Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. OMG. Viva, 4fun itp. nie dziwiłbym się ale TVP Kultura? gdybym mial IQ 50, powiedzialbym: wow, kox, ale jatka! mam troche wiecej, wiec powiem jak to mowi moja dorosla juz prawie corka: żal, żal, żal...
  2. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mialem wczesniej same 2 litrowe japonczyki i nie chcialem slyszec o niczym innym, do A4 wsiadlem i juz z niego nie wyszedlem
  3. myśle kolego nie jednemu psu burek :> a na klubowicza też nie każdy może sobie pozwolić bo jednym z warunków jest jeżdżenie na spoty a ja na przykład nie mogę sobie na to pozwolić nie martw sie, ja tez nie moge jezdzic na spoty i tez mnie do klubu nie chca end OT
  4. no ale caly czas czekamy az sie odezwie moze ktorys z vip-ow albo adminow, czy klubowiczow poprostu do niego zadzwoni?
  5. moim zdaniem lepiej caly gwint niz same sprezyny gdzies na forum bylo o TA Technix
  6. Ty se jaj nie rob Cineksik, to powazna sprawa jest
  7. Przepraszam, ze ja moze tak ocenie na wyrost, ale niejednokrotnie zaprzestawalem interesow z kims, kto nie potrafi pisac poprawnie po Polsku... Od razu wlacza mi sie czerwona lampka, ze cos moze byc nie tak... Rtocki, trzymaj sie
  8. ladny grill z jaguara
  9. ja przejde, pod warunkiem, ze posprzatasz za mnie dzis chalupe
  10. bedzie miazga!
  11. SID, ja to juz nie moge patrzec na to co wyprawiasz :slina: :shocked: Najchetniej poszedlbym do banku, wzial kredyt i zaczal podobny projekt. Szacunek
  12. uzupelnij profil drogi @vancie
  13. kultowy to on bedzie za jakis czas;) ale rzeczywiscie, pamietam jak znajomy kupil 1.6 TDI (volvo) i byl w ciezkm szoku mowiac o osiagach i spalaniu tego motoru
  14. chlopie Ty wez poczytaj porzadnie forum. Jest dzial odpowiedni, w ktorym jest wszystko o chiptuningu. Przestan pisac bzdury o silniku 2.5 TDI. A jesli nie chcialbys go za darmo to gratuluje, 2.5 TDI jest o klase wyzej niz 1.8.
  15. No eldo akurat nie przypisalbym do tej elity... tez nie wiem co eldo robi w tym towarzystwie...
  16. bedziesz rzadzil zima
  17. to myslimy o lampkach
  18. :polew: to jest ten roczny niewidoczny kox, za***ista wentylacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.