Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :hi: Tak jak w temacie proszę się wypowiadać czy nie macie zimą problemów z obniżonym zawieszeniem :gwizdanie: U mnie bedzie to pierwsza zima na niższym zawiasie :kox: wiec moze jakies sugestie i uwagi od kolegów :decayed: na osiedlowych uliczkach mam czasami problemy jak jadę i jest kupa sniegu...trze mi o podwozie :thumbdown: a w dodadku nie mam osłony silnika która na pewno była by bardzo przydatna o tej porze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w koleinach i zaspach będziesz tarł podłogą o śnieg, tyle.

Ja też nie mam osłony pod silnikiem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w koleinach i zaspach będziesz tarł podłogą o śnieg, tyle.

Ja też nie mam osłony pod silnikiem. :wink4:

To to ja wiem ze tak będzie :thumbdown: niestety :kwasny:

U mnie przy zawiasie -20 nie mam żadnych problemów w zimie :good:

Ja mam chyba troszkę więcej jak -20 :decayed:

023df5cdee60178d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam -30 i nie ma problemu... w miescie zadnego, czasem jak gdzies poza miasto sie pojedzie na wies, to maly plug sniezny sie robi, ale bez zadnych szkod dla auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zawias -60/-40 to może składać wniosek do Urzędu Miejskiego lub do Urzędu Gminy i jak wygra przetarg na odśnieżanie to kasa mu będzie leciała za samą jazdę :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Czy mi się wydaje, czy auto ma listwy pod drzwiami, jak po I lifcie, ale znaczek Audi na błotniku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Czy mi się wydaje, czy auto ma listwy pod drzwiami, jak po I lifcie, ale znaczek Audi na błotniku :mysli:

Tak masz racje posiada listwy przyprogowe pod drzwiami i ma znaczek Audi na błotnikach :wink4: aCzemu kolega pyta :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Czy mi się wydaje, czy auto ma listwy pod drzwiami, jak po I lifcie, ale znaczek Audi na błotniku :mysli:

I o czym to świdczy ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo myślałem, że I lift zewnętrznie występował w komplecie. A okazuje się, że niekoniecznie. Lampki z tyłu jakie miałeś? I jaki miesiąc produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zawias -60/-40 to może składać wniosek do Urzędu Miejskiego lub do Urzędu Gminy i jak wygra przetarg na odśnieżanie to kasa mu będzie leciała za samą jazdę :kox::polew: :polew: :polew:

Z tego co mi wiadomo to kolega z forum Nowak_zg ma taki zawias :kox: zimą może troszke zarobić sama jazdą :naughty::kox::polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:00_________________________________________________

Lampki z tyłu jakie miałeś? I jaki miesiąc produkcji?

lampki mam z I liftu a rok produkcji autka to 10.1996 jesli dobrze pamietam miesiac :wink4: a cos jest nie tak z mym wozem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja mam tez cos okolo 60/40 i sie caly czas zastanawiam nad oponami jakie wlozyc, bo teraz mam 205/55 na 16" i opona sie chowa w blotnik :disgust: A jak zaloze 15" 195/65 to bedzie jeszcze nizej i bede jako plug robil :wallbash:, jak bedzie snieg lezal na ulicach to chyba autobusem bede smigal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki mam z I liftu a rok produkcji autka to 10.1996 jesli dobrze pamietam miesiac wink4 a cos jest nie tak z mym wozem ??
Sprawdź grubość lakieru na drzwiach ;) Nie wiem, Audi narobiło wersji od choinki i nie sposób wszystkiego ogarnąć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam -60mm i jest za***iście co zime[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:41_________________________________________________a to bedzie juz moja druga zima na niskim zawiasie i trzecia tego auta ( pierwsza zime jezdzil moj brat )

i nic sie nigdy nie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki mam z I liftu a rok produkcji autka to 10.1996 jesli dobrze pamietam miesiac wink4 a cos jest nie tak z mym wozem ??
Sprawdź grubość lakieru na drzwiach ;) Nie wiem, Audi narobiło wersji od choinki i nie sposób wszystkiego ogarnąć :)

najlepiej chyba trzeba było by sprawdzic elektronicznym miernikiem grubość lakieru :wink4: no niestety narobilo tych wersji ze nie sposób ogarnąc co i jaka miała z danego rocznika :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam -60mm i jest za***iście co zime[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 13:41_________________________________________________a to bedzie juz moja druga zima na niskim zawiasie i trzecia tego auta ( pierwsza zime jezdzil moj brat )

i nic sie nigdy nie dzialo

... a co ma się dziać??? Drogowcy nie odśnieżają bo ich zima zaskakuje to chociaż Wy coś pożytecznego zrobicie :polew::tongue4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...