Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. ufff cale szczescie ze to nie rozrzad a co do pytania o gniazdo diagnostyczne - tez tak mialem, nie pasowala lekko wtczyka, spilowalem koncowki na jej krawedziach i teraz wchodzi jak w maselko
  2. no i co ja teraz moim dzieciom powiem??
  3. jakbym mial taka trupia czache na lusterku wew to tez bym se na drodze tak poczynal
  4. dlatego za nic na swiecie nie bylbym w stanie patrzec, jak przy 4 tys obrotow konczy sie zabawa w moim aucie
  5. biala maz sie wytraca jak leci uszczelka pod pokrywa zaworow miedzy innymi
  6. wyglada na rozrzad rzeczywiscie...
  7. ja jestem canonowiec 1000D zostal wybrany najlepszym konsumenckim aparatem roku ale pamietaj ze ma maly korpus - a nie kazdemu to pasuje ale jesli sie zdecydujesz, to kupujesz 3 dobre szkla i jedziesz
  8. Ty sie nie smiej jutro ja wklejam wykres dzis jestem umowiony z adamem:)
  9. szeroko poszues
  10. a to juz mi wszystko jedno, czy ktos sie ze mna zgadza czy nie
  11. daj spokoj kepasa ja nie mam zadnych kompleksow tak jak napisalem wczesniej jak zaczna montowac piece na patyki i szyszki z lasu to Twoi koledzy tez sie przesiada na to, bo to oszczednosc? dla mnie niepojetym jest, kupowac produkt, ktory wymaga wysokich nakladow finansowych, a potem zubozac go bo "oszczednosci" jak ktos chce oszczedzac to niech sobie kupi bilet miesieczny rzeklem
  12. nie wiem z opisu Twojej bryki wynika ze masz czujniki i nie tylko a widzisz, nie napisales jakiego koloru kontrolka jak czerwona to aku jak zolta to hamulce
  13. klocki hamulcowe Ci sie koncza (chyba)
  14. "wstaje latem, rano to juz jasno"
  15. no ale prestiz jaki! :polew:
  16. nie ma czegos takiego jak lanos mi sie noz otwiera w kieszeni jak widze to auto na ulicy - no i obowiazkowo gaz dzizzz
  17. http://finanse.wp.pl/raportwiadomosc.html?kat=98634&wid=10578498
  18. tu nie o ladnosc chodzi
  19. no wlasnie zalezy ile kolega ma pieniazkow na prawidlowa eksploatacje auta i tyle 1.8T, jeszcze do tego w QT to super jednostka 2.8 tez, ale koszty utrzymania sporo drozsze
  20. no to super - ciesze sie razem z Toba
  21. "Generalnie zauwazylem ze zle na temat gazy wypowiadaja sie ludzie ktorzy uzywaja diesli, lub Ci ktorzy maja benzyne ale to chyba z zazdrosci" jak zaczna w autach montowac piece na patyki i szyszki z lasu bo tak jest taniej to tez nie bede zazdroscil, uwierz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.