Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D


NIUNIAA4

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPRASZAM DO LEKTURY :D

Odkad pamietam u mnie w rodzinie byly jakies stare samochody, z ktorych szybko robil sie szrot ze wzgledu na to ze wiecznie w domu byly same dziewczyny :D (tatus Kapitan wiecznie poza domem miesza gdzies wode). Posiadalismy golfa I ale to bylam malutka <- odniego zaczela sie moja milosc do samochodow, potem byla stara nyska do ktorej wsadzilam z tata kanape do tylu coby sie wygodnie jezdzilo! :D

Natepnie dwa mercedesy 123 240D ktore byly juz pelnoletnie, hihihi... :D

Zawsze jak rozmawialam z tatusiem to marzyl mu sie samochod w miare nowy, oplywowy, zgraby, bez rdzy i potrzeby ingerowania w jego naprawe! :D

W czerwcu 2006 nadazyla sie okazja zeby spelnic jego marzenie!

Moj tatus konczyl akurat 50 lat, przez caly czas zastanawialysmy sie co mu kupic, wiecie mezczyzna dojzaly, dzieci odchowane i na karku 50 lat! :D

Zalezalo mi na czyms czego jeszcze nie mial, czego nigdy nie dostal a co bardzo bedzie mu sie podobalo i sluzylo! :D

Dwa tygodnie przed urodzinami na moje konto i konto mojej siostry wplynela zalegla gotowka, wiec zastrzyk finansowy byl spory, hihihi... :D

Nie zastanawiajac sie zaproponowalam kupno samochodu dla tatusia, na co kobitki sie zgodzily! :D

Poszukiwania NIUNI duzo czasu mi nie zajely, zadzwonilam do kolegi, ktory mi ja zaproponowal. Kiedy przedstawilam opcje mamci to oczy jej sie zaswiecily. Tatusia az zatkalo, po czym pojechali ja zobaczyc z racji tego ze to mial byc prezent dla Tatusia i zeby zobaczyl czy mu sie podoba (ja siedzialam na uczelni -> SESJA :()

Tatus pojechal na hamownie z nia, do paru mechanikow calkiem przypadkowych zeby byly niezalezne opinie na jej temat itd

Kiedy sie okazalo ze jest wszysto z nia ok, padla decyzja BIORE! :D

Po oplaceniu wszystkiego i zarejestrowaniu NIUNIA stala na parkingu juz na urodziny mojego tatusia.

Ale sie rozpisalam, ale mam nadzieje ze teraz zrozumiecie dlaczego to autko jest dla mnie takie wazne i nie tylko dla mnie! :D

niunia1.jpg niunia2.jpg

niunia4.jpg

zdjęcia sa moze nie za fajne bo robione aparatem z telefonu ale i tak jest piekna! :D

a teraz pare moich fotek bo w koncu obiecalalm :)

IMG_2135.jpg 2.jpg 4.jpg

to sa zdjecia ktorych sie nie przestarszycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno cokolwiek powiedziec, ale jak mowisz ze piekna to pewnie tak jest :D Czekamy na fotki jakies w dzien i Twoje :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo można coś zobaczyć ale napewno jest piękna jak każde a4 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko je jak tak bardzo chcecie!

:509:

Niuniek musisz zamiscic jakies lepszejesze zdjecia bo z tch to nie moge oceniac ale ufam na slowo ze piekna :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kaprawe te fotki jakieś (smochodu), a twoje na wybiegu fajne prosimy o następny zestaw :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Dobre zdjęcia taaak i więcej na wybiegu :D fajne :D podoba mnie siem :)

A zdjęcia samochodu tez możesz wrzucić jeżeli chcesz ......

A tak serio: zdjęcia wnętrza potrzebne som

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...