Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. a pytanie z innej beczki a'propos DV czy Wasze DV-ki tez wydaja taki glosny dzwiek (jak meczenie owcy czy cos takiego ), przy puszczaniu pedalu gazu?
  2. mialem taki objaw kiedy zamontowalem przeplywke (zamiennik) po powrocie do ori przeplywki (przeczyszczonej) problem zniknal
  3. taaa, review juz zalukalem nie lubie jak minusy przyslaniaja mi plusy, wiec DJI sobie odpuszcze:) dzieki za pomoc:)
  4. wyglada naprawde za.......scie
  5. dzieki chopy zaraz lukne na YT[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 11:37_________________________________________________hmm wyglada fajnie
  6. ladna szkoda ze motorownia taka slabiutka...
  7. gral ktos w "def jam icons"??
  8. wiem... wlasnie wymienilem sonde na boscha i problem pozostal sprobuje wsadzic ORI przeplywke (jest po czyszczeniu) i zobacze jak bedzie pracowac z nowa sonda[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:19_________________________________________________dobra sonda wymieniona na porzadna na miejsce wrocila ori przeplywka (oczyszczona) defekt pozostal (sonda znowu nalapala bledow) ale tym razem wyskoczyl blad, ktory nie pojawial sie wczesniej (charge pressure control - positive deviation) oczywiscie rozumiem ze chodzi o czujnik cisnienia doladowania i teraz moje pytanie: poniewaz blad nie pojawial sie wczesniej (cisnienia doladowania), czy mozemy przyjac, ze przeplywka i sonda sa juz w porzadku, a bledy na sondzie sa wynikiem niepoprawnego doladowania? czy raczej szukac przyczyny w turbinie, badz wiazce elektrycznej gdzie sonda laczy sie z komputerem?
  9. pamietam jak na ps wlaczylem kiedys residenta i po 10 min umarlem ze strachu p....le takie gry
  10. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    turbiny leca w kosmos
  11. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    piekny sedanik jesli moge cos doradzic, a kilka osob to potwierdzi - nie rob programu w V-Tech
  12. kierunki: byc moze zasniedziale gniazdo/gniazda zarowek wycieraczki: ten typ tak ma... sam sie wczoraj o tym przekonalem na temat usterek typowych dla grup aut VAG (a takimi sa zle pracujace wycieraczki i kierunki) na forum jest sporo postow uzyj opcji "szukaj"
  13. w takim razie moze Ci skrzypiec mechanizm trzymajacy tylna kanape
  14. mi tez tak skrzypialo dopoki nie urwala mi sie prawa, tylnia sprezyna w amorku... ;( takze panowie, nie lekcewazyc problemu, bo moze sie zle skonczyc (no nie daj Boze oczywiscie)
  15. 180 PLN, oczywiscie nie ORI
  16. grafit do czarnego - ekstra, srebrny tez i wez nie kombinuj z paskami zadnymi kolorowymi
  17. zauwazylem, ze pierwszym w wiekszosci przypadkow - MODEM - sa lampy poliftowe
  18. nie, raczej nie, nic sie tam nie wydarzylo okazalo sie ze wymiana przeplywki to prosta sprawa kupilem nowa sonde, bo ta, ktora jest zamontowana wydaje sie byc podejrzana zobacze co sie bedzie dzialo po jej wymianie
  19. k...wa, ale dziki!!!!! :kox:
  20. VERMIN spojrz takie pojdejscie do spraw hamowania pokazales w pierwszym poscie: Macie hamownię? 4x4? Czy wgrywacie gotowca i dajecie papierek, że od teraz silnik ma 40 KM więcej? Dla chętnych hamownia jest w cenie (nie na miejscu, w Lublinie inni nie wiem jaką politykę prowadzą), tylko że jeszcze nikt nie chciał zhamować (nie ma się co dziwić, pisałem jacy klienci do tej pory byli). Niestety nie ma papierka z liczbą koni na nim (za to gwarancja i umowa). a takie teraz: Hamowni póki co nie mamy na miejscu (póki co) mamy umowę z oddziałem badawczo-rozwojowym pewnej firmy w Lublinie, i póki co korzystamy z ich hamowni, i to jest dla klienta w cenie (przed i po)... i mysle, ze gdybys o hamowni napisal w taki sposob jak dzis, uniknalbys wielu niepotrzebnych atakow...
  21. heheheh jura spryciarz podoba Ci sie audi i chcesz starego namowic na bryczke zeby dal sie czasem polansowac? proponuj diesla, 3.0, niech ktos da mu pojezdzic KAZDE AUTO SIE PSUJE
  22. a i oczywiscie ze chlop nieglupio miejscami pisze nie neguje ale jeszcze raz powtorze swoje stanowisko: lekarz musi obejrzec pacjenta, postawic diagnoze i wypisac lekarstwa, a nie dac antybiotyk bez badania, bo jest grypa i sie wszystkim daje co kaszla i smarcza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.