Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wustyle odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    o przypadlosciach 1.8T jest tu naprawde duzo
  2. Pany Potrzebuje do w/w zawieszenia nakretki (te duze regulujace gwint), odboje i gumy. Zamowilem co prawda w Reichu, ale tam jakies swieto teraz maja i najwczesniej moga wyslac elementy po 25 maja. Nie wiecie, czy w Polsce mozna gdzies to zamowic?
  3. proszszszsz
  4. dali jazda!!!! zadnych kolczykow!!!
  5. przecież sam możesz zamknąć jak otworzyłeś nie mam odwagi
  6. zamknac ten temat!!!!! :polew:
  7. pora fajna ale tatuazu nie mozna opalac przez kilka tyg jesli zrobisz go na przedramieniu to lipa jesli bedzie ladna pogoda wszyscy w wodzie, a Ty w krzakach i w cieniu
  8. ano:) polecam ja na jesieni lece po kolejny
  9. 600 zl taniocha
  10. nic dodać nic ująć poznan rzadzi
  11. CH Land, Walbrzyska gosc bardzo dobry i tani
  12. mam nowy... ale nie pokaze albo... co mi tam - sam zaczalem ten watek czyli kolejny, nie ostatni
  13. w ktoryms GT testowali tarcze i klocki nie pamietam jak z klockami, ale dobrze wypadly nacinane tarcze TAROX-a
  14. dokladnie opory toczenia sa wieksze 1.6 bedze sie meczyl...
  15. o Bracie szacunek
  16. to jakies nieporozumienie, zeby rozgrywac wyscig na torze, na ktorym mozna wyprzedzic tylko na prostej start-meta :gwizdanie:
  17. prawie przysnalem na tym wyscigu...
  18. Wiesz to nie tylko Mnie dotyczy no ale poszaleje a co tam Gdybym mial sie slimaczyc nie kupil bym silnika 130 konnego bo po co zlozyl bym zamowienie na audi z 1.2 i sie slimaczyl gdzies na koncu zawsze a taka masz madra sentencje w opisie...
  19. Tak ale wczytaj sie w temat.. Niech odpowiada jak inni a nie padaja hasla typu: -Zabrac dozywotnio prawko i inne brednie.. Wybacz nikomu nie zabieraja wiec z jakiej paki jemu by mieli zabrac ?! Nie sadze aby staral sie wymigac od kary.. Na pewno dostanie zawiasy plus straci prawko na kilka lat.. wiec jeszcze raz (z calym szacunkiem) wczytaj sie w temat Jesli jakas osoba "ze swiecznika", zostanie ukarana np dozywotnim zakazem prowadzenia pojazdow, to moze w tym kraju w koncu cos zmieni sie na lepsze. No sorry, ktos musi byc pierwszy. Mogl sejm w koncu uchwalic ustawe o zakazie wykonywania pracy posla z karalna przeszloscia? Mogl. Nie widze przeszkod, zeby w koncu zaczac stosowac takie radykalne kary w prawie o ruchu drogowym.
  20. jestem za ktos kto promowal "bezpieczna jazde" musi za to zaplacic chce jezdzic? to na tor poznan i niech szaleje za popelnione bledy trzeba placic
  21. wustyle odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    kox
  22. sytuacja jest napieta jak plandeka na zuku... moze skodzianka fabia WRC na rajdzie polski Robus namiesza...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.