Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)


MoSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam moją A4 1.8 T z 1995r , wersja SPORT zawirusowana , moc niecałe 200 KM (trudno określić bez hamowni ale autko dużo szybszy od standardowej 1.8 T , sprawdzone)

oryginalnie obniżona -20mm , sportowe fotele , wyposażona w klimatyzacje pełny FIS , elektryczne bajery :)

autko przeszło kilka zabiegów poprawiających wygląd i osiągi :

- zainstalowany chip z nowym świeżym oprogramowaniem :)

- nowe sportowe zawieszenie KONI STR.R -35mm (amortyzatory i sprężyny)

- felgi 18' z nowego modelu RS4 pomalowane na chrom z oponami 225/40/18

- zamontowane tylne lampy od modelu po 2 lifcie

- czarny przedni grill

- kompletny sprzęt audio z mocnym subwooferem

- stożkowy filtr powietrza K&N (daje kosmiczny dźwięk)

- zamontowany zegar ciśnienia turbiny

ps. na kilku zdjęciach autko ma jeszcze chlapacze , obecnie są już usunięte :D autko ma nietypowy kolor ciężko zrobić idealne zdjęcie , pierwsze jest prawie idealne , bardzo zależy od pogody , lakier jest piękny na słońcu

MoSSS99999.jpg

MoSSSDSCN1347.jpg

MoSSS444.jpg

MoSSSDSCN1313.jpg

MoSSS2.jpg

MoSSSDSCN1036.jpg

MoSSSDSCN1281.jpg

MoSSS41.jpg

MoSSSDSCN1376.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super autko :) felga kolorek i wogole. powiedz mi jedna rzecz. mam identyczne radiao i chce je wsadzic ze starego autka. ile kosztuje ta ramka na 1 din? ogolnie mam identyczna wersje(avant) ale 1.9 quattro i kiera po lewej :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko kolego. :th: Ciekawy kolorek, ale klamki i lusterka aż proszą się by machnąć je pod kolor :wink4: Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie!

Jedynie ten dodatkowy zegar ciśnienia jakoś mi bruździ :kwasny: ale to już kwestia gustu.

Gratulacje fajnego autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjecie przekozackie ( jednak to prawda ze trzeba cykac fotki 10 min przed zachodem slonca - wtedy wychodza najlepiej )

co do auta tez fajne

1.8T - super silnik w dodatku zrobiony ... ale pojedz na hamownie :) chetnie obczaje wykres

18" z rs4 ladnie sie prezentuja ale ja bym jeszcze ja obnizyl dodatkowo -30mm ( bo teraz pewnie masz ok. -30mm na moje oko )

kolor fajny... ale tak jak koledzy pisali, klamiki i lusterka musza isc w kolor nadwozia a migacze boczne z pomaranczowych---> biale

ps. no i przednie lampy wymien na valeo lub FK czarne ... obowiazkowo

ogolnie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super bryka :th:, ale jeden szczegół mnie gryzie przednie chlapacze :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio kupowałem nowe w sklepie i i ramka była w opakowaniu , chyba że chodzi ci o te 2 czarne elementy po bokach to były już jak kupiłem autko

klamki i cała reszta szykują się powoli do pomalowania :D

lampy też chce wymienić niebawem

zawiecha obecnie jest -35mm , nie chce zbyt nisko bo drogi w anglii wcale nie są takie wspaniałe i dziura na dziurze to normalna sprawa

a zegar ciśnienia , fakt może nie pasuje ale potrzebuje do badania ciśnienia bo autko obecnie ciśnie 0,9 bara , standard 0,6 :decayed:

CHLAPACZY JUZ NIE MA :) na pierwszej fotce już ich nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fela wyglada fajnie, ale tylko od 18' wzwyz.. :th:

Autko duzo stracilo na osiagach..? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny kolor, felgi rs4 :notworthy: :notworthy: :slina: też bym chciał takie... te silnik mają coś w sobie, popieram kolegę Nowak_zg jedz na hamownie, pokaż nam ile tam kucy siedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fela wyglada fajnie, ale tylko od 18' wzwyz.. :th:

Autko duzo stracilo na osiagach..? :przebiegly:

dlatego wziąłem 18 :> ale zastanawiałem się długo czy nie kupić 19 ,w końcu zostałem przy mniejszych , nie chciałem stracić kompletnie komfortu :D osiągi autka są dla mnie bardzo ważne i powiem że nie czuję zbyt dużej różnicy , na pewno jakaś jest ale bardzo niewielka , w każdym razie autko przyśpiesza super od 0 do 190 km\h (od 140 oczywiście wolniej ale i tak ciągle wciska w fotel TO JEST TO :D) powyżej już powoli traci energię :( dzień po oponach doszedł stożkowy filtr który może odrabiać straty na felgach (tak mi się wydaje choć raczej stożek dużo nie daje)

a co do hamowni to kiedyś skoczę ,choć tu w UK to nieźle się cenią na hamowni :confused4: mam jeszcze na na oku kompletny układ wydechowy i sportowe wałki rozrządu , może wycisnę z niego 230 KM , ale nie wiem czy jest sens gdyż planuje za rok kupno S4 [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:04 _________________________________________________MoSSSDSCN1376.jpg

208158MoSSSDSCN1378.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie prezentuje te kolor i te felgi :th:

Pomysl tylko nad nowszymi lampami z przodu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto. Ja 3 dni temu sprzedalem swoja w identycznym kolorze i z pelnym wyposarzeniem. Za pare dni przywioze z Berlina nastepna A4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna audi :th: felgi mi sie podobają myślę żeby takie same sobie kupić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor i do tego fajna felga :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolor ,super się prezentuje na tych felgach :th: gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...