Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wyjazd z Konstancina, poczatek 2 pasmowki dzis rano srebrny avant lezal mocno rozbity w krzakach nie daj Boze, ktos od nas??
  2. wustyle odpowiedział(a) na rademenes temat w 1.8
    sprawdz czy nie konczy sie pompa paliwowa
  3. ekzakli
  4. musze isc sie przewietrzyc... to tak jak bys zadal pytanie jaki gaz zalozyc do aston martina DB9
  5. nie no, naprawde chcesz przetaczac tarcze?? to jest slaby pomysl... serio
  6. ooo sorry za zasmiecanie...
  7. wzial i umarl no... ;(
  8. wustyle opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.apple.com/trailers/universal/fastandfurious/ (i nie narzekajcie, ze nie macie quicktime'a )
  9. nie nie, no bez przesad warunki byly straszne i zero dzwonow (ze 2 drobne incydenty) dzis wszyscy pokazali ze jezdza dobrze, a niektorzy doskonale
  10. pozwole sobie zacytowac slawnego wieszcza Wu:
  11. nie jest zle to co sie stalo w Q2 musialo sie kiedys wydarzyc Robert przyzwyczail nas do tego, ze zawsze kwalifikowal sie do Q3 - trudno najwazniejsze, ze lewis i kimi sa za Robertem na starcie i trzeba miec nadzieje, ze zostana z tylu, a Robert przebije sie o kilka pozycji do gory. jesli tak sie stanie to w generalce beda punkty a lewis i kimi zostana tam gdzie sa
  12. bedzie jatka zobaczycie pudlo na bank
  13. zapytaj Roberta?
  14. przestaje wierzyc w ten zespol rzadko komu zdarzaja sie takie wpadki jak w bmw a jesli juz sie zdarza, to najczesciej Robertowi...
  15. mistrz... (tjuningu) http://www.joemonster.org/art/9738/Mistrz_zielonego_tuningu
  16. powiem tak wczesniej mialem zespolone soczewki (nie pamietam Valeo czy Bosch) i swiecily bardzo mizernie po lekkim dzwonku wymieniono mi lampy na Bosch i teraz swieci jak nalezy slyszalem juz kilka opinii o slabym swieceniu soczewek zespolonych
  17. nieprawda dorobilem kluczyk "scyzoryk" w warszawie za 200 zl (nie w ASO) dziala i jest ok
  18. widzisz Adam co narobiles??
  19. tez mam ostatnio takie "cykanie", ale pojawia sie tylko czasem (czasem na zimnym silniku - dluzej niz "ustawianie sie zaworow" po odpaleniu, czasem na wychladzaniu turbiny na postoju) problemow z moca i doladowniem nie ma
  20. no wlasnie co z mechanikiem wygladalo niegroznie ale ta reka sie gdzies przyblokowala, a bolid startuje jak samolot moze byc nieciekawie zreszta kimi ruszyl na czerwonym... robert brawo
  21. Robus ladnie pachnie mi pole-position
  22. walcie sie, chcialem pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.