Treść opublikowana przez wustyle
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
mhm jest
- a4 disco
-
a umiecie tak? '-)
tez nie wiem moze dlatego ze w kolizji braly udzial 3 auta?
-
a umiecie tak? '-)
tak, policja z 5 razy pytal mnie ila ma pisac ja mowie ze tyle ile trzeba on - 500? ja - tak on - no to ile mam pisac? ja - jak najmniej on - 499? ja - jestem slaby z negocjacji on - to ile? ja - tyle ile mozna on - 400? ja - ok on (po namysle) - ok Ja bym to zglosil hyhy Ale zaraz zaraz, kto proponował łapówe? policja??
-
a umiecie tak? '-)
nie powiedzialem Wam najlepszego mam sasiada na osiedlu, blok obok, ktory przywozi pogniecione bryki z reichu glownie beemki serii 7 i mercedesy klasy S, ale tez i audi (teraz sciagnal TT) ma wlasna duza firme z certyfikatem, gdzie dokonuje napraw blacharskich i mechanicznych widzialem te auta przed i po - robota majstersztyk zgadnijcie gdzie mi odcholowali auto?
-
a umiecie tak? '-)
gosc z passata wysiadl z auta i od razu zadzwonil po policje byli wscielkli jak przyjechali ze nie zalatwilismy tego miedzy soba proponowali mi lapowke nie dalem a grilla z S4 najbardziej zaluje...
-
a umiecie tak? '-)
no d*pa...
-
a umiecie tak? '-)
lampy cale, ale do wymiany, zaczepy polamane... do tego, maska, grill od S4, obie chlodnice, wiatrak, tablica, zderzak stalem w wawce na skrzyzowaniu lopuszanskiej i jerozolimskich w strone sluzewca przede mna passat ruszylismy na zielonym, rowno, nie szybko, a skrzyzowanie opuszczalo juz na czerwonym seicento gosc w pasku po heblach, slonce mialem z tylu wiec jego stopu nie zauwazylem i bum policja byla po 4 godzinach dopiero cala wina poszla na mnie, 400 pln i 6 pkt - amen
-
a umiecie tak? '-)
http://nasza-klasa.pl/profile/936681/gallery/32 :gwizdanie:
-
Gdzie w Wa-wie serwis klimatyzacji ?
Ci z szyszkowej dorobili mi dwa przewody do chlodnicy klimatyzacji za 450 PLN polecam :th:
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
wszystko bedzie dzialalo elegancko w oparciu o google maps a nie jakies satelity srity:D
-
[B6 AWX] Napełnienie klimy , po 2 tygodniach znow lipa ??
ja na naprawe swojej klimy wydalem 2400 - tez taki maly OT
-
[B6 AWX] Napełnienie klimy , po 2 tygodniach znow lipa ??
ja kupilem valeo za 800 :th:
-
[B6 AWX] Napełnienie klimy , po 2 tygodniach znow lipa ??
minimalna nieszczelnosc! sluchajcie ja sie ze swoja klima bujalem 3 tyg okazalo sie, ze mam poszarpany oring, przy nakretce w jednym z przewodow i tamtedy spierniczal czynnik diagnostyka wykazywala ze uklad jest szczelny
-
Majka dopiero sie urodziła ale jest juz nową klubowiczką !!!!
brawo!!
-
[B5 ADR] Jak odkręcić chłodnicę klimatyzacji i nie zerwać gwintu ?
u mnie dorobili nowe przewody gwint sie zniszczyl przy probie odkrecenia podobno to normalna akcja
-
28/05/2008 METALLICA - Chorzów
bylo za***iście!!!! stalem po prawej stronie od sceny, jakies 200m naglosnienie lekko "plywalo" ale to wina wiatru na "master od puppets" wszystko tak jechalo, ze wyrwalo mnie z kapci respect
-
Ceny paliwa marzec 2026
to moze na rozladowanie sytuacji? http://www.youtube.com/watch?v=3jwXQFFLSHo
-
[B5 TDI] Silnik TDI + quattro - czy to dobre rozwiazanie ?
swiete slowa :th:
-
Ceny paliwa marzec 2026
nie wiem :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie zapominaj , że tdi mniej palą robili ostatnio w TV symulacje kosztow podrozy z Krakowa do Kolobrzegu bodajze PB 95 - 160 PLN ON - 165 PLN
-
Jedzie ktos na Metallike?
wez no bedziemy śwagrami!
-
Jedzie ktos na Metallike?
moge ja wziac na kolana
-
Jedzie ktos na Metallike?
niestety (albo stety) jedziemy firmowym focusem
-
Jedzie ktos na Metallike?
fure juz mamy pelna wlasnie przyjechala z drukarni flaga Metalliki, zrobiona przez nas wlasnorecznie (2m x 1.5m) :th: