Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. no sie wie, ze sie zlapiemy, teraz to mus nie?
  2. dokonales wpisu w watku o bialym jastrzebiu: "Respect kolego, za projekt Widać ze masz straszne "parcie" na audi - to dobrze, tylko wśród tylu napaleńców na forum może nastąpić depresja po oglądnięciu twoich fotek Widzę, że mamy podobny gust" zle widzisz, nie macie podobnych gustow
  3. pozdrowienia dla kolegi w ciemnym avancie [b6], 1.9 TDI, nr WPI 7JXX, ktory tak dzielnie cial za mna po Powsinskiej w strone Konstancina [4.12.08]
  4. nigdy nie mów nigdy NIGDY!!! :> A tak poważnie, czy mógłbyś uzasadnić dlaczego ? tak na powaznie to se jaja robie nie wiem co by bylo gdyby do RS-a wpakowali turbine osiagalby nadprzestrzen chyba
  5. nigdy nie mów nigdy NIGDY!!! :>
  6. dlatego nigdy bryki bez turbo, nawet RS4
  7. ja pierdziele jakie ladne krechy!
  8. ale jak chcesz zrobic S4 ze swojej? SWAP planujesz??
  9. no co ty, powaznie wiem, wiem co masz na mysli, szczegolnie po c*pie :slina: :slina: :slina: no i co jeszcze moge powiedziec...
  10. pomyslalem podoba mi sie
  11. musze sie zastanowic...
  12. kurfff jak ja Wam zazdroszcze QT...
  13. czyli nabezpieczniej wladowac sie do bagaznika
  14. fajne ale zwolennikiem az taaakiej gleby to nie jestem (dobrze ze jest pneumatyczne)
  15. I tutaj właśnie bym chciał, żeby kiedyś ktoś się zczaił i dał po heblach jak mu Policja jedzie na kufrze - ciekawe co by zrobili mądrzy Panowie Policjanci??? heheheh, ale by byly jaja jakby w dupe komus wjechali, a kolo upieralby sie ze nie zachowali bezpiecznej odleglosci ani predkosci od poprzedzajacego pojazdu
  16. eeee, chyba nie masz wiecej niz -20 mm
  17. i widzisz to jest klucz przy instalowaniu gazu w aucie: ile pokonam km rocznie i jak szybko zwroci mi sie instalacja? ni mniej ni wiecej
  18. I czego to dowodzi?? Ja dostałem może 3 w życiu a dawniej jeździłem jak popier.olony!! czego to dowodzi? no nie chcesz zebym glosno powiedzial
  19. smialo mozesz za mna pojezdzic przez 14 lat dostalem 2 mandaty (oba za przekroczenie predkosci o 20 km wiecej niz wskazywal znak)
  20. o czlowieku nigdy w zyciu tak nie jezdzilem! nigdy! ciagla to ciagla, znaki (no wiadomo ze nie sztywno, ale jak jest 70 jade max 90) a juz nie daj Boze wyprzedzac na przejsciu dla pieszych!!! i to nie wygladalo na jednorazowy wyglup goscia tylko na jego zwykly styl jazdy jechal tak jakby to byla jego wlasna droga
  21. zmien rozrzad, dmuchaj na zimne tak szczegolowo to juz Ci nie odpowiem na pytanie co by bylo gdyby bylo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.