Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 130km AVANT] Moj traktorek....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W koncu znalazlem czas i suchy dzien aby zrobic fotki mojego OOOO

audi0001.jpg

Jest to egzemplarz z 2004, aktualnie ma jakies 120 000 km, wyposażenie jak to w :a4fan: bywa ;) do tego czarna skórzana tapicerka. Silnik TDI 1.9 130km z multitronikiem. Kolor blekitno-fioletowa perla. Mam go ~1,5 miesiaca i juz zdazylem mocno polubic, bardzo wdzieczny samochodzik.

(kurcze nie podejrzewalem siebie o to, ze spodoba mi sie kombi :eek: :eek: ) Aktualnie na oponach zimowych, latem beda 17stki OZ.

Kilka fotek:

audi0006.th.jpg audi0005.th.jpg audi0003.th.jpg

audi0007.th.jpg audi0002.th.jpg audi0004.th.jpg

Opublikowano

Foteczki Piękne. aż sobie wszedłem na stronke :) za***iste :exclaim:

no a co do autka to też bym dokładnie takie samo chciał ale że sedana :P

[ Dodano: 02-02-2007, 16:10 ]

aaaa tylko ja bym chciał manualną skrzynie :biggrin:

Opublikowano

Ładna furka może kiedyś i ja się dorobię takiego modelu ;)

Opublikowano

ładniusi - skórka duży+ :smile:

Opublikowano

poza tym że jest bardzo cacy nie nic do dodania

piękna

a i foteki robione fachową ręką :a4fan:

może kiedyś i ja się dorobię takiego modelu ;)

za 5 latek będą sporo tańsze

wtedy sobie kupimy :lol:

Opublikowano

Diego, wielgaaaachny plus za fotki, są profi !

reszta no jak to w B6 ;) (oby multi się sprawował)

Kurde no, foty miesiąca normalnie ! :cool:

Opublikowano

spoko fotki i furka

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :redface: za slowa uznania :)

Multi, puki co (puk puk) gra jak gruźlikowi w plucach :D - zbliza sie czas wymiany oleum, wiec mysle, ze nie bedzie gorzej niz jest a jest niezle :smile:

Opublikowano

autko naprawde the best :biggrin: ...co do zdjec to naprawde zrobione profesjonalnie

Opublikowano

Bardzo ładna niunia.

Bardzo ładne foty.

:smile:

Zapraszmy na Spoty Krakowskie :smile:

Opublikowano

ładny wózek i jeszcze lepsze foty :wink:

Opublikowano

ładny ... szkoda ze w multi ....

Opublikowano

Dla mnie bajka może kiedyś też sobie taką sprawie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niuńka "baj najt" :lol: czyli kilka pstryków:

convar12br2.th.jpg convar13qx0.th.jpg convar14sf2.th.jpg

Opublikowano
Niuńka "baj najt" :lol: czyli kilka pstryków:

Obrazek Obrazek Obrazek

wow! masz moze te fotki w wiekszej rozdzielczosci (tak, zeby nadawaly sie na pulpit)?? sa swietne

Opublikowano
Diego napisał/a:

Niuńka "baj najt" :lol: czyli kilka pstryków:

Obrazek Obrazek Obrazek

wow! masz moze te fotki w wiekszej rozdzielczosci (tak, zeby nadawaly sie na pulpit)?? sa swietne

Auto extra, fotki jeszcze lepsze !! Niewiem czy to zasluga fotografa czy aparatu ?? :lol:

Opublikowano

dlugi czas otwarcia przeslony czasem daje swietne efekty :) tylko ciekawe czy aparat trzymala osoba czy byl jakos zamocowany??

Opublikowano
  • Autor

O, nie spodziewalem sie ze bedzie taki odzew :eek: :cool: Wieczorem podam linki do fotek w pelnych wymiarach i napisze nieco o "technice" :lol:

ps. jak kogos interesuje to tutaj: http://tinyurl.com/yrzj7x jest fotka mojego poprzedniego wozidla.

Opublikowano

Poprzednie wozidlo to Touran byl ?? Jakim aparatem fotki robisz ?? A furka piekna,gratuluje :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.