Treść opublikowana przez wustyle
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
pelen luz, krytyka mile widziana
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
a wiec niedlugo rusza nowy projekt jedkera z wwo, w ktorym mam zaszczyt brac udzial zostalem poproszony o nagranie gitar na plyte w linku ponizej mozecie posluchac singla (niestety jest to wersja bez gitar) mysle, ze plyta namiesza na wakacjach w calej polsce zapraszam do odsluchu http://www.myspace.com/monopolzodiak
-
[B5 AFN] Tarcze nacinane, nawiercane a komfort
mialem EBC i klocki green stuff
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
katuje GOW 2 - KOZAK!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:kox: :kox: :kox:
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
wez sie nie denerwuj no...
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
-30 mm bedzie ok
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
gdybys mial conajmniej 1.8T pod maska, to ten tjunink uszedlby Ci na sucho
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
o czlooooowieku....
-
Strefa Śmiechu
1. bylo strone wczesniej 2. tu jest STREFA SMIECHU
-
Strefa Śmiechu
KUWRA nastepny...
-
[B5 ADR] Napinacz łańcucha rozrządu
napinacz w aso (rowinski-wajdemajer) 649 zl wiem bo sam przedwczoraj kupowalem
-
Strefa Śmiechu
ja jebie, tyle na swiecie syfu i przemocy, po co wklejac takie cos...
-
Strefa Śmiechu
przegiales ziomus...
-
Strefa Śmiechu
O k**wa
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
:polew:
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
A ja owszem ! Jeeeeebany Kto? Homer?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
ladne! ale w Homera nie chcialbym, ze tak powiem, "wchodzic"
-
Barcelona Manchester United 2-0
Barca! i jak piszesz "pokarze"?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
cordi, duzo rezania bylo? przymierzam sie u siebie do takiej akcji
-
Konto osobiste - gdzie ?
no i wlasnie sie zaraz zacznie to o czym mowilem
-
Strefa Śmiechu
i wtedy i wtedy
-
Strefa Śmiechu
dlatego napisalem "w sumie sie chyba nadaje" - sam nie bylem pewien [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 16:07_________________________________________________ zara moment sasiad sie smial
-
Konto osobiste - gdzie ?
Michas, prawda jest taka, ze kazde konto osobiste fajerwerkow nie oferuje... Firmowe - owszem, ale wplywy musza byc spore. Poszukaj rankingu jakiegos w necie, bo co posiadacz to rozna opinia bedzie. Zamet w glowie tylko bedziesz mial
-
I znowu A4 w TV
widzialem... sam sie zastanawialem czy tego tu nie wkleic ale odpuscilem