Treść opublikowana przez wustyle
-
PS3 vs XBOX360
jesli planujesz ogladac filmy na blu ray to bierz PS3 z tego co czytalem koncern sony ma jakies klopoty i jakos tak cienko sie nowe tytuly pojawiaja na Ps-a za to rynek x-box jesli chodzi o gry ma sie bardzo dobrze i wciaz sie rozwija
-
Spotkania na drodze
- PS3 vs XBOX360
jasne ze temat rzeka:) divxa w zyciu nie obejrzalem, bo jak pierwszy raz kiedys tam odpalilem tego typu plik i zobaczylem jak wyglada film to malo sie nie poplakalem szacunek dla tych, ktorym nie przeszkadzaja piksele wielkosci cegiel no i kondolencje dla tych, ktorzy przy produkcji filmu przez godzine siedzieli w studiu nad jednym malym efektem dzwiekowym, ktorego oczywiscie nie slychac w rzeczonym dvixie mp3, owszem, czasem pozyczam, ale tylko po to zeby upewnic sie ze plyta warta jest kupna - jak w przebierlani, pasuje - biore, nie - za chwilke odkladam i owszem, zgadzam sie jak najbardziej, ze w Polsce zarabiamy nieproporcjonalnie, co moim zdaniem nie upowaznia mnie (ja pisze tylko za siebie), zebym to wykorzystywal mnie tez nie stac na szalenstwa, wiec jak pisalem wczesniej, kupuje 1 gre na 2-3 miesiace dobra koniec tematu bo nie o tym, nie o tym- Strefa Śmiechu
żal...- PS3 vs XBOX360
ze mna nie pogadasz juz sie wypowiadalem zadnego piractwa, ZERO, bo to zwykla KRADZIEZ nie stac Cie na gry? kupuj jedna na 2 miesiace, ale nie kradnij- PS3 vs XBOX360
"ja tam kupie sobie x-a przerobionego za 700 pln, stargam 50 gier i do tego odtwarzacz bluray stacjonarny za 600 i będę bardziej zadowolony niż ps3+bluray+1gra" brawo a ja jutro pierdolne komus RSa, okradne bank i porwe samolot i uciekne na Kajmany bede bardziej zadowolony niz ze swojego 1.8T, swojej pensji i brudnej warszawy- Zmiana telefonu komórkowego - co wybrać ?
"na minus - nie dało się wyciszać połączeń (tzn jak ktoś dzwoni, a nie chcemy odbierać to trzeba odrzucić połączenie), aparat 2 mpx, brak wbudowanego GPS (chyba teraz w tym Iphonie 3G już jest), nie można ustawiać mp3 jako dzwonków, brak mms." jak ja lubie jak ktos takie glupoty wypisuje- Spotkania na drodze
byl ktos wczoraj wieczorem na cargo? widzialem kilka A4- W co kto gra (X360 & PS3) ?
podepniesz kiere to Ci Grid jaja urwie- [B6 AVF] Woda na progach
a mi sie czasem leje na tyl na kanape z lewej strony... ale po deszczu woda stoi na wszystkich progach, czyli norma- Spotkania na drodze
jabłko firmy "apple" ???? bede Cie wypatrywał na mieście :kox: ja nie mam wydechu bo sie urwał tak jest, jablko firmy apple to chyba byl ktos z klubu, uslyszalem cos w rodzaju "to Taktuś?" - ale przygluchy jestem wiec moglem sie mylic [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:59_________________________________________________ A ty pewnie zapitalałeś lewym pasem 30 km/h , i byłeś strasznie zdziwiony jego reakcja ? Akurat wjezdzalem na rondo na ktorym nikogo nie bylo NIKOGO byl 1 pas bo remont. nie moja wina ze "kolega" wpadl na rondo z predkoscia ponad "50". fakt ze ma 3x tyle mocy co ja nie upowaznia do bycia burakiem bardzo nieladna akcja- Spotkania na drodze
biala bluza (chyba bmw sauber jednego z kolegow) + 2 kolegow i kolezanka:) to Ty Moskal byles? ja czarny avant z jablkiem na klapie:)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:08_________________________________________________a nie... widze ze masz adr-a a nie klekota... chyba ze ja zle spojrzalem na wydech- Spotkania na drodze
dzis o 21.30, kfc na pulawskiej, silna grupa z piaseczna, zielonym sedanem w dieslu nawet chcialem podejsc i zagadac ale jakos tak wstydliwy jestem- Spotkania na drodze
a ja jechalem za nim ostatnio sobieskiego [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 15:53_________________________________________________ej, a to nie jest moze e-sa zrobiona na rs4 adama? (2 fast for U)?- W co kto gra (X360 & PS3) ?
wiem, ze to brzmi nieprawdopodobnie moje dzieci sa uczone, ze nie wolno tak robic bo to zwykla kradziez jest no to end OT- W co kto gra (X360 & PS3) ?
serio wiem, ze w dzisiejszych czasach trudno w to uwierzyc- W co kto gra (X360 & PS3) ?
To chyba bardziej dla Ciebie propozycja. Mnie jako użytkownika PS3 temat piractwa nie dotyczy nie sciagam muzyki ani filmow, nie przerobilem konsoli, nie kupuje pirackich gier, nie sciagam oprogramowania- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ej, panowie, bez takich tu, wezcie sie na priv zgadajcie- W co kto gra (X360 & PS3) ?
bierz grida! jest za***isty- Michael Jackson nie żyje
bylem na koncercie na bemowie... mistrz wszechczasow wyznaczyl nowe trendy w muzyce dlugo nikt go nie zastapi ;(- PS3 vs XBOX360
nie jest wielka porazka pewno za jakis czas zrobia cos lepszego, wtedy napewno kupie- PS3 vs XBOX360
drogi bracie picie otoz PS3+Logitech G25 plus F1 Chalange lub GT5 Prologue lub Dirt jest malym miki, przy kierownicy MS (oczywiscie gorszej od G25) + forza2 (niedlugo wychodzi forza3) GT przegrywa z kretesem w konfrontacji z forza (ktora jest tylko na xboxa)- F1, Rajdy i Motorsport
taki POKEREK- PS3 vs XBOX360
bedzie bedzie juz sie cienkich TV LCD nie robi, za duza konkurencja chociaz ja bym bral samsunga albo LG- [ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
no nijak... rozgladaj sie za 1.8T i najlepiej z Q - PS3 vs XBOX360