Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wustyle odpowiedział(a) na guzer temat w Lifestyle i Hydepark
    wiocha
  2. tez nie wiem moze dlatego ze w kolizji braly udzial 3 auta?
  3. tak, policja z 5 razy pytal mnie ila ma pisac ja mowie ze tyle ile trzeba on - 500? ja - tak on - no to ile mam pisac? ja - jak najmniej on - 499? ja - jestem slaby z negocjacji on - to ile? ja - tyle ile mozna on - 400? ja - ok on (po namysle) - ok Ja bym to zglosil hyhy Ale zaraz zaraz, kto proponował łapówe? policja??
  4. nie powiedzialem Wam najlepszego mam sasiada na osiedlu, blok obok, ktory przywozi pogniecione bryki z reichu glownie beemki serii 7 i mercedesy klasy S, ale tez i audi (teraz sciagnal TT) ma wlasna duza firme z certyfikatem, gdzie dokonuje napraw blacharskich i mechanicznych widzialem te auta przed i po - robota majstersztyk zgadnijcie gdzie mi odcholowali auto?
  5. gosc z passata wysiadl z auta i od razu zadzwonil po policje byli wscielkli jak przyjechali ze nie zalatwilismy tego miedzy soba proponowali mi lapowke nie dalem a grilla z S4 najbardziej zaluje...
  6. no d*pa...
  7. lampy cale, ale do wymiany, zaczepy polamane... do tego, maska, grill od S4, obie chlodnice, wiatrak, tablica, zderzak stalem w wawce na skrzyzowaniu lopuszanskiej i jerozolimskich w strone sluzewca przede mna passat ruszylismy na zielonym, rowno, nie szybko, a skrzyzowanie opuszczalo juz na czerwonym seicento gosc w pasku po heblach, slonce mialem z tylu wiec jego stopu nie zauwazylem i bum policja byla po 4 godzinach dopiero cala wina poszla na mnie, 400 pln i 6 pkt - amen
  8. http://nasza-klasa.pl/profile/936681/gallery/32 :gwizdanie:
  9. Ci z szyszkowej dorobili mi dwa przewody do chlodnicy klimatyzacji za 450 PLN polecam :th:
  10. wszystko bedzie dzialalo elegancko w oparciu o google maps a nie jakies satelity srity:D
  11. ja na naprawe swojej klimy wydalem 2400 - tez taki maly OT
  12. minimalna nieszczelnosc! sluchajcie ja sie ze swoja klima bujalem 3 tyg okazalo sie, ze mam poszarpany oring, przy nakretce w jednym z przewodow i tamtedy spierniczal czynnik diagnostyka wykazywala ze uklad jest szczelny
  13. u mnie dorobili nowe przewody gwint sie zniszczyl przy probie odkrecenia podobno to normalna akcja
  14. bylo za***iście!!!! stalem po prawej stronie od sceny, jakies 200m naglosnienie lekko "plywalo" ale to wina wiatru na "master od puppets" wszystko tak jechalo, ze wyrwalo mnie z kapci respect
  15. to moze na rozladowanie sytuacji? http://www.youtube.com/watch?v=3jwXQFFLSHo
  16. nie wiem :gwizdanie:
  17. Nie zapominaj , że tdi mniej palą robili ostatnio w TV symulacje kosztow podrozy z Krakowa do Kolobrzegu bodajze PB 95 - 160 PLN ON - 165 PLN
  18. wez no bedziemy śwagrami!
  19. moge ja wziac na kolana
  20. niestety (albo stety) jedziemy firmowym focusem
  21. fure juz mamy pelna wlasnie przyjechala z drukarni flaga Metalliki, zrobiona przez nas wlasnorecznie (2m x 1.5m) :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.