Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
- Strefa Śmiechu
OMG. Viva, 4fun itp. nie dziwiłbym się ale TVP Kultura? gdybym mial IQ 50, powiedzialbym: wow, kox, ale jatka! mam troche wiecej, wiec powiem jak to mowi moja dorosla juz prawie corka: żal, żal, żal...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat- [ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
mialem wczesniej same 2 litrowe japonczyki i nie chcialem slyszec o niczym innym, do A4 wsiadlem i juz z niego nie wyszedlem- [ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
myśle kolego nie jednemu psu burek :> a na klubowicza też nie każdy może sobie pozwolić bo jednym z warunków jest jeżdżenie na spoty a ja na przykład nie mogę sobie na to pozwolić nie martw sie, ja tez nie moge jezdzic na spoty i tez mnie do klubu nie chca end OT- [ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
no ale caly czas czekamy az sie odezwie moze ktorys z vip-ow albo adminow, czy klubowiczow poprostu do niego zadzwoni?- [B5 AGB] Czy warto kupić zawieszenie gwintowane TA Technix lub ewentualnie same sprężyny ?
moim zdaniem lepiej caly gwint niz same sprezyny gdzies na forum bylo o TA Technix- [ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Ty se jaj nie rob Cineksik, to powazna sprawa jest- [ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Przepraszam, ze ja moze tak ocenie na wyrost, ale niejednokrotnie zaprzestawalem interesow z kims, kto nie potrafi pisac poprawnie po Polsku... Od razu wlacza mi sie czerwona lampka, ze cos moze byc nie tak... Rtocki, trzymaj sie- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
ladny grill z jaguara- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja przejde, pod warunkiem, ze posprzatasz za mnie dzis chalupe- W co kto gra (X360 & PS3) ?
bedzie miazga!- AUDI S4 SID
SID, ja to juz nie moge patrzec na to co wyprawiasz :slina: :shocked: Najchetniej poszedlbym do banku, wzial kredyt i zaczal podobny projekt. Szacunek- Jak można pieścić auto :D
- Koniec słynnego 1,9 TDI
uzupelnij profil drogi @vancie- Koniec słynnego 1,9 TDI
kultowy to on bedzie za jakis czas;) ale rzeczywiscie, pamietam jak znajomy kupil 1.6 TDI (volvo) i byl w ciezkm szoku mowiac o osiagach i spalaniu tego motoru- [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
chlopie Ty wez poczytaj porzadnie forum. Jest dzial odpowiedni, w ktorym jest wszystko o chiptuningu. Przestan pisac bzdury o silniku 2.5 TDI. A jesli nie chcialbys go za darmo to gratuluje, 2.5 TDI jest o klase wyzej niz 1.8.- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
No eldo akurat nie przypisalbym do tej elity... tez nie wiem co eldo robi w tym towarzystwie...- [ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
no i nie kupuj- [B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
bedziesz rzadzil zima- [ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
Ty sie wez uspokoj...- [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
to myslimy o lampkach- Strefa Śmiechu
:polew: to jest ten roczny niewidoczny kox, za***ista wentylacja- [ALL B7] Chromowana dokładka zderzaka tylnego
oj nie...- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
sam jestes brzydki!!!!! - Strefa Śmiechu