Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAM DO LEKTURY :D

Odkad pamietam u mnie w rodzinie byly jakies stare samochody, z ktorych szybko robil sie szrot ze wzgledu na to ze wiecznie w domu byly same dziewczyny :D (tatus Kapitan wiecznie poza domem miesza gdzies wode). Posiadalismy golfa I ale to bylam malutka <- odniego zaczela sie moja milosc do samochodow, potem byla stara nyska do ktorej wsadzilam z tata kanape do tylu coby sie wygodnie jezdzilo! :D

Natepnie dwa mercedesy 123 240D ktore byly juz pelnoletnie, hihihi... :D

Zawsze jak rozmawialam z tatusiem to marzyl mu sie samochod w miare nowy, oplywowy, zgraby, bez rdzy i potrzeby ingerowania w jego naprawe! :D

W czerwcu 2006 nadazyla sie okazja zeby spelnic jego marzenie!

Moj tatus konczyl akurat 50 lat, przez caly czas zastanawialysmy sie co mu kupic, wiecie mezczyzna dojzaly, dzieci odchowane i na karku 50 lat! :D

Zalezalo mi na czyms czego jeszcze nie mial, czego nigdy nie dostal a co bardzo bedzie mu sie podobalo i sluzylo! :D

Dwa tygodnie przed urodzinami na moje konto i konto mojej siostry wplynela zalegla gotowka, wiec zastrzyk finansowy byl spory, hihihi... :D

Nie zastanawiajac sie zaproponowalam kupno samochodu dla tatusia, na co kobitki sie zgodzily! :D

Poszukiwania NIUNI duzo czasu mi nie zajely, zadzwonilam do kolegi, ktory mi ja zaproponowal. Kiedy przedstawilam opcje mamci to oczy jej sie zaswiecily. Tatusia az zatkalo, po czym pojechali ja zobaczyc z racji tego ze to mial byc prezent dla Tatusia i zeby zobaczyl czy mu sie podoba (ja siedzialam na uczelni -> SESJA :()

Tatus pojechal na hamownie z nia, do paru mechanikow calkiem przypadkowych zeby byly niezalezne opinie na jej temat itd

Kiedy sie okazalo ze jest wszysto z nia ok, padla decyzja BIORE! :D

Po oplaceniu wszystkiego i zarejestrowaniu NIUNIA stala na parkingu juz na urodziny mojego tatusia.

Ale sie rozpisalam, ale mam nadzieje ze teraz zrozumiecie dlaczego to autko jest dla mnie takie wazne i nie tylko dla mnie! :D

niunia1.jpg niunia2.jpg

niunia4.jpg

zdjęcia sa moze nie za fajne bo robione aparatem z telefonu ale i tak jest piekna! :D

a teraz pare moich fotek bo w koncu obiecalalm :)

IMG_2135.jpg 2.jpg 4.jpg

to sa zdjecia ktorych sie nie przestarszycie :)

Opublikowano

No trudno cokolwiek powiedziec, ale jak mowisz ze piekna to pewnie tak jest :D Czekamy na fotki jakies w dzien i Twoje :one:

Opublikowano
  • Autor

przeciez moje fotki sa juz na forum

sa razem z fotkami ze spotu opolskiego ale moge je jeszcze raz zamiescic i nie tylko je jak tak bardzo chcecie! :)

Opublikowano

Nie bardzo można coś zobaczyć ale napewno jest piękna jak każde a4 :a4fan:

Opublikowano
nie tylko je jak tak bardzo chcecie!

:509:

Niuniek musisz zamiscic jakies lepszejesze zdjecia bo z tch to nie moge oceniac ale ufam na slowo ze piekna :one:

Opublikowano

ja też uważam że trzba lepsiejsze zdjęcia właścicielki .... i auta oczywiście :D:D :mikolaj:

Opublikowano

No teraz sa tez Twoje, ladnie ladnie :D Ale wiecej prosimy :diabel2:

Opublikowano
  • Autor

rany co Wy z tymi zdjeciami

nie mam wiecej :P

Opublikowano

Masz masz, ja wiem , ze masz :D wrzucaj i nie marudz :D

Opublikowano

nie kaprawe te fotki jakieś (smochodu), a twoje na wybiegu fajne prosimy o następny zestaw :one:

Opublikowano
  • Autor

Ja Cie bardzo prosze, na serio nie mam nic wiecej fajnego, to znaczy mam ale nie mam skanera bo mam na kliszy! :) jak wywolam i poskanuje wszystko to zamieszcze wiecej ale nie teraz! :)

Opublikowano

prosimy o wiecej zdj. najlepiej zeby byly robione w dzien chodzi mi o auto :D

Opublikowano

Dobre zdjęcia taaak i więcej na wybiegu :D fajne :D podoba mnie siem :)

A zdjęcia samochodu tez możesz wrzucić jeżeli chcesz ......

A tak serio: zdjęcia wnętrza potrzebne som

Opublikowano
  • Autor

zrobiem dopiero w lutym bo wtedy bede w domu dopiero i wszystko umieszcze, obiecuje!!! :)

Opublikowano

no no no

wirze m\na słowo że jest piękna :diabel:

Opublikowano

pikna pani w piknej A4 co to za zestaw :one:

Opublikowano
pikna pani w piknej A4 co to za zestaw :one:

s-line :one:

Opublikowano
wyjdziesz za mnie?

zapewne możesz pomarzyć :619:

Opublikowano

Wustyle, coś Ty taki wyposzczony ? :D :diabel:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.