Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
wlasnie tak jest
-
[B5 ADP] Wymiana Lambdy - mieszane uczucia
a tam tylko nowki Adam powiedzial, ze mi znajdzie dobra uzywke ale oczywiscie nowa to pewniak i nie ma co gadac
-
[B5 ADP] Wymiana Lambdy - mieszane uczucia
Nie do ASO niedzwoniłem, ale zadzwonie to nic nie kosztuje, najwyżej padne na zawał jak podadzą cenę wustyle a podaj mi jakieś namiary na ten everpol, bo jak szukam w google nie znajduje ich strony tylko jakieś info o jakimś holdingu czy coś. prosze: http://everpol.pl/
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
uuu szkoda bo wyglada fajnie
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
za***iście to wyglada :th: przyciemnione ale nie przewalone
-
[ALL] Modyfikacja programu a utrata gwarancji.
zeby z miejsca ruszyl
-
[B5 ADP] Wymiana Lambdy - mieszane uczucia
podjedz do everpol w piasecznie mozna wstawic "dobra" uzywke z pewnego zrodla i bedzie gralo
-
[ALL] Modyfikacja programu a utrata gwarancji.
a opcja "szukaj"? http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/odp_b7_bre_chip_do_auta-t22368.0.html;msg267893#msg267893
-
[B5 AFN] Zostawienie pustego KATA
sa dwie sondy jedna przed katem, druga za podobno mozna zrobic tak, ze wywala sie i kata i te sonde za nim, ale wtedy ta pierwsza bardziej sie "meczy"
-
[B5 AHL] Coś z obrotami
ze sprzeglem nie wiem jak jest sprobuj poszukac po forum w wyszukiwarce
-
[B5 AHL] Coś z obrotami
a jak puscisz gaz to zawory nie klekoca? z tym sprzeglem to chyba ok jest, a jesli Ci przeszkadza to rzeczywiscie podciagnij
-
[B5 AHL] Coś z obrotami
no a jak piotrze polaczony jest pedal gazu z przepustnica? bluetooth'em? jesli sie pomylilem to mozesz mnie oswiecic i bede madrzejszy
-
[B5 AHL] Coś z obrotami
a nie zawiesza Ci sie linka od gazu? podnies maske na wlaczonym silniku i reka ja pociagnij zobacz czy nie haczy gdzies moze zaczyna sie "strzepic" i blokuje gdzies w oplocie sprzeglo lapie przy samym koncu? nie rozumiem
-
[B5 AFN] Buczenie/dudnienie od 1500obr. po jezdzie bez oleju
przejechales 600 m po stwierdzeniu braku oleju? odwazny jestes...
-
[B5 ANB] 1.8 turbo quattro - zimowe fotki
ta plama oleju pod autem to Twoja? ladne autko :th:
-
[B5 AFN] Springi
a rzeczywiscie
-
[B5 AFN] Springi
17 calowa felga (conajmniej), profil 225/45, ladna guma, "zdrowe" zawieszenie i beda dobre
-
[B5 AFN] Springi
no a co bys chcial uslyszec?
-
Jak wygląda audi na tych felach ???
takie se...
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
paskudne nadaja sie do wiejskiego tuningu (sorry)[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 15:29 _________________________________________________ a te z e-baya sa ok
-
Narodowy Auto Test
hehehehe milo
-
Bunia Wąskiego ....
strasznie podoba mi sie ten paten z siedziskiem mam 189 cm wzrostu i jest ono zdecydowanie za krotkie szkoda ze u siebie nie moge go tak wyciagnac...
-
[B5 1Z] problem z odpaleniem - padł akumulator ?
a moze zwarcie jakies? i sie aku wyladowywuje kiedy auto stoi?
-
rózne fegi i ogumienie a Quattro ????
myslalem ze chodzi o samo ogumienie, w sensie producenta i stopnia zuzycia dosc popularne sa wieksze kola z tylu niz z przodu, szczegolnie w jakichs "zrobionych" furach ale jak sie to ma do quattro to nie wiem
-
rózne fegi i ogumienie a Quattro ????
ano sadzimy, ze nawet na FWD albo RWD rozne ogumienie to slaby pomysl kazda opona ma swoj wlasny wzor bieznika, ktory roznie zachowuje sie w roznych sytuacjach mowie o sytuacji gdy 2 opony z przodu 2 z tylu pochodzace od roznych producentow sa nowe (bo bardziej zuzyte z przodu niz z tylu lub odwrotnie to juz calkiem do bani)