Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Wlasnie wrocilem z garazu Pierwszy raz bawilem sie vag-iem Ponizej wklejam plik z autoscana Niestety przy probie zdiagnozowania silnika, sprzegla, w zasadzie wiekszosci komponentow auta otrzymywalem komunikaty: too many communication errors lub no response from the controller (zaznaczam ze znam angielski '-)))) gdzie jest problem? w oprogramowaniu? (311.2n) w urzadzeniu? vag z viakena na usb czy w samym aucie? bede wdzieczny za pomoc a tu plik autoscan: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8D - Audi A4 B5 Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 4B0 906 018 K Component: 1.8L R4 5VT 0005 Coding: 05001 Shop #: WSC 46892 4 Faults Found: 17526 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S2: Open Circuit P1118 - 35-10 - - - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 35-00 - - 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-00 - - Readiness: 0000 0000 Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 111 B Component: ABS/EDS 5.3 FRONT D10 Coding: 0273004283 Shop #: BB 24332 No fault code found. Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8D ö8D 082 Component: öö Note: Excessive Comm Errors Address 15 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 959 655 J Component: Airbag Front+Seite 0001 Coding: 00106 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Address 17 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 919 861 H Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D15 Coding: 01042 Shop #: WSC 00000 IMMO-IDENTNR: AUZ7Z0X1113428 No fault code found. Address 25 ------------------------------------------------------- Controller: Bitte Adress Component: e 17 eingeben No Faults Found or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8D0 862 257 B Component: ZV-Pumpe, Funk D12 Coding: 12865 Shop #: WSC 06325 3 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 00955 - Key 1 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00956 - Key 2 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Address 56 ------------------------------------------------------- Controller: 4B0 035 186 E Component: Radio 0001 Coding: 00201 Shop #: WSC 00000 2 Faults Found: 00852 - Loudspeaker(s): Front 36-00 - Open Circuit 01044 - Control Module Incorrectly Coded 35-00 - - End -------------------------------------------------------
  2. wustyle odpowiedział(a) na Wojciech1986 temat w Audi A4 B5
    wahacze lamforder - walkowane 100 razy
  3. no fajna tylko cus zawias masz z przodu wyzej niz z tylu
  4. adamoo ta furka ponizej Twoich postow - rozumiem Twoja? to jest -20 mm? mysle o -30 mm ale sie lekko boje
  5. zabiore sie za to weekend bo musze odkrecic cala lampe, niestety
  6. ja mam to samo... tylko ze raz lewy przedni kierunek dziala, raz nie... nie wiem co o tym sadzic...
  7. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mac book 13" (czarny)
  8. mi odcina przy 7 tys (no jakos tak circa about) ostatnio odcial mi skubany przy 180 km/h, 5-ty bieg, ale obrotow to mialem 5 tys wtedy, wiec jest cos nie tak z silnikiem w poniedzialek przyjedzie do mnie vag to zobacze o co chodzi
  9. kradzione jak nic jeden, np. lewy gorny kosztuje ok 200 zl a tu caly kpl. za darmo prawie...
  10. castor jak sie jezdzi na -30 mm? czy kompromis miedz wygladem a wlasciwosciami jezdnym jest zachowany? moje auto przyjechalo z niemiec obnizone o 52 mm i byla masakra (na szczescie to gwint weiteca) we wtorek jade robic lekka glebe jek myslicie -30 mm czy -35 mm?
  11. To juz ciezko cos powiedziec dokladniej moze wystarczy sama regulacja zaworow (choc z tego co pamietam powinny byc regulowane hydraulicznie) diagnoz moze byc naprawde sporo - podpiac VAG-a trzeba
  12. Obstawiam zawory Podczas zdejmowania nogi z gazu odcinasz doplyw paliwa do komory silnika Wtedy zawory przez moment pracuja inaczej
  13. mnie denerwuje sposob w jaki uruchamia sie wycieraczki:D przysiegam ze do tej pory nie moge sie przestawic na takie rozwiazanie:D
  14. Nie wiedzialem czy wiazac odciecie zaplonu z nieprawidlowo dzialajacym zaworem N75 nie stracilem zaufania do auta '-)[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 12:14 _________________________________________________ani auto do mnie '-)
  15. wracalem Ci ja sobie wczoraj w nocy z Wolomina Siekierkowskim przy 160 km/h odcielo mi na ulamek sek. zaplon rozbujalem auto do 180 km/h i stalo sie to samo (pozniej nie probowalem juz palowac auta) dodam ze na zimnym silniku plywaja mi obroty wiec jest na bank problem z slynnym zaworkiem N75 ma ktos pomysl co to moze byc?
  16. dokladnie profil conajmniej 215/17/50 - mialem 45 i bylo ciezko momentami 50-tki wygladaja dobrze i masz troche komfortu podczas jazdy
  17. zobacz tu: http://www.euroglas.com.pl/45.htm
  18. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    alez nikt sie nie nasmiewa!
  19. no tak... rzeczywiscie nie ma co pokazywac... gdzie jest zdjecie auta?
  20. 100% wahacze nie regenerowac, kupic w intercars komplet i juz (polecam "lamforder") stukanie pojawia sie, kiedy wystepuje luz na sworzniach
  21. blow-off na bank zapytaj wlasciciela czy nie grzebal nic w silniku (w sensie tuning)
  22. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    romantyk , nie ma co mógł Ci dać preparat do czyszczenia felg albo myjke cisnieniowa podjezdzalibysmy do Angeli w celu wspolnego mycia '-)
  23. i proponuje zamknac temat:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.