Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. to wyszczegolnie: chlodnica klimy (valeo) 800 regeneracja sprezarki 150 dorobienie przewodow 450 robocizna 600 napelnienie klimy 200 potem okazalo sie ze jest nakretka zle dokrecona w jednym miejscu w przewodzie napelnienie klimy jeszcze raz 150 potem sie okazalo ze przewod jest nieszczelny gdzies jeszcze wiec naprawa i napelnienie 150 2500 a potem bylo bum na skrzyzowaniu i w pidzu wszystko poszlo...
  2. Link 4 (drugi rok) OC/AC (20% wkladu wlasnego)/NW z assitance wartosc auta 26.000 Znizki na OC i AC - 50% nie pamietam dokladnie ale ok. 1800 za rok
  3. teraz to ja juz mam wszystko sprawne, za 2500 PLN
  4. a mi dzialala jak nie mialem czynnika moze to wina uszkodzonego elektrosprzegla?
  5. nie masz przycisku na panelu climatronika "off"? wtedy nie dziala zupelnie nic, wiatraki, sprezarka, klapy, nic
  6. no oczywiscie ze jesli nie ma czynnika to klima sie nie zalaczy ale sprezarka pracuje nadal brak cisnienia w ukladzie, powoduje, ze jest ona wysilona na maxa zniszczysz ja jak ja to zrobilem chyba, ze tak jak napisalem wczesniej masz calkowicie wylaczona kilme, na "off" - wtedy nic sie nie stanie
  7. nie mozna w koncu padnie Ci sprezarka (tak jak mi) ja co prawda przewodow nie mialem odlaczonych, lecz popsute (nieszczelne) efekt byl taki, ze padlo lozysko od sprezarki no chyba, ze bedziesz mial climatronik w pozycji "off", ale bez nawiewu to srednio sie chyba jezdzi co? napraw to szybko
  8. a na Hokkenheim cos czuje ze beda faworyzowali (team) Nicka z wiadomych powodow...
  9. oczywiscie ze nie tracil (no moze zle sie wyrazilem), ale stal sie juz taki przewidywalny nawet Tyson doczekal sie chwili, kiedy publika chciala, zeby w koncu ktos spuscil mu wpiedrol
  10. a nie walony? jaki przebieg? no i wyposazenie?
  11. nie rozumiem...
  12. a ja jestem za tym, zeby zostal w BMW budowanie silnego zespolu i pokonanie Ferrari i Mercedesa to bedzie "cos" jak przejdzie do Ferrari to ciagle wygrywanie stanie sie nudne i nijakie szybko straci w oczach widzow F1
  13. i wlasnie jeszcze to gadanie nie ma mocnych na deszcz i tyle
  14. A cala tragedia zaczela sie od nieplanowanego, dluzszego pit stopu Robusia, kiedy cos mu tam z tylu w kole nie mozna bylo dogmerac jak nalezy. Wyskoczyl tuz za Koveleinenem i za bardzo sie spial chyba zeby go wyprzedzic...
  15. poszukaj na forum oznaczenia fabrycznego zawiasu obnizonego chyba o -20 mm
  16. no po SID-zie graty masz, respect
  17. otworz drzwi kierowcy po lewej strony od kierownicy, tam gdzie drzwi stykaja sie z deska rozdzielcza jest plastikowa maskownica jak ja zdejmiesz to wewnatrz jest naklejka stamtad odczytasz, ktory to bezpiecznik oczywiscie z prawej, bo masz anglika jak sadze
  18. oczywiscie ze sie da dziennie w "installerze" (folderze, ktory jest polaczony ze stronami, na ktorych pojawiaja sie gotowe i sprawdzone aplikacje) pojawia sie mnostwo aplikacji do wysylania i odbierania mms sluzy program o nazwie "swirly mms"
  19. luzik uwazam tylko ze wspomaganie satelit poprzez wlaczenie do akcji hot-spotow i nadajnikow GSM to rewelacyjny pomysl no i do tego google maps, ktore caly czas jest aktualizowane i bardzo dokladne
  20. Maliku:) Nikt Cie do iPhone'a nie namawia:)
  21. http://www.apple.com/iphone/features/maps.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.