Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AFN] Problem z chipem
obrazuje tylko koledze jaroquattro sens wstawiania czegokolwiek gdziekolwiek taka operacja predzej czy pozniej konczy sie usunieciem protezy albo zaorac ECU i wgrac nowy program, albo zostawic serie
-
[B5 AFN] Problem z chipem
wszystko zalezy od stanu silnika
-
[B5 AFN] Problem z chipem
Marek Staszewski w Lublinie otworzono wlasnie oddzial Masters Tuning (jesli Poziek mial na mysli wlasnie Jego)
-
[B5 AFN] Problem z chipem
ostatnie urzadzenie z wstawiona plytka jakie widzialem, to byl kolorowy telewizor, kiedy Polska przechodzila na system PAL i bylo to naprawde baaaaaardzo dawno temu
-
[B5 AFN] Problem z chipem
pan Marek szukajcie a znajdziecie
-
[B5 AFN] Problem z chipem
i nazywa sie sztukmistrz z lublina
-
[B5 AFN] Problem z chipem
i uwazasz tak na zdrowy rozsadek, ze to normalne miec wstawiona plytke z programem?
-
prawidlowe pisanie postow
no ale jak bedzie? beda kropki czy nie?
-
[B5 AFN] Problem z chipem
zloooooooo, zloooooooooo
-
[B5 AFN] Problem z chipem
skoro wczesniej bylo ok, radzilbym sie przyjrzec co i gdzie lejesz do zbiornika...
-
prawidlowe pisanie postow
prawie zawsze daruje sobie np. czytanie fatalnych stylistycznie ogloszen na allegro autko super, wszystko podane, jaki silnik, przebieg, itd i zaczyna sie opis sprzedajacego... po drugim zdaniu mam juz dosyc i zamykam okienko jakos zle mi sie kojarzy pan sprzedajacy, ktory pisze jezykiem Kargula...
-
prawidlowe pisanie postow
no bledy ortograficzne od biedy zrozumiem, bo wielu jest dyslektykow i nie wiedza nawet o poprawianiu bledow ale stylistyczne pisanie postow na forum motoryzacyjnym jest podstawa do udzielenia pomocy piszacemu przeciez...
-
prawidlowe pisanie postow
c*p c*p... rozbawilo mnie to i od razu przypomniala mi sie wypowiedz kolegi z klasy w technikum, ktory na podstawach technologii i konstrukcji maszyn wyjasnial dzialanie sprzegla UWAGA CYTUJE!!!! sprzeglo to jest tak, ze jak sie podchodzi i sie kreci i sie naciska, to sie nie kreci, a jak sie puszcza to sie znowu kreci i to jest ze sprzeglem wlasnie tak lub podobnie (slowo w slowo)
-
prawidlowe pisanie postow
tak czytam te posty i czytam... i dochodze do wniosku, ze za bledy ortograficzne i stylistyczne powinno sie przygarniac kropka:) mam czasami powazne problemy, zeby zrozumiec co autor ma na mysli tez tak macie?
-
A6 2004r. Mojej mamy :)
spytaj mamy, czy nie potrzebuje ogrodnika
-
[B5 AFN] Przy ostrym skrecie wlatuje mi powieterze z zewnątrz.
panowie:) wyluzujcie:) podczas skretu zmienia sie cyrkulacja powietrza:) a dokladnie kierunek dmuchania, powietrze wbrew pozorom nie skreca razem z Wami w samochodzie
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
wiec zobacz link, ktory Ci podalem
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
widze Twoj podpis i zastanawiam sie dlaczego piszesz Ty a nie zona koniec OT
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
nie pasuja przypominam tylko Twoje poczatki na forum strasznie agresywny mezczyzna z Ciebie
-
[B5 ADR] co o tym myślicie
chromowane obwodki w A4 juz widzielismy:) chala, czy nie chala, zalezy w tym przypadku wylacznie od jakosci i trwalosci tego produktu z allegro
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
Te, puchatek '-) przyganial kociol co?
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
popatrz na www.audizine.com (Poziek dzieki ) tam jest dzial ze zdjeciami wlascicieli aut a ze to strona stricte niemiecka to powinienes znalezc ladnie, delikatnie stuningowane audiczki
-
Czy można przejść z Visty na XP ???
no slyszalem ze XP milion razy lepszy ale powiem Ci Yates, ze w glowie mi sie nie miesci, zeby nie mozna bylo zrobic downgrade'u bo beda klopoty zlodziejstwo
-
Czy można przejść z Visty na XP ???
ja sie nie unosze:) ja sie tylko dziwie, ze 90% uzytkownikow PC jakich znam wciaz narzeka na system operacyjny zamiast cos z tym zrobic i przesiasc sie na cos innego i posty na forum sa odbiciem moich codziennych spostrzezen
-
Czy można przejść z Visty na XP ???
no dokladnie ja mam maka wiec nie mam takich problemow ale gdybym uzywal PC to za nic nie instalowalbym tych smietnikow z redmond