Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

lampki mam z I liftu a rok produkcji autka to 10.1996 jesli dobrze pamietam miesiac wink4 a cos jest nie tak z mym wozem ??
Sprawdź grubość lakieru na drzwiach ;) Nie wiem, Audi narobiło wersji od choinki i nie sposób wszystkiego ogarnąć :)

najlepiej chyba trzeba było by sprawdzic elektronicznym miernikiem grubość lakieru :wink4: no niestety narobilo tych wersji ze nie sposób ogarnąc co i jaka miała z danego rocznika :gwizdanie:

Co Wy chcecie od tego auta? To jest modelowo '97 czyli I lift :good: Pierwszy lift miał jeszcze logo Audi na błotnikach pod kierunkiem, dopiero '98 nie ma :wink4: Wszystko się zgadza :good:

A co do Twojego zawiasu Solarek to wg mnie ta fotka nie odzwierciedla rzeczywistości. Jak patrzyłem na żywo to pamiętasz jak Ci mówiłem że masz więcej jak -20. Wg mnie to masz minimum -30/-35 jeśli takie są. Twoja stoi niżej jak mrogala, a on ma 1BE :wink4:

Ja dzisiaj już wisiałem :decayed: 1BE też czasami jest zbyt niskie :rolleyes: 25 cm. śniegu, koła w dołeczkach, lekki garb pod osłoną silnika i wisi Audiczka, jeszcze ten mokry, śliski śnieg... Ale łopatka była pod ręką :wink4: Chwila strachu i Audiczka wyjechała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek Ty to masz jeszcze wysokie :polew:

zerknij tutaj, tak samo siedzi mi na letnich 17'', a teraz mam 15'' stall no i 195/65 czyli baloniki i niby tylko -35mm a raczej siedzi dużo niżej!

http://img143.imageshack.us/my.php?image=stalllgj4.jpg

poprostu uważaj na zaspy jak nasypie a drogowcy zaśpią bo będziesz miał je na masce i możesz kiedyś stracić zderzak ale to raczej mało prawdopodobne :wink4: tak samo niemam osłony pod silnikiem ale nic się nie dzieje :tongue4:

co najwyżej się zawiesisz ale łopatka pomoże :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek Ty to masz jeszcze wysokie :polew:

Hehe wysokie strasznie tylko ze np na wioske po polnej drodze albo pod sam kraweznik nie moge podjechac :wink4: i na nasze polskie drogi w sam raz mi wystarcza taka zawiecha :decayed: osobiscie powiem wam ze boje sie o przewody od klimy ktore mozna by łatwo urwac :thumbdown: a szukanie nowych kupno i nabicie klimy od nowa mi sie nie usmiecha w sezonie letnim :przebiegly:

A co do Twojego zawiasu Solarek to wg mnie ta fotka nie odzwierciedla rzeczywistości. Jak patrzyłem na żywo to pamiętasz jak Ci mówiłem że masz więcej jak -20. Wg mnie to masz minimum -30/-35 jeśli takie są. Twoja stoi niżej jak mrogala, a on ma 1BE :wink4

masz racje na foto całkiem inaczej to wygląda :wink4: raz stałem centralnie obok mrogala to było znacznie widac ze moja ciut nizej stoi :kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zawias przeszedł dzisiaj test śniegowy i efektem jest rozj..ana osłona pod silnikiem, tak to nic ciekawego więcej się nie działo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zawias przeszedł dzisiaj test śniegowy i efektem jest rozj..ana osłona pod silnikiem, tak to nic ciekawego więcej się nie działo :good:

Ja swoja osłonę pod silnikem roztrzaskałem tydzień po zakupie autka :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na bryły sniegu na drodzę :decayed:

hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes :tongue4: bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 60/40 i dzis robilem za plug caly zderzak i FMIC byl w sniegu i lodzie :kwasny: Moj eresowski zderzak nie przetrwa tej zimy :wallbash: ale cóz przekladac zawiehy mi sie nie chce....Zobaczymy jak to bedzie najgorsze sa lody na drodze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na bryły sniegu na drodzę :decayed:

hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes :tongue4: bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie: :wink4:

:decayed:

Ładnie można sobie taką bryłką rozwalić dokładkę zderzaka / zderzak ...albo dzięki temu oberwać osłone silnika :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na bryły sniegu na drodzę :decayed:

hehe za pózno mnie o tym uprzedziłes :tongue4: bo dziś się już o tym przekonałem :gwizdanie: :wink4:

:decayed:

Ładnie można sobie taką bryłką rozwalić dokładkę zderzaka / zderzak ...albo dzięki temu oberwać osłone silnika :tongue4:

osłony silnika to ja juz dawno nie mam :tongue4: teraz martwie sie o przewody od klimy żeby ich nie urwać :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój zawias przeszedł dzisiaj test śniegowy i efektem jest rozj..ana osłona pod silnikiem, tak to nic ciekawego więcej się nie działo :good:

ale za to auto za***iście wyglada

a zreszta masz gwint wiec pare ruchow reka i masz juz wyzej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to auto za***iście wyglada

Swięte słowa :kox::good: zawias na gwincie to sama wygoda :decayed: w przyszłosci będę musiał pomyslec nad takim wynalazkiem :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...