Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Wycięcie katalizatora


dzikasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

okazało się że mam zapchany kat. niestety mam dwie sondy lambda co zrobić

HELP nie mogę wyciąć

albo pogodzisz się ze świecącą kontrolką check engine na desce rozdzielczej albo wydasz 1,5 tysia złotych na czipa na jakieś 195KM i 300Nm i wówczas wyłączą ci wskazania 2 sondy lambda.

ja sugeruję to drugie rozwiazanie

uderzaj do www.unitronic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO SIĘ STANIE JAK WYTNĘ KATA CZY ZGŁUPIEJE EEKTRONIKA?

nic nie zgłupieje, wyskoczy ci tylko kontrolka check engine na zegarach, auto będzie jeździło bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie będę działał dam znać czy osiągi się poprawią.

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________wow jestem w szoku jak zapitala

zrobili mi super, że z zewnątrz nikt się nie pozna jest oryginalna obudowa kata, trzeba sie przyjżeć aby zobaczyć spawy ale może jest minusik albo plusik jak kto woli, Turbo wyje jak w lancerze którym niedawno jeździłem:) no może jednak trosze ciszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie będę działał dam znać czy osiągi się poprawią.

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________wow jestem w szoku jak zapitala

zrobili mi super, że z zewnątrz nikt się nie pozna jest oryginalna obudowa kata, trzeba sie przyjżeć aby zobaczyć spawy ale może jest minusik albo plusik jak kto woli, Turbo wyje jak w lancerze którym niedawno jeździłem:) no może jednak trosze ciszej

jest juz kontrolka na desce rozdzielczej ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem wczoraj jakieś 50 km i żadna kontrolka sie nie zapaliła, tymbardziej check. Kilka razy tylko system kontroli trakcji pry ryszaniu w łuku :>

bądź przygotowany psychicznie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeże kotleta,jeśli chodzi o check engine to słyszałem o takim patencie,że spawając rurę zamiast kata i umieszczając w niej uchwyt dla 2giej sondy trzeba wspawać tulejkę taką,żeby końcówka sondy była około 7mm oddalona od światła(obrysu) rury przez którą będą przelatywać spaliny. Podobno działa. Przy modyfikacje koszt wzrośnie nieznacznie,a check może się już nie zapalić :> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka sie zapali jesli cpu wykona trzy pomiary. kazdy pomiar konczy sie jesli temperatura silnika spadnie ponizej 40 C. Bez znaczenia czy przejedzie sie 200 km czy 20. Po takiej sesji Engine Managment swieci jasno i wyraznie :)

Ale i tak wytne kata jesli mi ktos odpowie co z emisja spalin. A mianowicie "Czy sie zwieksza?"

Dziekuje i pozdrawiam.

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 12:24_________________________________________________No chyba,ze "przepalek" podal recepte na kontrolke silnika co chetnie sprawdze.

Jak juz zastosuje sie do wskazowek to dam znac, chyba ze ktos juz tego probowal. Prosze w takim wypadku podzielic sie newsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno działa.

Czasami działa...i było o tym już na forum nie raz i nie dwa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...