Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 130km AVANT] Moj traktorek....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko klasa, w koncu to :a4fan: a fotki sa extra :eek:

Opublikowano

WItam Kolege z Grodu Kraka :) furka super, fotki swietne.

Opublikowano

za 5 latek będą sporo tańsze

wtedy sobie kupimy :lol:

Święte slowa,kupimy bo to :a4fan: i jest piękne

A foto super

wow! masz moze te fotki w wiekszej rozdzielczosci (tak, zeby nadawaly sie na pulpit)?? sa swietne

też bym się pisał :biggrin:

Opublikowano

za***iste foty (no i oczywiscie auto)

to z wnetrza, w dzien, w szerokim kacie, no i to przyzolcone - miod '-))))))

jak juz bedzie cieplo, zglebie auto i zaloze 17" to tez trachne taka sesyjke

gratuluje auta!

Opublikowano

zdjęcia pierwsza klasa samochód też super :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za zainteresowanie :)

Obiecane tapetki (1600x1200) i jedna panoramiczna.

http://img204.imageshack.us/img204/8889/wallpaper03fi2.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/8051/wallpaper02kw0.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/108/wallpaper01ly4.jpg

Co do technikaliow: aparat na statywie statyw na tylnej kanapie, bardzo profesjonalnie zamontowany

:eek: :cool::lol::rotfl: :

3534534kk3.th.jpg

Do tego ogniskowa 24, iso 800 przeslona f11, wężyk i włala.

Wczesniej mialem Golfa V ale to prawie blizniaki (tfu tfu) z Turanem.

Opublikowano
  • Autor

No tak jakby, czasem cos tam dłubie sobie :redface: :a4fan:

Opublikowano

Dzieki za fotki w duzej rozdzielczosci - piekne, myslalem ze to Touran bo kokpit podobny. A pomyslec,ze zamiast A4 mialem Tourana 2.0 TDI kupic......

[ Dodano: 20-02-2007, 22:45 ]

Aha- co to tak swieci na fotkach wnetrza po lewej stronie radia ??

Opublikowano

Myślę, że ładniej i dokładniej swojej :a4fan: nie mogłeś zaprezentować. Wielkie uznanie dla pomysłowości i dobrej ręki fotografa. Czy to zwykła cyfra czy może jakaś lustrzanka ? Niunia po prostu bajka! Z przyjemnością umówił bym się do Ciebie na sesje fotograficzną z moją :a4fan: Jeszcze raz gratulacion :cool:

Opublikowano

jake papa, kurys2309

polecałbym się zastanowić zanim wciskacie przycisk 'wyślij'. Tak jak piszecie, to forum Audi A4, a nie po to żeby obrażać innych.

Pozostałych proszę także o rozmyślne wciskanie odpowiedzi i nie odpowiadanie na tego typu bzdety.

Opublikowano

Witeczka!!

Muszę koledze szczerze pogratulować udanej sesji zdjęciowej i profesjonalizmu w dziedzinie fotografiki. W końcu nasze niunie są godnymi obiektami do fotografowania, a co zatem idzie są wielce porządane nie tylko przez mężczyzn ale i kobiety. A fura rewelka - miodzio tylko palce lizać. :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.