Treść opublikowana przez wustyle
-
[B6 AMB] Jak powinien działać, pressure regulating valve
a pytanie z innej beczki a'propos DV czy Wasze DV-ki tez wydaja taki glosny dzwiek (jak meczenie owcy czy cos takiego ), przy puszczaniu pedalu gazu?
-
[B6 AMB] Dławienie przy ruszaniu
mialem taki objaw kiedy zamontowalem przeplywke (zamiennik) po powrocie do ori przeplywki (przeczyszczonej) problem zniknal
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
taaa, review juz zalukalem nie lubie jak minusy przyslaniaja mi plusy, wiec DJI sobie odpuszcze:) dzieki za pomoc:)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wyglada naprawde za.......scie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dzieki chopy zaraz lukne na YT[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 11:37_________________________________________________hmm wyglada fajnie
-
[B5 ADR] QUATTRO=XENON=17" CZYLI MOJA A4-reczka:)
ladna szkoda ze motorownia taka slabiutka...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gral ktos w "def jam icons"??
-
[B5 ANB] Jak wymienić przepływomierz ?
wiem... wlasnie wymienilem sonde na boscha i problem pozostal sprobuje wsadzic ORI przeplywke (jest po czyszczeniu) i zobacze jak bedzie pracowac z nowa sonda[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:19_________________________________________________dobra sonda wymieniona na porzadna na miejsce wrocila ori przeplywka (oczyszczona) defekt pozostal (sonda znowu nalapala bledow) ale tym razem wyskoczyl blad, ktory nie pojawial sie wczesniej (charge pressure control - positive deviation) oczywiscie rozumiem ze chodzi o czujnik cisnienia doladowania i teraz moje pytanie: poniewaz blad nie pojawial sie wczesniej (cisnienia doladowania), czy mozemy przyjac, ze przeplywka i sonda sa juz w porzadku, a bledy na sondzie sa wynikiem niepoprawnego doladowania? czy raczej szukac przyczyny w turbinie, badz wiazce elektrycznej gdzie sonda laczy sie z komputerem?
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą silnika po wymianie czujnika temperatury
mozna zamknac
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą silnika po wymianie czujnika temperatury
raczej napewno termostat
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pamietam jak na ps wlaczylem kiedys residenta i po 10 min umarlem ze strachu p....le takie gry
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
turbiny leca w kosmos
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
piekny sedanik jesli moge cos doradzic, a kilka osob to potwierdzi - nie rob programu w V-Tech
-
[B5 AFB] Problem z wycieraczkami i kierunkowskazami
kierunki: byc moze zasniedziale gniazdo/gniazda zarowek wycieraczki: ten typ tak ma... sam sie wczoraj o tym przekonalem na temat usterek typowych dla grup aut VAG (a takimi sa zle pracujace wycieraczki i kierunki) na forum jest sporo postow uzyj opcji "szukaj"
-
[B6 AKE] Skrzypienie gdzieś z prawej strony tylnej kanapy (oparcia)
w takim razie moze Ci skrzypiec mechanizm trzymajacy tylna kanape
-
[B6 AKE] Skrzypienie gdzieś z prawej strony tylnej kanapy (oparcia)
mi tez tak skrzypialo dopoki nie urwala mi sie prawa, tylnia sprezyna w amorku... ;( takze panowie, nie lekcewazyc problemu, bo moze sie zle skonczyc (no nie daj Boze oczywiscie)
-
[B5 ANB] Jak wymienić przepływomierz ?
180 PLN, oczywiscie nie ORI
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
grafit do czarnego - ekstra, srebrny tez i wez nie kombinuj z paskami zadnymi kolorowymi
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
zauwazylem, ze pierwszym w wiekszosci przypadkow - MODEM - sa lampy poliftowe
-
[B5 ANB] Jak wymienić przepływomierz ?
nie, raczej nie, nic sie tam nie wydarzylo okazalo sie ze wymiana przeplywki to prosta sprawa kupilem nowa sonde, bo ta, ktora jest zamontowana wydaje sie byc podejrzana zobacze co sie bedzie dzialo po jej wymianie
-
Strefa Śmiechu
k...wa, ale dziki!!!!! :kox:
-
[ALL] Chip do nowszych modeli B6 B7 B8
VERMIN spojrz takie pojdejscie do spraw hamowania pokazales w pierwszym poscie: Macie hamownię? 4x4? Czy wgrywacie gotowca i dajecie papierek, że od teraz silnik ma 40 KM więcej? Dla chętnych hamownia jest w cenie (nie na miejscu, w Lublinie inni nie wiem jaką politykę prowadzą), tylko że jeszcze nikt nie chciał zhamować (nie ma się co dziwić, pisałem jacy klienci do tej pory byli). Niestety nie ma papierka z liczbą koni na nim (za to gwarancja i umowa). a takie teraz: Hamowni póki co nie mamy na miejscu (póki co) mamy umowę z oddziałem badawczo-rozwojowym pewnej firmy w Lublinie, i póki co korzystamy z ich hamowni, i to jest dla klienta w cenie (przed i po)... i mysle, ze gdybys o hamowni napisal w taki sposob jak dzis, uniknalbys wielu niepotrzebnych atakow...
-
Jak przekonać kogoś do Audi ?
heheheh jura spryciarz podoba Ci sie audi i chcesz starego namowic na bryczke zeby dal sie czasem polansowac? proponuj diesla, 3.0, niech ktos da mu pojezdzic KAZDE AUTO SIE PSUJE
-
[ALL] Chip do nowszych modeli B6 B7 B8
sportmile
-
[ALL] Chip do nowszych modeli B6 B7 B8
a i oczywiscie ze chlop nieglupio miejscami pisze nie neguje ale jeszcze raz powtorze swoje stanowisko: lekarz musi obejrzec pacjenta, postawic diagnoze i wypisac lekarstwa, a nie dac antybiotyk bez badania, bo jest grypa i sie wszystkim daje co kaszla i smarcza