Treść opublikowana przez wustyle
-
Spotkania na drodze
wyjazd z Konstancina, poczatek 2 pasmowki dzis rano srebrny avant lezal mocno rozbity w krzakach nie daj Boze, ktos od nas??
-
[B5 ADR] Chwilowe dławienie
sprawdz czy nie konczy sie pompa paliwowa
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
ekzakli
-
[B5 AEB] Jak zrobić 1,8T na 1.8
musze isc sie przewietrzyc... to tak jak bys zadal pytanie jaki gaz zalozyc do aston martina DB9
-
[ALL B5] Urządzenie do odstraszania kun i łasic
a na pawiany??
-
[B6] Rant na tarczach hamulcowych
nie no, naprawde chcesz przetaczac tarcze?? to jest slaby pomysl... serio
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
6 pkt
-
richard wright - pink floyd
ooo sorry za zasmiecanie...
-
richard wright - pink floyd
wzial i umarl no... ;(
-
F&F 4
http://www.apple.com/trailers/universal/fastandfurious/ (i nie narzekajcie, ze nie macie quicktime'a )
-
Formuła 1 2008
nie nie, no bez przesad warunki byly straszne i zero dzwonow (ze 2 drobne incydenty) dzis wszyscy pokazali ze jezdza dobrze, a niektorzy doskonale
-
Formuła 1 2008
pozwole sobie zacytowac slawnego wieszcza Wu:
-
Formuła 1 2008
nie jest zle to co sie stalo w Q2 musialo sie kiedys wydarzyc Robert przyzwyczail nas do tego, ze zawsze kwalifikowal sie do Q3 - trudno najwazniejsze, ze lewis i kimi sa za Robertem na starcie i trzeba miec nadzieje, ze zostana z tylu, a Robert przebije sie o kilka pozycji do gory. jesli tak sie stanie to w generalce beda punkty a lewis i kimi zostana tam gdzie sa
-
Formuła 1 2008
bedzie jatka zobaczycie pudlo na bank
-
Formuła 1 2008
zapytaj Roberta?
-
Formuła 1 2008
przestaje wierzyc w ten zespol rzadko komu zdarzaja sie takie wpadki jak w bmw a jesli juz sie zdarza, to najczesciej Robertowi...
-
Strefa Śmiechu
mistrz... (tjuningu) http://www.joemonster.org/art/9738/Mistrz_zielonego_tuningu
-
[ALL B5] Wymiana reflektorów
powiem tak wczesniej mialem zespolone soczewki (nie pamietam Valeo czy Bosch) i swiecily bardzo mizernie po lekkim dzwonku wymieniono mi lampy na Bosch i teraz swieci jak nalezy slyszalem juz kilka opinii o slabym swieceniu soczewek zespolonych
-
[ALL B5] Dorobienie kluczyka
nieprawda dorobilem kluczyk "scyzoryk" w warszawie za 200 zl (nie w ASO) dziala i jest ok
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
widzisz Adam co narobiles??
-
[B5 AEB] Syczące turbo
dzieki Greg!
-
[B5 AEB] Syczące turbo
tez mam ostatnio takie "cykanie", ale pojawia sie tylko czasem (czasem na zimnym silniku - dluzej niz "ustawianie sie zaworow" po odpaleniu, czasem na wychladzaniu turbiny na postoju) problemow z moca i doladowniem nie ma
-
Formuła 1 2008
no wlasnie co z mechanikiem wygladalo niegroznie ale ta reka sie gdzies przyblokowala, a bolid startuje jak samolot moze byc nieciekawie zreszta kimi ruszyl na czerwonym... robert brawo
-
Formuła 1 2008
Robus ladnie pachnie mi pole-position
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
walcie sie, chcialem pomoc