Treść opublikowana przez wustyle
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
:>
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
no wzorowanie, bo jedker wlasnie zrobil "w aucie", czyli wzoruje sie na sobie [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 19:27_________________________________________________ i ja szanuje Twoje zdanie
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
no ale wlasnie o to chodzi wwo jest odlozone chwilowo na polke ten projekt jest zrobiony po to, zeby od hh na chwile odpoczac i to oczywiste, ze sie moze nie podobac, ale nie porownuj tego do wwo i hh pamietasz co sie dzialo jak Cher nagrala plyte "dance"? caly swiat przecieral oczy
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
ale to nie hh - kumasz?
-
Audi pobiło Veyrona
parcie na forum
-
Audi pobiło Veyrona
http://moto.onet.pl/1560403,1,najszybsze-auto-napedzane-biogazem,artykul.html?node=2
-
F1, Rajdy i Motorsport
moj 3,5 letni syn dzis: - tato, kto wygral? - Jenson Button - znowu??
-
F1, Rajdy i Motorsport
- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
rozumiem co chciales powiedziec, nie biore tego do siebie i doskonale wiem co masz na mysli piszac, ze ubolewasz nad poziomem tego co nas otacza wolalbym nagrac partie gitar w Panterze albo Biohazard- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
ta plyta zrobiona jest dla baunsu, lansu i hajsu naprawde porywnywanie tej produkcji do dorobku WWO jest bez sensu, wiele razy zdarzalo sie, ze muzycy np metalowi nagrywali jazzowe plyty, a wykonawcy country probowali sil w bluesie freon nie takie hity leca od lat w radiu i nie uciekles z kraju- F1, Rajdy i Motorsport
powtorka treningu leci dzis takze na polsat sport HD mam nadzieje, ze QF i wyscig tez tam bedzie transmitowany- F1, Rajdy i Motorsport
ciezko powiedziec, jest duzo szybkich odcinkow, moglby sie przydac w tym wypadku akurat- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
UPDATE jest na wrzucie, dobra jakosc:) zapraszam:) http://w48.wrzuta.pl/audio/69Z2TOyDSUV/monopol_-_zodiak_na_melanzu_hit_lata_2009- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
i tak zostalo zagrane ,z jedna roznica, zamiast barow gralem kwinty- [ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
calibra...- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
nie umiem grac solowek nigdy nie gralem zawsze bylem "rytmiczny"- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/16786/Mario_Bros_jest_hardcorem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 15:04_________________________________________________DRIFT!!!!!!! http://www.joemonster.org/filmy/16773/Nowy_rodzaj_driftu [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 09:48_________________________________________________nei no sorry to jest DRIFT http://www.joemonster.org/filmy/6157/Prawdziwy_wiejski_drift- W co kto gra (X360 & PS3) ?
i jak? no dawaj krotka recenzje- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
clip bedzie krecony w PL, jedker wrocil do polski juz na stale- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
wiesz jak jest, czasem kolegow sie nie wybiera- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
nie obraze sie bo niby za co jedker jest ok, znam go bardzo dlugo, popek... no coz... nie komentuje, choc osobiscie nie znam- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
yes ten sam- [B5 AFN] Tarcze nacinane, nawiercane a komfort
kuzwa a ja pamietam jakie? to bylo z 5 lat temu, byly nacinane (honda accord 2.0) auto hamowalo gorzej niz woz drabiniasty- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
zapewniam Was, ze wersja z gitara (bez sciemy czy jakiegos tam chwalenia sie) jest o wiele lepsza jest inaczej zmiksowana taki byl zamysl, lekka wakacyjna muza, prawie dam glowe, ze bedzie rzadzic jak to mowi jedker "tam od plaz helu, po miedzyzdroje" nagrywamy teraz cover pewnej wokalistki - jest mega jazda no i jak dobrze pojdzie zobaczycie mnie w clipie i oczywiscie, ta plyta to nie HH- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
bo to ta sama ekipa co zrobila "bede bral cie w aucie" - Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)