Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. zawsze smieszyly mnie te "pecetowe akcje" najpierw grzanie sie na nowa karte graficzna, max wypas, a jakie parametry, cena kosmos a za kilka mies - smietnik
  2. swap na motor 1.8 T z TT w zaleznosci jaki sie uda znalezc 210 PS ale bardziej chciałbym ten 225 PS i dac mu jeszcze wiecej KM,komora silnika bedzie malowana na żółto a silnik czarny mat, ale to juz dalszy plan dzialania,pozdro i wtedy bedzie mega kox brawo
  3. obejrzalem demo killzone2 i popuscilem w gacie :kox:
  4. GRID GRID GRID!!!!! :kox:
  5. :good: tylo mac i audi
  6. no i ladnie jako uzytkownik A8 zapewne znasz sie na rzeczy i nie kupiles zadnej "pasci"
  7. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    żal... ;(
  8. na dluzsza mete i tak gwint bardziej sie oplaca czestsza wymiana amortyzatorow (i to wiadomo parami) tez kosztuje trzeba przeliczyc i wydac raz a dobrze nie wiem ile kosztuje gwint www.tomson.com.pl ?
  9. bierz kompletny gwint (ja mam np. weitec hicon tx) sprezyny obnizajace daja efekt wizualny ale szybciej niszcza amortyzatory
  10. 123 km czy nie daj Boze 123 tys km??? (bo tam sie "k" wcisnelo)
  11. chocby nie wiem jak sie jezdzilo, to ja nigdy!!!!
  12. Wustyle, zasmierdzialo szowinizmem watek niby oklepany ale ile kurde odpowiedzi robi sie niebezpiecznie prosze zamknac watek
  13. wustyle odpowiedział(a) na rafg temat w Audi A4 B6/B7
    oczywiscie ze jedz "na komputer" przyczyn moze byc wiele
  14. dobra Pany zamykamy watek
  15. jak kobieta zalozy watek to masakra jest
  16. czysta stal albo aluminium
  17. sprawdz przeplywke
  18. jaja z ta burza co? uciekli od deszczu wprost w piasek
  19. ty to nazywasz oszczedzaniem a ja eliminowaniem zbędnych wydatków, zaoszczedzone pieniądze przepijałem w barze a auto jak jeździło tak jeżdzi a jak znajdziesz u mnie korek na zderzaku to ci oddam moje auto za darmo w USA też byli zagorzali zwolennicy paliwożernych silników teraz im troche d..e ścisnelo to się przesiadają na diesele i inne ekonomiczne wynalazki - ten się śmieje kto się śmieje ostatni nic nie pekaj kupujac 1.8T wiedzialem co robie jesli dopadnie mnie kryzys to kupie sobie miesieczny i nie bede kombinowal z przerabianiem auta zaoszczedzone pieniadze przepijasz w barze? brawo
  20. "gdyby moje i innych tu co mają gaz takie są moje domysły mieli zarobki adekwatne do ceny paliwa zgodzę się z tym w 100% i nie naśmiewajcie się bo chyba nie wiecie jakie są realia życia w naszej kochanej ojczyźnie" jest wyjscie - seicento lub bilet miesieczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.