Treść opublikowana przez wustyle
-
A4 95 ,ile obniżyć zawieszenie dla tych alufelg?
zaluje ze nie zmierzylem przed podniesieniem zawiasu na zime ale naprawde bylo ostro na pulawskiej przy auchan na swiatlach szorowalem podwoziem o tarke asfaltowa:)))))) mysle ze moje auto (215/45/17) bylo zglebione o -50 mm i nie polecam Ci takiej wartosci obnizenia na polskie drogi
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
za***ista bryka
-
Oryginalny subwoofer
a wlasnie jak to jest w przypadku audi concert BOSE? tam jest gdzies schowany sub? bo to chyba niezmozliwe zeby same glosniki dawaly tyle dolu...
-
Oryginalny subwoofer
no tak nie ladnie trochu rzeczywiscie... staz na forum krotki i tak z grubej rury do nowicjusza nieladnie...
-
[B5 1.8T] problem z kontrolka czujnika hamulca
ok, dzieki:)
-
Oslona pod silnik
ja tez nie mam i dzis mialem potezne klopoty!!! jechac do rowinskiego czy kupowac i montowac na wlasna reke? ile taka przyjemnosc?
-
[B5, 1.8T] oslona silnika i skrzyni biegow
Panowie Gdzie kupic takie cus? Ile kosztuje? Okazalo sie ze nie mam tej oslony no i dzis w koleinach sniegowych cos tam sie wygielo (pasek blachy, ktory cos podtrzymywal). W kazdym warsztacie dadza rade mi to zamontowac jak kupie? Czy moze od razy jechac do Rowinskiego i miec z glowy? (no chyba ze tam kosztuje taka przyjemnosc kase swiata).
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
no i co chopy? ja tam se smigam swobodnia na noweczkach zimoweczkach, co je zalozylem juz z miesiac temu:) sasiad rano beemka nie mogl spod domu wyjechac (letnie kapcie+naped na tyl:))))))
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
nie no bez jaj:) zakladajcie z powrotem zimowki:) ja bym sie bal:) jutro moze byc koniec swiata i co wtedy?
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
bardzo ladny sedanik (jak na sedanika '-)
-
[S4 B5 1998] sreberko
witam sasiada i gratuluje!
-
Spotkania na drodze
ja za chwile bede mial na klapie biale jablko od apple'a (bo na razie brudny jest woz) jakby co - to se mua:))))
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje audi a4
hmmm... lexy... ale audi nie?
-
[B6] Szum od strony prawego koła?
walniete lozysko z tego co mi wiadomo zawsze wyje... moze tarcza gdzies obciera? sam nie wiem...
-
[B5 1.8T] problem z kontrolka czujnika hamulca
chopy jakis czas temu zapalila mi sie rzeczona kontrolka klocki wymienilem w zeszly piatek, plyn hamulcowy jest na maksie znajomy z seat auto barcelona sugeruje przetarcie sie przewodu czujnika zuzycia klockow mozna jakos samemu pozbyc sie tego bledu? (bo to moze wcale nie przetarty przewod) aha - klocki z przodu sa ok temat pre_pl
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
chcialbys
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
o totototo swiete slowa adamooo! :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to ja tez jade!
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
no juz druga zone mam - to chyba dziala nie?
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
ja wyposzczony? Boze bron!!! '-) wszystkich kobiet pytam czy za mnie wyjda
-
trzeszczenie podczas ruszania i hamowania
kolezanka ode mnie z roboty ma audi TT, po wypadku sciagane z niemiec to auto to dopiero trzeszczy przy ruszaniu! makabra! dzis pojechala na kolejna diagnostyke dam znac w poniedzialek co to moze ew. byc - ale stawiam na sworzen i wahacze
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
wyjdziesz za mnie? :d:d
-
Historia naszych nicków
no przeciez nie bede dalej cytowal utworu '-))))))))))))))))
-
Historia naszych nicków
hehehehehe Kaziu Wichura to postac autentyczna? '-))))))))))))))))) [ Dodano: 05-01-2007, 09:35 ] jakie ladne zdjecie ODB u kolegi dirty'ego
-
spoiler tyl - duzy obciach?
ale ze to jest B6 zauwazylem dopiero dlugo po tym jak powiesilem posta;)