Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 ANB] pierwsze VAG-owanie i schody...
Wlasnie wrocilem z garazu Pierwszy raz bawilem sie vag-iem Ponizej wklejam plik z autoscana Niestety przy probie zdiagnozowania silnika, sprzegla, w zasadzie wiekszosci komponentow auta otrzymywalem komunikaty: too many communication errors lub no response from the controller (zaznaczam ze znam angielski '-)))) gdzie jest problem? w oprogramowaniu? (311.2n) w urzadzeniu? vag z viakena na usb czy w samym aucie? bede wdzieczny za pomoc a tu plik autoscan: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 4B0 906 018 K Component: 1.8L R4 5VT 0005 Coding: 05001 Shop #: WSC 46892 4 Faults Found: 17526 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Open Circuit P1118 - 35-10 - - - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 35-00 - - 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-00 - - Readiness: 0000 0000 Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 B Component: ABS/EDS 5.3 FRONT D10 Coding: 0273004283 Shop #: BB 24332 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8D ö8D 082 Component: öö Note: Excessive Comm Errors Address 15 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 959 655 J Component: Airbag Front+Seite 0001 Coding: 00106 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 861 H Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D15 Coding: 01042 Shop #: WSC 00000 IMMO-IDENTNR: AUZ7Z0X1113428 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 B Component: ZV-Pumpe, Funk D12 Coding: 12865 Shop #: WSC 06325 3 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 00955 - Key 1 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00956 - Key 2 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 4B0 035 186 E Component: Radio 0001 Coding: 00201 Shop #: WSC 00000 2 Faults Found: 00852 - Loudspeaker(s): Front 36-00 - Open Circuit 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00 - - End -------------------------------------------------------
-
[B5 AFN] Firma HART
wahacze lamforder - walkowane 100 razy
-
[B5 AEB] Moja czrarna wulkaniczna perełka
no fajna tylko cus zawias masz z przodu wyzej niz z tylu
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
adamoo ta furka ponizej Twoich postow - rozumiem Twoja? to jest -20 mm? mysle o -30 mm ale sie lekko boje
-
[B5 AJM] Kierunkowskaz lewy szybko miga
zabiore sie za to weekend bo musze odkrecic cala lampe, niestety
-
[B5 AJM] Kierunkowskaz lewy szybko miga
ja mam to samo... tylko ze raz lewy przedni kierunek dziala, raz nie... nie wiem co o tym sadzic...
-
Laptop - jaki?
mac book 13" (czarny)
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
senkju '-)
-
[B5 APU] Czy wam też odcina zapłon?
mi odcina przy 7 tys (no jakos tak circa about) ostatnio odcial mi skubany przy 180 km/h, 5-ty bieg, ale obrotow to mialem 5 tys wtedy, wiec jest cos nie tak z silnikiem w poniedzialek przyjedzie do mnie vag to zobacze o co chodzi
-
czy realna cena?
kradzione jak nic jeden, np. lewy gorny kosztuje ok 200 zl a tu caly kpl. za darmo prawie...
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
castor jak sie jezdzi na -30 mm? czy kompromis miedz wygladem a wlasciwosciami jezdnym jest zachowany? moje auto przyjechalo z niemiec obnizone o 52 mm i byla masakra (na szczescie to gwint weiteca) we wtorek jade robic lekka glebe jek myslicie -30 mm czy -35 mm?
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
To juz ciezko cos powiedziec dokladniej moze wystarczy sama regulacja zaworow (choc z tego co pamietam powinny byc regulowane hydraulicznie) diagnoz moze byc naprawde sporo - podpiac VAG-a trzeba
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
Obstawiam zawory Podczas zdejmowania nogi z gazu odcinasz doplyw paliwa do komory silnika Wtedy zawory przez moment pracuja inaczej
-
Co Cię denerwuje w audi A4
mnie denerwuje sposob w jaki uruchamia sie wycieraczki:D przysiegam ze do tej pory nie moge sie przestawic na takie rozwiazanie:D
-
[B5 AHL] Terkotanie/klekotanie po odjęciu gazu - co to może być?
zawory?
-
[B5 ANB] odciecie zaplonu przy duzych predkosciach
Nie wiedzialem czy wiazac odciecie zaplonu z nieprawidlowo dzialajacym zaworem N75 nie stracilem zaufania do auta '-)[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 12:14 _________________________________________________ani auto do mnie '-)
-
[B5 ANB] odciecie zaplonu przy duzych predkosciach
wracalem Ci ja sobie wczoraj w nocy z Wolomina Siekierkowskim przy 160 km/h odcielo mi na ulamek sek. zaplon rozbujalem auto do 180 km/h i stalo sie to samo (pozniej nie probowalem juz palowac auta) dodam ze na zimnym silniku plywaja mi obroty wiec jest na bank problem z slynnym zaworkiem N75 ma ktos pomysl co to moze byc?
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
dokladnie profil conajmniej 215/17/50 - mialem 45 i bylo ciezko momentami 50-tki wygladaja dobrze i masz troche komfortu podczas jazdy
-
[B5 ADR] Chce przyciemnic szyby
zobacz tu: http://www.euroglas.com.pl/45.htm
-
Co dostaliscie pod choinke :)
alez nikt sie nie nasmiewa!
-
[B5 AFN] moje skromne autko
no tak... rzeczywiscie nie ma co pokazywac... gdzie jest zdjecie auta?
-
[B5 ADR] Stukanie przy hamowaniu przy prędkości 20 km/h
100% wahacze nie regenerowac, kupic w intercars komplet i juz (polecam "lamforder") stukanie pojawia sie, kiedy wystepuje luz na sworzniach
-
[B5 AWT] Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
blow-off na bank zapytaj wlasciciela czy nie grzebal nic w silniku (w sensie tuning)
-
Co dostaliscie pod choinke :)
romantyk , nie ma co mógł Ci dać preparat do czyszczenia felg albo myjke cisnieniowa podjezdzalibysmy do Angeli w celu wspolnego mycia '-)
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
i proponuje zamknac temat:)