Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. € taniocha przeprowadzam sie do hiszpanii
  2. wal do wojtusania, bedziesz zadowolony on Ci wszystko powie, poleci, wylumaczy
  3. Malik Bylem u starych w ozarowie w niedziele i sie rozgladalem:) Trzymasz w garazu caly czas auto czy jak??
  4. marze o tym zeby w ostatnim wyscigu Halmiton znowu dal d*py jemu sie tak nalezy za te bunczucznosc kolejny klaps od losu ze szok fernando nareszcie odzywa i bardzo sie ciesze bo co by nie mowic, to 2 krotny mistrz robert - klasa - jak zawsze walka z kimim na kilku zakretach po prostej start-meta, boska, jak w zeszlym roku z massa w deszczu
  5. ja pier**le!!! jaka dzicz!!! ;(
  6. rewelacja!
  7. a w weekend nie pospimy co?
  8. jako aniol stroz??
  9. Ty sie Wąski nie mądruj, bo jestes najbliżej to wiesz My se tak tylko pierd....my :gwizdanie:
  10. a ja sie upieram, ze BMW Sauber jest prawdziwa ekipa dopiero od tego sezonu wczesniej przypominali Super Aguri - oby do mety, nie wazne ze na koncu do Ferrari albo McLaren owszem, ale jeszcze nie teraz miec satysfakcje, ze sie zlalo im tylek w bolidzie BMW - bezcenne
  11. jeszcze raz podkresle nie ferrari, nie mclaren tylko bmw pamietacie zeszly sezon jakie szroty te beemki byly? wszyscy sie modlili zeby do mety cale dojechaly i co? lepiej budowac silny zespol od zera czy isc na latwizne wsiadajac do ferrari i mclarena? ide o zaklad, ze Robert w przyszlym sezonie poradzilby sobie takze w toro rosso i red bull
  12. to bylo najlepsze rozwiazanie z mozliwych miejmy nadzieje, ze w przyszlym sezonie KERS nie da sie bardzo Robertowi we znaki
  13. ale w pessos czy w euro czy w czym?
  14. kuzwa nie wiem o co chodzi pare dni temu na Lukoil PB 98 w Mysiadle 4.38, a wczoraj juz 4.48
  15. Lukoil (dawny Jet), Mysiadlo PB 98 - 4.38
  16. zdarza sie...
  17. denerwuje mnie juz ten szum wokol stajni BMW serio, przestalem juz czytac te niusy
  18. jak mowi Yates nie uzywac tego "czegos" dla mnie to dramat jak slysze opowiesci co ludzie tam wygaduja no i jak juz kiedys napisalem - CB w Polsce sluzy glownie do zdejmowania nogi z gazu
  19. mam nadzieje ze nikt nie ucierpial w wypadku
  20. kurcze nie wiem zobaczylem auto jak je juz praktycznie mijalem napewno audi... wygladalo na mocno rozbite...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.