Treść opublikowana przez wustyle
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zawsze smieszyly mnie te "pecetowe akcje" najpierw grzanie sie na nowa karte graficzna, max wypas, a jakie parametry, cena kosmos a za kilka mies - smietnik
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
swap na motor 1.8 T z TT w zaleznosci jaki sie uda znalezc 210 PS ale bardziej chciałbym ten 225 PS i dac mu jeszcze wiecej KM,komora silnika bedzie malowana na żółto a silnik czarny mat, ale to juz dalszy plan dzialania,pozdro i wtedy bedzie mega kox brawo
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
42/50
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
obejrzalem demo killzone2 i popuscilem w gacie :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
GRID GRID GRID!!!!! :kox:
-
[B5 AFN] srebrny Sedan
:good: tylo mac i audi
-
[B5 AFN] srebrny Sedan
no i ladnie jako uzytkownik A8 zapewne znasz sie na rzeczy i nie kupiles zadnej "pasci"
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
żal... ;(
-
[B5 AAH] Jakie zawieszenie polecacie
na dluzsza mete i tak gwint bardziej sie oplaca czestsza wymiana amortyzatorow (i to wiadomo parami) tez kosztuje trzeba przeliczyc i wydac raz a dobrze nie wiem ile kosztuje gwint www.tomson.com.pl ?
-
[B5 AAH] Jakie zawieszenie polecacie
bierz kompletny gwint (ja mam np. weitec hicon tx) sprezyny obnizajace daja efekt wizualny ale szybciej niszcza amortyzatory
-
[B6 ALT] Jazda z niskim poziomem oleju
123 km czy nie daj Boze 123 tys km??? (bo tam sie "k" wcisnelo)
-
[ALL] Nowy typ opon
chocby nie wiem jak sie jezdzilo, to ja nigdy!!!!
-
[B6 ALT] Głuche stuki i pukanie podczas wolnej jazdy
duchy jak nic...
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
nie, nie stac mnie
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
Wustyle, zasmierdzialo szowinizmem watek niby oklepany ale ile kurde odpowiedzi robi sie niebezpiecznie prosze zamknac watek
-
[B6 BFB] Kontrolka CHECK
oczywiscie ze jedz "na komputer" przyczyn moze byc wiele
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
dobra Pany zamykamy watek
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
jak kobieta zalozy watek to masakra jest
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
czysta stal albo aluminium
-
[B5 AEB] Szarpie przy ruszaniu!!!
sprawdz przeplywke
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
bardzo ladna
-
F1, Rajdy i Motorsport
jaja z ta burza co? uciekli od deszczu wprost w piasek
-
Wybuch samochodu w garażu
ty to nazywasz oszczedzaniem a ja eliminowaniem zbędnych wydatków, zaoszczedzone pieniądze przepijałem w barze a auto jak jeździło tak jeżdzi a jak znajdziesz u mnie korek na zderzaku to ci oddam moje auto za darmo w USA też byli zagorzali zwolennicy paliwożernych silników teraz im troche d..e ścisnelo to się przesiadają na diesele i inne ekonomiczne wynalazki - ten się śmieje kto się śmieje ostatni nic nie pekaj kupujac 1.8T wiedzialem co robie jesli dopadnie mnie kryzys to kupie sobie miesieczny i nie bede kombinowal z przerabianiem auta zaoszczedzone pieniadze przepijasz w barze? brawo
-
[All B5] Problem z Check engine
no to sonda...
-
Wybuch samochodu w garażu
"gdyby moje i innych tu co mają gaz takie są moje domysły mieli zarobki adekwatne do ceny paliwa zgodzę się z tym w 100% i nie naśmiewajcie się bo chyba nie wiecie jakie są realia życia w naszej kochanej ojczyźnie" jest wyjscie - seicento lub bilet miesieczny