Treść opublikowana przez wustyle
-
[B6 AVB] Nie można wyłączyć przycisku "ECON"
byc moze sie pokickalo vag bedzie potrzebny jak nic
-
Strefa Śmiechu
to ladne naprawde piece of shit car by top gear :> http://youtube.com/watch?v=l9j06LctLOk&feature=related
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
brawo...
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
No wlasnie Morgoth, norma... Polska norma... Zasuwamy do lekarza jak juz naprawde wszystko boli, zamiast robic wszystko zeby w ogole nie bolalo...
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
ja to wszystko rozumiem koledzy nadal chodzi mi o kupno radia bo ktos ma juz 20 pkt. czy to nie jest takie "polskie"?
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
a wlasnie! PRACUJESZ wiec CB jest zasadne! tylko o to mi chodzi
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
moze ja jakis stary jestem i niemodny? 15 lat prawo jazdy i tylko jeden mandat za przekroczenie predkosci o 10 km/h w obszarze zabudowanym
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
tak mnie naszlo... juz od dawna chcialem to napisac wiem, ze uzytkownicy ostrzegaja sie o korkach itd, ale kupienie CB bo pula punktow prawie pelna to cos niezrozumialego...
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
Chcialbym poruszyc pewna kwestie zwiazana z uzytkowaniem CB radia. najpierw moze cytat uzytkownika forum: "po przekroczeniu granicy 20 punktów karnych postanowiłem w mojej A4 zainstalować cb dosyć długo się zastanawiłem co wybrać, w domu w dostawczakach i ciężarówce mamy unidena 520xl i jest Ok chciałem jednak czegoś innego i wybór padł na presidenta kupiłem President Johnny II + antena Wilson Little Wil rewelacyjny zestaw; nie sądziłem że taka antenka ma coś koło 90 cm tak sobie poradzi w mieście kapitalnie sprawdza się ASC czyli system automatycznej regulacji szumów Polecam" Dlaczego mam nieodparte wrazenie, ze radio sluzy glownie do unikania kontroli policyjnej? Takie watki utwierdzaja mnie niestety w przekonaniu, ze uzywanie CB to "furtka" do zapierdzialania gdziekolwiek ile fabryka dala. No bo przeciez koledzy ostrzega przed patrolem...
-
[B5 AFN] Zostawienie pustego KATA
dobra a co z praca sondy za katalizatorem? czy przez wyjecie bebechow albo wspawanie rurki lub strumienicy nie powoduje zaburzen w odczytach? Adam ze Sportmile tlumaczyl mi, ze po takiej operacji znacznie zmienia sie temperatura spalin i sonda podaje bledne parametry spalania
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
negatywnie? o ledach? Adam, koluj mi ten zderzak od S4 i mi tez pakujemy led-y :>
-
[B5 AFN] Tylne przeciwmgielne nie działa
i co, zadzialalo swiatlo przeciwmgielne z tylu???
-
[B5 AFN] Tylne przeciwmgielne nie działa
mam odpinany hak bosala wiec rzeczywiscie tam moze byc problem na badaniu technicznym facet machnal reka, bo tylko to nie gralo
-
[B5 AVG] Odwrotne wskazanie paliwa po zmianie licznika - ROZWIĄZANIE
trzeba zalac na full i wyskalowac wskazanie paliwa vag-iem
-
[B5 AFN] Tylne przeciwmgielne nie działa
to samo mam, ale nie chce mi sie z tym walczyc
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
prosze Cie...
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
jezu!!! ja tez chce!!! Adam, jade do Ciebie!!!
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
o w morde zrobie sobie tak
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
SID, przestan juz fotki wrzucac bo ja spac przez Ciebie nie moge
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul
-
Strefa Śmiechu
http://www.aleklipy.pl/view,jak-za-darmo-zjesc-w-mcdonald%60s,3707.html piekne!!!
-
[B5 ADR] Przegrzewanie się silnika, czy ktoś oceni usterkę ?
zmienilem termostat i dzwiek zniknal byc moze nieprawidlowe obiegi termostatu powoduja dziwne zachowanie reszty podzespolw w systemie chlodzacym silnik
-
[B5 ADR] Przegrzewanie się silnika, czy ktoś oceni usterkę ?
tez mialem ostatnio problem z tarciem i metalicznym dzwiekiem jedno jest pewne temp. po rozgrzaniu silnika musi miec caly czas 90 st. i tak stac, bez wzgledu na to czy jedziesz po autostradzie czy stoisz w korku termostat do kontroli
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
czyli 6000K powinno przejsc bo takie chce zamontowac
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
gregor, wszystko tylko nie malowanie zaciskow!!!