Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AAH] Moje oooo a4
niezly park maszynowy
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
a nie lepiej latarka se przyswiecic??
-
[ALL B5] Moje cztery kółeczka
no te neonki ekstra, mozesz smialo pakowac na auto reklame agencji towarzyskiej
-
[B5 AGB] Drgania silnika
nie no poduchy najpierw sprawdz koszt zaden (wymiany) jak ja uwielbiam diagnozy mechanikow, dzizas
-
[ALL B5] Kierownica mi mruczy
mozna taki plyn dostac na stacji benzynowej zapytaj obslugi warto jednak wczesniej zajrzec do ksiazki pojazdu albo poszukac na forum jaki to ma byc typ po pierwsze sprawdz stan cieczy w zbiorniczku jak odkrecisz korek to bedziesz mial na nim podzialke - zobacz czy jest odpowiednio duzo mozesz to zrobic sam oczywiscie odpal silnik, i wlej troche plynu (oczywiscie jesli poziom jest za niski) przekrec kierownice do oporu w jedna ze stron i znowu dolej potem przekrec kierownice w przeciwnym kierunku (tez do oporu) i znowu dolej jesli mruczenie zniknie, to bedzie oznaczac ze miales za malo plynu jesli nie, radze jak najszybciej udac sie do serwisu
-
[ALL B5] Kierownica mi mruczy
moze jej dobrze jak ja dotykasz (w sensie kierownice) i stad to mruczenie? a tak dokladniej, co to znaczy "mruczy"? kazda pompa przy max skreconych kolach wydaje rozne dzwieki - wynika to z chwilowego, maksymalnego obciazenia urzadzenia
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
bialy jest kozak
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
zalatuja wsia?? nie obrazaj wsi
-
[ALL B6] ZDERZAK S4
a dlaczego masz byc zjechany? w aso byles? moze dowiesz sie tam o symbol i wtedy bedzie latwiej szukac na rynku wtornym
-
[B5 ANB] muli...
Panowie i Panewki Od wczoraj zauwazylem nieznaczny spadek mocy. Jakbym pozbyl sie turbiny. Niby ciagnie, ale nie ma tego charakterystycznego momentu uderzenia kiedy turbo zaczyna dmuchac. Objaw wystapil po wizycie w myjni automatycznej... Na desce rozdzielczej nie swieci sie zadna kontrolka. Ma ktos pomysl (oprocz vag-a)?[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 11:54_________________________________________________sam sie odmulil su***syn mozna zamknac
-
Ceny paliwa marzec 2026
a ja miesiac temu postanowilem tankowac TYLKO 98 nie bede sie chrzanil z paroma zlotymi na jednym tankowaniu auto sie juz "przestawilo" na wiecej oktanow i tak juz zostanie
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Koniec listopada/początek grudnia. Czyli zajebiśćie długo jeszcze, ale za 2 tygodnie będę nim miał okazję pojeździć po ziemi amerykańskiej tankując V8 tanią benzyną przywiez nam troche, odkupimy po dobrej cenie
-
Formuła 1 2008
bylo dobrze
-
Formuła 1 2008
no cos musialo byc totalnie nie tak w pierwszym sektorze tracil tylko 0,02 sek a potem bylo juz tylko gorzej miejmy nadzieje ze zatankuja go na maksa, wypuszcza na twardych gumach, dobrze wystartuje, a Ci z czlowki sie pozabijaja na dzien dobry
-
[ALL B7] moja srebrna a4:)
ja Ci zaraz dam KORELA do VT!!! p.s fajna bryka
-
[ALL B7] moja srebrna a4:)
uch jak ja bym Ci na pupe gola nakladl za ten VT felg
-
Spotkania na drodze
hmm u mnie chyba nie ma nikogo z klubu chyba, że o czymś nie wiem ladnie zrobiony byl, po lifcie, nizszy zawias, 17" alu
-
Spotkania na drodze
dzis rano wyjazd z Borowej w Warszawska (Konstancin) elegancki mezczyzna w sebrnym avancie B5 (WZW XXXXX) zatrzymal ruch z warszawy i wpuscil sznurek aut jadacych do warszawy senkju!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mhm i brawo za najdluzsze zdanie swiata
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ty kuperek zią sorry za OT ale ten Twoj podpis mnie polozyl na lopatki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
x360 forza motorsports 2 jezu masakra
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
a wlasnie gdzie u nas we wsi jest gaz? na BP?
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no Malik w Ozarowie na stacje gazowa to taka bryka jeszcze nikt nie podjechal
-
Ceny paliwa marzec 2026
sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym . tez bym sie nie odwazyl
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
o totototo w takim silniku gaz to mus!