Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    niezly park maszynowy
  2. a nie lepiej latarka se przyswiecic??
  3. no te neonki ekstra, mozesz smialo pakowac na auto reklame agencji towarzyskiej
  4. nie no poduchy najpierw sprawdz koszt zaden (wymiany) jak ja uwielbiam diagnozy mechanikow, dzizas
  5. mozna taki plyn dostac na stacji benzynowej zapytaj obslugi warto jednak wczesniej zajrzec do ksiazki pojazdu albo poszukac na forum jaki to ma byc typ po pierwsze sprawdz stan cieczy w zbiorniczku jak odkrecisz korek to bedziesz mial na nim podzialke - zobacz czy jest odpowiednio duzo mozesz to zrobic sam oczywiscie odpal silnik, i wlej troche plynu (oczywiscie jesli poziom jest za niski) przekrec kierownice do oporu w jedna ze stron i znowu dolej potem przekrec kierownice w przeciwnym kierunku (tez do oporu) i znowu dolej jesli mruczenie zniknie, to bedzie oznaczac ze miales za malo plynu jesli nie, radze jak najszybciej udac sie do serwisu
  6. moze jej dobrze jak ja dotykasz (w sensie kierownice) i stad to mruczenie? a tak dokladniej, co to znaczy "mruczy"? kazda pompa przy max skreconych kolach wydaje rozne dzwieki - wynika to z chwilowego, maksymalnego obciazenia urzadzenia
  7. wustyle odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6
    a dlaczego masz byc zjechany? w aso byles? moze dowiesz sie tam o symbol i wtedy bedzie latwiej szukac na rynku wtornym
  8. wustyle opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie i Panewki Od wczoraj zauwazylem nieznaczny spadek mocy. Jakbym pozbyl sie turbiny. Niby ciagnie, ale nie ma tego charakterystycznego momentu uderzenia kiedy turbo zaczyna dmuchac. Objaw wystapil po wizycie w myjni automatycznej... Na desce rozdzielczej nie swieci sie zadna kontrolka. Ma ktos pomysl (oprocz vag-a)?[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 11:54_________________________________________________sam sie odmulil su***syn mozna zamknac
  9. a ja miesiac temu postanowilem tankowac TYLKO 98 nie bede sie chrzanil z paroma zlotymi na jednym tankowaniu auto sie juz "przestawilo" na wiecej oktanow i tak juz zostanie
  10. Koniec listopada/początek grudnia. Czyli zajebiśćie długo jeszcze, ale za 2 tygodnie będę nim miał okazję pojeździć po ziemi amerykańskiej tankując V8 tanią benzyną przywiez nam troche, odkupimy po dobrej cenie
  11. bylo dobrze
  12. no cos musialo byc totalnie nie tak w pierwszym sektorze tracil tylko 0,02 sek a potem bylo juz tylko gorzej miejmy nadzieje ze zatankuja go na maksa, wypuszcza na twardych gumach, dobrze wystartuje, a Ci z czlowki sie pozabijaja na dzien dobry
  13. ja Ci zaraz dam KORELA do VT!!! p.s fajna bryka
  14. uch jak ja bym Ci na pupe gola nakladl za ten VT felg
  15. hmm u mnie chyba nie ma nikogo z klubu chyba, że o czymś nie wiem ladnie zrobiony byl, po lifcie, nizszy zawias, 17" alu
  16. dzis rano wyjazd z Borowej w Warszawska (Konstancin) elegancki mezczyzna w sebrnym avancie B5 (WZW XXXXX) zatrzymal ruch z warszawy i wpuscil sznurek aut jadacych do warszawy senkju!
  17. mhm i brawo za najdluzsze zdanie swiata
  18. Ty kuperek zią sorry za OT ale ten Twoj podpis mnie polozyl na lopatki
  19. x360 forza motorsports 2 jezu masakra
  20. a wlasnie gdzie u nas we wsi jest gaz? na BP?
  21. no Malik w Ozarowie na stacje gazowa to taka bryka jeszcze nikt nie podjechal
  22. sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym . tez bym sie nie odwazyl
  23. o totototo w takim silniku gaz to mus!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.