Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AFN] wymienione sprzęgło i inne części, biegi nie wchodzą...poratujcie!!
bejbe, bejbe regulamin poczytaj balaganik robisz letki no... wstaw prefix przy zakladniu watkow i sie nie denerwuj zaraz ktos Ci pomoze
-
Audi RS4 by sportmile
opowiesz?
-
Audi RS4 by sportmile
a tak, wiem, pracuje w VTG
-
Audi RS4 by sportmile
jak tylko wyjasni sie sytuacja z moim padnietym motorem, to badzcie pewni, ze wlasnie w Everpolu dokonam kilku przerobek, a z tego co czytalem prawie nikt (chyba) nie modyfikowal 1.8T FWD '-)
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
poza tym nie jestem pewien, czy panowie z mtm-u wala takie naklejki na szybach swoim klientom
-
Audi RS4 by sportmile
bylem, widzialem, fura SID-a i Ozzzza wywala z kapci
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
ale naklejke mtm to szybciutko zdejmij jesli auto nie bylo w wiadomym miejscu (chyba to podchodzi jednak pod "wsiowy tuning") reszta gites
-
everpol+sportmile
moje auto wyladowalo w Everpolu widzialem (i dotykalem) S4 Ozzzzza i obejrzalem S4 SID-a piekna sprawa dawno juz, wlasciwie to nigdy odkad mam prawo jazdy, nie mialem taki milego i fachowego kontaktu jak u Panow z Everpol i Sportmile
-
[B5 ADP] Dziwne tarcie podczas hamowania
oczywiscie ze moze brak luzu moze oznaczac wlasnie tarcie jesli miales zmieniane tarcze hamulcowe niedawno, a nie zmieniles przy tym piast to na 99% masz wlasnie z piastami problem poza tym moze opona obcierac Ci o blotnik i nadkole poskrecaj kola i zobacz jaka odleglosc masz do blotnika i nadkola z lewej a jaka z prawej strony to mi do glowy przychodzi...
-
[B5 ADP] Dziwne tarcie podczas hamowania
lozysko w piascie
-
[B5 ADP] Dziwne tarcie podczas hamowania
sprawdz luzy na wahaczach
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
autko juz u mistrza w Sportmile '-) przy okazji zrobie wszystko inne co trzeba dzieki:)
-
[ALL] vag com a vista ? problem
dokladnie o tym mowie:)
-
[ALL] vag com a vista ? problem
nie znam jeszcze nikogo kto by byl zadowolony z visty... dziekuje Bogu za Mac OSX '-) zmienilem dzis znowu kilka ustawien w xp i zobaczymy co sie bedzie dzialo (tez mam problemy z fejsem viakena po USB) z ta vista to troche tak jak byscie poszli do salonu, kupil A4 B8, pojezdzili dzien i chcieli z powrotem B5 '-)
-
[B5 AEB] Uszkodzony lewy błotnik :/
oczywiscie ze lepiej ale pamietaj ze ubezpieczyciel zanizy Ci na 100% wartosc szkody, bo w ASO zawsze naprawa wychodzi drozej ot, taka zlodziejska praktyka
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
dzieki:) przynajmniej mam jakis pukt zaczepienia jutro zejde do garazu i pokombinuje z bezpiecznikiem
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
rozumiem jedna watpliwosc tylko: moge jechac do pracy (20 km) i podjechac w ciagu dnia do mechanika, czy nie ruszac auta? (w sensie od razu do mechnika)
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
mozesz mi potwierdzic, ze chodzi o pompe wspomagania ukladu kierowniczego? grozi eksplozja, czy moge w poniedzialek jechac do pracy?
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
Zajechane łożyska na pompie... ale wtedy po dwóch, trzech minutach powinno zamilknąć. na pompie wspomagania?
-
[B5 AEB] Uszkodzony lewy błotnik :/
powiem Ci ze chetnie bym sie przejechal, ale nie wiem jak z czasem nie wiesz moze czy jest w sprzedazy Pigs and Pyramids? (lekki OT) za przedni dostaniesz pewno mniej, bo jest to element wymienny mysle ze nie powinno to przekroczyc 1000 PLN
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
bylbym wdzieczny... woze syna codziennie do dziadkow przed praca i nie wiem co mam robic jechac w pon. do fabryki i w ciagu dnia podjechac do mechanika czy juz nie ruszac auta co za pech no...[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 17:45 _________________________________________________cayenne, a zobacz jeszcze tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25583.0 to co udalo mi sie zdiagnozowac moim vagiem (chodzi mi o pierwsza grupe) tam jest komunikat "internal resistance too high" - to by sie moglo wiazac z alternatorem co?
-
[B5 AEB] Uszkodzony lewy błotnik :/
witam fana PF - szacunek - najlepsza grupa swiata '-) a za podobna usterke (tyle ze tylne nadkole) dostalem od PZU 2100 PLN
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
klima zepsta (uszkodzona jakas wazna rurka ssaco - tloczaca i parownik) probowalem wlaczac i wylaczac klimatronik, dzwiek nie znikal
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
dobry pomysl ide do garazu[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 15:50 _________________________________________________tutaj link: http://pl.youtube.com/watch?v=LLit2YqlHwE
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
Po odpaleniu auta z dolnej okolicy silnika/chlodnicy klimatyzacji (mniej wiecej srodek grilla), dochodzi taki "suchy", metaliczny dzwiek. Poczatkowo myslalem, ze to wyje pompa wspomagania z powodu braku plynu, poniewaz rzeczywiscie jak sie wczoraj przyjrzalem, tego plynu bylo ciut mniej niz pokazywala miarka zamontowana na korku do zbiorniczka. Przed chwilka zalalem plyn. Auto nadal wyje, choc troche ciszej. Kierownica kreci sie lekko i normalnie. Olej jest. Zadna z pomaranczowych oraz nie daj Boze czerwonych kontrolek sie nie swieci. Dodam, ze mam uszkodzony termostat i do wyminay zaworek N75. Pod vag-a nie mam teraz mozliwosci sie podlaczyc, a moj nie komunikuje sie z silnikiem (opisywalem to w dziale diagnostyka vag). Taki sam dzwiek wydobywa sie z avanta ktory jezdzi po moim osiedlu, taki sam dzwiek zarejestrowalem dzis pod auchan w Piasecznie u kolegi w czarnej B5, sedan z napisem "players" na tylnej szybie '-) Czy ktos z Was spotkal sie z takim "wyciem"?