Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. byc moze sie pokickalo vag bedzie potrzebny jak nic
  2. to ladne naprawde piece of shit car by top gear :> http://youtube.com/watch?v=l9j06LctLOk&feature=related
  3. No wlasnie Morgoth, norma... Polska norma... Zasuwamy do lekarza jak juz naprawde wszystko boli, zamiast robic wszystko zeby w ogole nie bolalo...
  4. ja to wszystko rozumiem koledzy nadal chodzi mi o kupno radia bo ktos ma juz 20 pkt. czy to nie jest takie "polskie"?
  5. a wlasnie! PRACUJESZ wiec CB jest zasadne! tylko o to mi chodzi
  6. moze ja jakis stary jestem i niemodny? 15 lat prawo jazdy i tylko jeden mandat za przekroczenie predkosci o 10 km/h w obszarze zabudowanym
  7. tak mnie naszlo... juz od dawna chcialem to napisac wiem, ze uzytkownicy ostrzegaja sie o korkach itd, ale kupienie CB bo pula punktow prawie pelna to cos niezrozumialego...
  8. Chcialbym poruszyc pewna kwestie zwiazana z uzytkowaniem CB radia. najpierw moze cytat uzytkownika forum: "po przekroczeniu granicy 20 punktów karnych postanowiłem w mojej A4 zainstalować cb dosyć długo się zastanawiłem co wybrać, w domu w dostawczakach i ciężarówce mamy unidena 520xl i jest Ok chciałem jednak czegoś innego i wybór padł na presidenta kupiłem President Johnny II + antena Wilson Little Wil rewelacyjny zestaw; nie sądziłem że taka antenka ma coś koło 90 cm tak sobie poradzi w mieście kapitalnie sprawdza się ASC czyli system automatycznej regulacji szumów Polecam" Dlaczego mam nieodparte wrazenie, ze radio sluzy glownie do unikania kontroli policyjnej? Takie watki utwierdzaja mnie niestety w przekonaniu, ze uzywanie CB to "furtka" do zapierdzialania gdziekolwiek ile fabryka dala. No bo przeciez koledzy ostrzega przed patrolem...
  9. dobra a co z praca sondy za katalizatorem? czy przez wyjecie bebechow albo wspawanie rurki lub strumienicy nie powoduje zaburzen w odczytach? Adam ze Sportmile tlumaczyl mi, ze po takiej operacji znacznie zmienia sie temperatura spalin i sonda podaje bledne parametry spalania
  10. negatywnie? o ledach? Adam, koluj mi ten zderzak od S4 i mi tez pakujemy led-y :>
  11. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    i co, zadzialalo swiatlo przeciwmgielne z tylu???
  12. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mam odpinany hak bosala wiec rzeczywiscie tam moze byc problem na badaniu technicznym facet machnal reka, bo tylko to nie gralo
  13. trzeba zalac na full i wyskalowac wskazanie paliwa vag-iem
  14. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to samo mam, ale nie chce mi sie z tym walczyc
  15. prosze Cie...
  16. jezu!!! ja tez chce!!! Adam, jade do Ciebie!!!
  17. o w morde zrobie sobie tak
  18. SID, przestan juz fotki wrzucac bo ja spac przez Ciebie nie moge
  19. http://www.aleklipy.pl/view,jak-za-darmo-zjesc-w-mcdonald%60s,3707.html piekne!!!
  20. zmienilem termostat i dzwiek zniknal byc moze nieprawidlowe obiegi termostatu powoduja dziwne zachowanie reszty podzespolw w systemie chlodzacym silnik
  21. tez mialem ostatnio problem z tarciem i metalicznym dzwiekiem jedno jest pewne temp. po rozgrzaniu silnika musi miec caly czas 90 st. i tak stac, bez wzgledu na to czy jedziesz po autostradzie czy stoisz w korku termostat do kontroli
  22. czyli 6000K powinno przejsc bo takie chce zamontowac
  23. gregor, wszystko tylko nie malowanie zaciskow!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.