Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie auta po koleinach
"Dodam ze na przegladzie dzialanie amortyzatow wykazalo lewa strona tyl 52% a prawy tył 74%." No i juz sobie odpowiedziales na pytanie sam Profil opon masz dosyc "waski", wiec to na pewno nie one powoduja te negatywne zachowania auta, ktore odczuwasz. Niestety sprawnosc amortyzatorow ma kolosalne znaczenie w prowadzeniu auta i bezpieczenstwie osob znajdujacych sie w nim. Szybciutko amorki z tylu wymien.
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
a dziwisz sie adamooo? bylem dzis u Adama w Everpol i stalem obok bialego jastrzebia normalnie nastepnym razem jumne mu te fure
-
[B6 AVF] komfort na 17"
i wszystko jasne - ja na 225/45/17 jest ok
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
ja jezdze oszczednie w ten sposb udaje mi sie urwac do 30 km przy zalanym baku do polowy przejezdzam (glownie korki warszawskie) jakies 210-230 km do zapalenia rezerwy ale tak jak kiedys juz pisalem, potrafie za 100 zl, przejechac 100 km
-
[B5 ADP] Wymiana Lambdy - mieszane uczucia
dokladnie tak jak masz ja niesprawna to ona sie wlacza i wylacza lapiac bledy i to powoduje falowanie obrotow (objaw czesto mylony z dysfunkcja N75)
-
[ALL] Fotelik samochodowy dla dziecka - CHICCO KEY 1 X-PLUS - opinie
Spankus ja mam troszku lepsiejszy model , ale rzeczywiscie jest za***isty: http://www.allegro.pl/item336087332__fotelik_recaro_young_sport_wys_0_zl_5xgrati.html
-
[B5 AFN] Czy to na pewno N75 ?
musze w koncu zaczac patrzec kiedy odpisuje na diesla
-
[B5 AFN] Czy to na pewno N75 ?
taktus mialem to samo kat do wymiany (przynajmniej u mnie), oraz sonda za katem a tez obstawialem na bank N75
-
[B7 BPW]Czarne emblematy AUDI
fajne
-
jaki LCD 37 ???
tylko samsung albo LG to te dwie firmy robia matryce, z ktorych korzystaja inni producenci wnioski nasuwaja sie same
-
[B5 ADP] Problem - silnik nie chce wchodzic na wyższe obroty
no jasne ze w niej poza tym mozesz miec mocno zapchany filtr powietrza (czyt. zuzyty)
-
Bardzo proszę o doradzenie czy te lampy są ładne
sa masakrycznie "plastyczane" i brzydkie
-
JANUSZ KOSA KOSIŃSKI...
szkoda ze juz bez Kosy bedzimy jej sluchac...
-
[ALL B5] Jak zdjąc wskazówki zegarów ...
a kiedy tylko chcesz, byle po 20-tej
-
[ALL B5] Jak zdjąc wskazówki zegarów ...
to dawaj na parking do kauflandu w piasecznie
-
[B5 AFN] problem z uruchomieniem silnika, po odłączeniu przewodu od akumulatora
moglo byc przepiecie i zresetowac immo?
-
[ALL B5] Jak zdjąc wskazówki zegarów ...
dawaj na parking kauflanda, po polowce walimy i ja Ci je zdjeme "bedzie Pan zadowoooolony"
-
[B5 AFN] problem z uruchomieniem silnika, po odłączeniu przewodu od akumulatora
rozkodowales immo najprawdopodobniej
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
o, albo piaseczno;) sie spotkamy wtedy;)
-
JANUSZ KOSA KOSIŃSKI...
wczoraj wieczorem a antyradiu wspominki byly ryczeli ludzie przed mikrofonami nadal nie moge w to uwierzyc... mam jednego maila od Kosy i nigdy go nie skasuje...
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
wroclaw, jetronik http://www.jetronik.pl/
-
[B5 ADP] felgi 17" do mojej niuni - duza strata w osiagach ? testowaliscie ?
jak kupisz S4 to bedziesz mial i jedno i drugie
-
[B5 ADP] felgi 17" do mojej niuni - duza strata w osiagach ? testowaliscie ?
byl watek, nie pamietam juz gdzie, kolega zalozyl 18-tki i bodajze profil 235 - silnik mocny a narzekal ze auto nie jedzie
-
[ALL]Oswietlenie na nogi
motor tam powinien byc 2.7 Bi 265 KM wtedy by wszystko bylo wg mnie jak nalezy i oznaczenia s4 by pasowaly do motoru kazdy powinien miec taki motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam jakies 75C