Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. MAZOWIECKIE, KONSTANCIN, kierunek WARSZAWA, przed stacja SHELL zle wyprofilowany luk zakretu najlepiej brac go przy 60 km/h
  2. kolega prosil zeby ich nie rozpowszechniac zrobimy tak: jak Maciek z tego wyjdzie, a mam nadzieje ze tak - wtedy je pokaze, dobrze?
  3. dostalem wlasnie fotki z wypadku na ktorych widac Macka, lezacego metr od plonacego auta... szok
  4. Koledzy i Koleżanki w związku z wczorajszym wypadkiem Maćka Zientarskiego postanowiłem założyć watek, w którym będziemy zwracać uwagę, na różne niebezpieczne miejsca na drodze w całym kraju. Mam nadzieję, ze pomoże nam to uniknąć takiej tragedii jak choćby wczorajsza. UWAGA ! Wstrzymujemy się od zbędnych komentarzy, podajemy niezbędne "dane" i tyle ... - alv Jeżeli ktoś może to warto wejść na http://mapa.szukacz.pl i dodatkowo wkleić linka z dokładnym miejscem. Proszę też na początku każdego posta napisać MIASTO i WOJEWÓDZTWO żeby ktoś jak będzie wyszukiwał szybciej znalazł - używajcie tylko poprawnie polskich znaków - lukaszr
  5. dobra to zakladam watek w dziale "na kazdy temat"
  6. to co? moze pomyslmy i sukcesywnie wrzucajmy "pulapki" Alvaro, zalozysz odpowiedni watek z wprowadzeniem do tematu? najgorsze, ze takie pomysly przychodza po tragedii jakiejs, choc jestem na 100% pewien, ze Maciek jako warszawiak wiedzial o tym miejscu...
  7. ale zawsze warto palucha w tym umoczyc i powachac jak nie pachnie to woda
  8. moze zrobmy liste takich "watpliwych" miejsc z calej Polski? moze dzieki temu ktos uniknie nieszczescia?
  9. i pewnie nie zrobią bo traktują to jako "naturalny spowalniacz" ci co o nim wiedzą to na pewno tam zwalniają. pare razy nacisnalem tam buta...
  10. pamietam ten odcinek z fortu wola z parkingu jechal z dolu slizgal sie tylko...[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 09:59 _________________________________________________w tym wlasnie miejscu znajoma mojego kumpla (jechala jego autem) zabila czlowieka a potem wlasnie tam zginal przechodzien, kotry szedl zapalic znicz koledze z tego wypadku masakra...
  11. pare dni temu w antyradiu opowiadal jak jezdzil ta 360-tka modena od razu wiedzialem ze to on...
  12. nie chcesz!!!!!!!!!!!!!!!
  13. nie chcemy widziec!!!!!
  14. ale czeresniak tym musi jezdzic;) moze w wypalone znicze zarowki po prostu wstawil?
  15. mialem juz zalozony jak kupilem auto od niemca zobacz na stronie weiteca model "hicon tx" a jak chcesz zobaczyc to sie mozemy styknac jakos:)
  16. nie kasa w bloto http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4810.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25831.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17564.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25583.0 na serio szukales?
  17. tego nie wiem jak juz kiedys pisalem w moim gwincie weitec-a jest dodatkowa regulacja twardosci wiec mam pelen zakres regulacji
  18. czesiu dzial "diagnostyka vag" i wszystko jasne
  19. dawaj gwint weitec albo eibach mozliwosc wlasnej regulacji jest nieoceniona no i pamietaj, ze po kazdej regulacji od razu na zbieznosc trza jechac
  20. nie wygladasz zreszta teraz z powodu Spedyta darujemy sobie chyba luzniejsze tematy...
  21. ech... R.I.P Tomek...
  22. nie uzywam polskich znakow nie chodzilo o "niewiedzę" chodzilo o zwrot "nie wiedzą" bez urazy
  23. i wlasnie o to mi chodzilo
  24. nie chodzi o znaki interpunkcyjne (kropki) tylko o przygarnianie kropka (otrzymanie ostrzezenia) za niejasne i niepolskie pisanie postow no ale Prezesuncio sie juz wypowiedzial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.