Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Modyfikacja programu a utrata gwarancji.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chcialbym sie dowiedziec czy ewentualna modyfikacja programu powoduje utrate gwarancji?

Jezeli tak , to czy mozna w przypadku ewentualnej usterki wgrac spowrtotem stary program bez jakichkolwiek oznak ingerencji w soft?

Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Opublikowano

W jakim aucie ?

Opublikowano
  • Autor

Sprawa dotyczy fiata z 2007r. 1.9TDI 120PS. Nie ja to "badziewie" w sumie kupilem , ale obiecalem zapytac sie w najbardziej moim zdaniem wiarygodnym miejscu.

Pozdrawiam

Opublikowano

Sprawa dotyczy fiata z 2007r. 1.9TDI 120PS. Nie ja to "badziewie" w sumie kupilem , ale obiecalem zapytac sie w najbardziej moim zdaniem wiarygodnym miejscu.

Pozdrawiam

po co w fiacie podnosic moc :polew: bez kombinacji i bez utraty gwarancji :th:

Opublikowano

Panowie powyżej ^^^ czy wasze posty wniosly cos to tematu ??

To zależy, czy będa robili diagnostyke ECU silnika. Bardzo możliwe jest, że sie dopatrzą.

Opublikowano

Cii... :evil:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedzi :)

Co do ruszania z miejsca.. mysle wustyle ze z takim nowiutkim wrecz fiatem po chipie moglbys sie pomeczyc na swiatlach :decayed:

osobiscie :a4fan:

Opublikowano

jesli ktos ma pojecie to nie bedzie sladu

Opublikowano

pier**l to i sie smiej.. rano wstaniesz bedzie mniej..

zakladaj c*paa i juz

Opublikowano

zeby z miejsca ruszyl :polew:

Dobre. :polew:

Silniki JTD, kulturą pracy przewyższają te z grupy VW. :tongue4:

Opublikowano

zeby z miejsca ruszyl :polew:

Dobre. :polew:

Silniki JTD, kulturą pracy przewyższają te z grupy VW. :tongue4:

ciekawe jak to bedzie z nowymi CR-ami od Audi ... :wink4:

Opublikowano

Można ztuningować takie auto na dwa sposoby:

1. przez port BDM, wymaga to otwarcia sterownika silnika ale nie zmienia licznika programowań zapisanego w sterowniku silnika.

2. przez gniazdo OBD ale wtedy trzeba użyć specjalnego narzędzia który na końcu wyczyści licznik programowań

Co do silników JTD to niestety Panowie ale biją TDiki łącznie z i do 8mio zaworowych PDków. Miałem przyjemność tuningować bodajże już wszystkie modele JTD i powiem Wam, że te motory sa mocne mechanicznie i mają także pozostawione spore rezerwy. Kiedyś zaznajomiony serwias Opla dla którego modyfikujemy dostarczył Vectre C 1.9 CDTi 150PS. Miałem zrobić bazowa modyfikacje ale także duzo mocniejszą tak żeby zobaczyć jak wychodzą. Oczywiście samą modyfikacją softu mocno na granicy dymienia zrobiłem 188PS od 3600-4600 i moment obrotowy 420Nm przy 2800obr. Po krótkiej przejażdzce stanowczo stwiercziłem że z miłą chęcią zrobiłbym komuś taki silnik na dużym turbo :wink4:

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.