Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
- [ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
spoko znajdziesz w nepalu na wsi, albo gdzies kolo wladywostoku u saszy na gospodarstwie- [B5 AFN] Wskaźnik temperatury - start początkowy od 2 kreski
a moze ja mialem walniety termostat i tuz po starcie od razu wskazowka szla do gory- [ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
nie po nazwisku prosze :polew: o pardon- [ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
no jak sam napisales: cos za cos...- [ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
ale powiem Ci bober, ze ja mam weiteca hicon tx, good year F1 225/17/45 i naprawde jezdzi sie calkiem wygodnie- [ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
ragga - Ty to wariat dopiero jestes- [ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
no tak - ja nie dopisalem jednej waznej rzeczy - obnizenie auta w takiej opcji jak podalem, oferuje najlepszy stosunek "utraty komfortu do komfortu"- [B5 AFN] Wskaźnik temperatury - start początkowy od 2 kreski
to zle sprawdz termostat- [ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
195/15/65 - tak jest nominalnie w ksiazce serwisowej i na naklejce w aucie nie kombinuj- [ALL] Czy da sie obniżyć auto bez utraty komfortu ?
auto da sie obnizyc o okolo 30 mm bez utraty komfortu gdy: -zastosujesz dobre, gwintowane zawieszenie -kupisz dobre, najlepiej nowe opony -bedziesz mial sprawne zawieszenie (wahacze, drazki, tuleje, sworznie itd)- [ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
dla mnie tylko 10-cio czy 15-sto letni michelin alpin na zime jest idealny nawet jak teleskopow by nie bylo to michelina 10-letniego nie wyzabkuje :kox: :kox: :shocked:- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
kolega trafil w sedno- [B6 AVF] Co lepsze? skrzynia 5-cio czy 6-biegowa??
na dlugiej trasie "6" to ekstra sprawa- [ALL B6] Gaz czy benzyna - na czym jeździć ?
i znowu ten gaz... a powiedz mi, dlaczego zastanawiasz sie nad lpg? oszczednosci?- [ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
mialem kiedys good year UG 6 i byly syper ciche teraz nokian WR2 i tez sa ciche- [B5 AFN] Zobaczcie teledysk Danzela nakręcony w Rzeszowie!
wezcie zamknijcie ten watek w piz....ec- [B5 AFN] Zobaczcie teledysk Danzela nakręcony w Rzeszowie!
nie obrazaj wiochy endriuu ja to bym prawnie zakazal tworzenia i emitowania takiego czegos- [INNE] 8P by Miro
tablice zamaz- [ALL] Karta X-Sim\Turbosim czy ktos uzywa i czym te karty sie roznia ?
ja bym poszukal dobrego producenta moj turbo sim gubil zasieg i byl problem z wysylaniem sms-ow musialem wciaz restartowac telefon a jaki producent to na serio nie mam pojecia ale duzo filmikow na youtube jest o x-sim i turbo sim poszukaj- [ALL] Karta X-Sim\Turbosim czy ktos uzywa i czym te karty sie roznia ?
ja mialem kiedys turbo sima w iphon'ie straszna bula ale podobno sa turbo simy i turbo simy- [B6 AMB] Gdzie znajduje sie przepustnica w silniku 1.8T?
nie kop w forum bo sie spocisz napisz PW do POZIEK- [B5 AFN] Zobaczcie teledysk Danzela nakręcony w Rzeszowie!
a kto to Danzel? Danzel Washington??- [ALL B6] Które fele wybrać ?
"Aha dla informacji moje "brzydkie kaczątko" jest w trakcie przerabiania na S4" pojdziesz do piekla za przerobke klekota na S4- [ALL] Malowanie calego auta- mozna na inny kolor ???
kurde ja sie nie znam za bardzo ale pamietam z "pimp my ride" ze tam lakier darli do zywego potem podklad i wlasciwy lakier na koniec - [ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?