek czyli kolejny, nie ostatni
-
[B5 AFN] Mocniejsze hamulce - co doradzicie ?
w ktoryms GT testowali tarcze i klocki nie pamietam jak z klockami, ale dobrze wypadly nacinane tarcze TAROX-a
-
[ALL] Różnica w spalaniu po zamianie na większe koła
dokladnie opory toczenia sa wieksze 1.6 bedze sie meczyl...
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
o Bracie szacunek
-
F1, Rajdy i Motorsport
to jakies nieporozumienie, zeby rozgrywac wyscig na torze, na ktorym mozna wyprzedzic tylko na prostej start-meta :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
prawie przysnalem na tym wyscigu...
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
Wiesz to nie tylko Mnie dotyczy no ale poszaleje a co tam Gdybym mial sie slimaczyc nie kupil bym silnika 130 konnego bo po co zlozyl bym zamowienie na audi z 1.2 i sie slimaczyl gdzies na koncu zawsze a taka masz madra sentencje w opisie...
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
szalej, szalej...
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
Tak ale wczytaj sie w temat.. Niech odpowiada jak inni a nie padaja hasla typu: -Zabrac dozywotnio prawko i inne brednie.. Wybacz nikomu nie zabieraja wiec z jakiej paki jemu by mieli zabrac ?! Nie sadze aby staral sie wymigac od kary.. Na pewno dostanie zawiasy plus straci prawko na kilka lat.. wiec jeszcze raz (z calym szacunkiem) wczytaj sie w temat Jesli jakas osoba "ze swiecznika", zostanie ukarana np dozywotnim zakazem prowadzenia pojazdow, to moze w tym kraju w koncu cos zmieni sie na lepsze. No sorry, ktos musi byc pierwszy. Mogl sejm w koncu uchwalic ustawe o zakazie wykonywania pracy posla z karalna przeszloscia? Mogl. Nie widze przeszkod, zeby w koncu zaczac stosowac takie radykalne kary w prawie o ruchu drogowym.
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
jestem za ktos kto promowal "bezpieczna jazde" musi za to zaplacic chce jezdzic? to na tor poznan i niech szaleje za popelnione bledy trzeba placic
- Mustang Bullitt
-
F1, Rajdy i Motorsport
sytuacja jest napieta jak plandeka na zuku... moze skodzianka fabia WRC na rajdzie polski Robus namiesza...