Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
no
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
to wyszczegolnie: chlodnica klimy (valeo) 800 regeneracja sprezarki 150 dorobienie przewodow 450 robocizna 600 napelnienie klimy 200 potem okazalo sie ze jest nakretka zle dokrecona w jednym miejscu w przewodzie napelnienie klimy jeszcze raz 150 potem sie okazalo ze przewod jest nieszczelny gdzies jeszcze wiec naprawa i napelnienie 150 2500 a potem bylo bum na skrzyzowaniu i w pidzu wszystko poszlo...
-
Wasze składki OC/AC/NW
Link 4 (drugi rok) OC/AC (20% wkladu wlasnego)/NW z assitance wartosc auta 26.000 Znizki na OC i AC - 50% nie pamietam dokladnie ale ok. 1800 za rok
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
teraz to ja juz mam wszystko sprawne, za 2500 PLN
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
a mi dzialala jak nie mialem czynnika moze to wina uszkodzonego elektrosprzegla?
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
nie masz przycisku na panelu climatronika "off"? wtedy nie dziala zupelnie nic, wiatraki, sprezarka, klapy, nic
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
no oczywiscie ze jesli nie ma czynnika to klima sie nie zalaczy ale sprezarka pracuje nadal brak cisnienia w ukladzie, powoduje, ze jest ona wysilona na maxa zniszczysz ja jak ja to zrobilem chyba, ze tak jak napisalem wczesniej masz calkowicie wylaczona kilme, na "off" - wtedy nic sie nie stanie
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
nie mozna w koncu padnie Ci sprezarka (tak jak mi) ja co prawda przewodow nie mialem odlaczonych, lecz popsute (nieszczelne) efekt byl taki, ze padlo lozysko od sprezarki no chyba, ze bedziesz mial climatronik w pozycji "off", ale bez nawiewu to srednio sie chyba jezdzi co? napraw to szybko
-
Formuła 1 2008
a na Hokkenheim cos czuje ze beda faworyzowali (team) Nicka z wiadomych powodow...
-
Formuła 1 2008
oczywiscie ze nie tracil (no moze zle sie wyrazilem), ale stal sie juz taki przewidywalny nawet Tyson doczekal sie chwili, kiedy publika chciala, zeby w koncu ktos spuscil mu wpiedrol
-
MOże ktos z Wawy pomoże
a nie walony? jaki przebieg? no i wyposazenie?
-
Strefa Śmiechu
nie rozumiem...
-
Formuła 1 2008
a ja jestem za tym, zeby zostal w BMW budowanie silnego zespolu i pokonanie Ferrari i Mercedesa to bedzie "cos" jak przejdzie do Ferrari to ciagle wygrywanie stanie sie nudne i nijakie szybko straci w oczach widzow F1
-
Formuła 1 2008
i wlasnie jeszcze to gadanie nie ma mocnych na deszcz i tyle
-
Formuła 1 2008
A cala tragedia zaczela sie od nieplanowanego, dluzszego pit stopu Robusia, kiedy cos mu tam z tylu w kole nie mozna bylo dogmerac jak nalezy. Wyskoczyl tuz za Koveleinenem i za bardzo sie spial chyba zeby go wyprzedzic...
-
[ALL]jak prezentuja sie s line 17 cali na standartowym zawiasie?
o tototototo
-
[ALL]jak prezentuja sie s line 17 cali na standartowym zawiasie?
poszukaj na forum oznaczenia fabrycznego zawiasu obnizonego chyba o -20 mm
-
[ALL]jak prezentuja sie s line 17 cali na standartowym zawiasie?
zawsze amorki i sprezyny [razem]
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
swiatla przez caly rok
-
[B5 AFN] 160km mojego dziadka
no po SID-zie graty masz, respect
-
[B5 ADR] gdzie jest bezpiecznik sprezarki (klimatronik)
otworz drzwi kierowcy po lewej strony od kierownicy, tam gdzie drzwi stykaja sie z deska rozdzielcza jest plastikowa maskownica jak ja zdejmiesz to wewnatrz jest naklejka stamtad odczytasz, ktory to bezpiecznik oczywiscie z prawej, bo masz anglika jak sadze
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
oczywiscie ze sie da dziennie w "installerze" (folderze, ktory jest polaczony ze stronami, na ktorych pojawiaja sie gotowe i sprawdzone aplikacje) pojawia sie mnostwo aplikacji do wysylania i odbierania mms sluzy program o nazwie "swirly mms"
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
luzik uwazam tylko ze wspomaganie satelit poprzez wlaczenie do akcji hot-spotow i nadajnikow GSM to rewelacyjny pomysl no i do tego google maps, ktore caly czas jest aktualizowane i bardzo dokladne
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
Maliku:) Nikt Cie do iPhone'a nie namawia:)
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
http://www.apple.com/iphone/features/maps.html