Treść opublikowana przez robert16zgas
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
Witam jestem posiadaczem audi a4 b6 1.9tdi podobają mi się dokładki na dwa kominy a dokładanie ta którą zamieściłem na zdjęciu. Możecie mi podpowiedzieć jak jest ze spasowaniem jej ? jak dociąć zderzak ? i ogólnie jak to wszystko poskładać fajny modzik i chciał bym go mieć w swojej audi Jeśli już ktoś robił proszę o pomoc chętnie kupię taką dokładkę
-
poszukuje osoby do podłaczenia radia rns-d
Witam poszukuję elektronika samochodowego bądź osobę znającą się podłączeniem radia rns-d w audi a4 b6, tak aby navi chodziła i wszystko było na tip top, wraz z podłączeniem VAGa, najlepiej z okolic Lubartów, Kock wiecie coś na ten temat ?
-
poszukuje elektronika samochodowego do podłaczenia rns-d
Witam poszukuję elektronika samochodowego bądź osobę znającą się podłaczeniem radia rns-d w audi a4 b6, tak aby navi chodziła i wszystko było na tip top, wraz z podłączeniem VAGa i kodowaniem, najlepiej z okolic Lubartów, Kock woj. Lubelskie wiecie coś na ten temat ?
-
Car audio doradźicie ?
Witam szukam osoby która doradzi mi w budowie car audio w audi a4 b6 sedanik , co dobrać i wogóle 1. Jakie głośniki proponujecie na przód i tył auta ? Oczekuję fajny basik, może wzmak pod nie jakiś hmm ? albo sub ? Czekam na waszą pomoc
-
czym wygłuszyć auto ?
Nie no podłogi nie będę się czepiał, myślę o drzwiach i może dachu oraz tylnej klapie no nie wiem widzę na rynku jest dużo mat i różne ceny, najlepiej nie zbyt drogo, [twitter]http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-butylowa-bitumiczna-rolki-3-5m2-i5268239572.html co sądzicieo tej macie ?
-
czym wygłuszyć auto ?
Witam czym wygłuszyć drzwi auta ? bo chciał bym zrobić jakieś małe car audio
-
brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
aha ok dzięki
-
Pomocy w dobraniu głośników, car audio
Witam w mojej audi mam tylko 2 oryginalne głośniki chciał bym dołożyć 2 i 2 wymienić na coś znacznie lepszego żeby grały czysto i ładnym basem macie jakieś sprawdzone głośniki ? czy może jakiś sub ? a i jakie maty polecacie do wytłumienia drzwi itp.
-
Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.
uuu z rozkręceniem jest trochę zabawy bo musisz rozkręcić górną pokrywę silnika, od kolektora 2 śruby, iale poradzisz sobie, Jak wyjmiesz zawór egr to przeczyść go w środku może być zanieczyszczony. Ja miałem to samo okazało się że ta gruszka nie pracuje bo jest pęknięta za używano dałem 70 zł za nową na zamówienie grubo ponad 100 zł krzyczeli, sprawdzisz ją kawałkiem wężyka wdmuc**jąc i wydmuc**jąc powietrze
-
Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.
Musisz rozebrać i sprawdzić ten zaworek ( tą czarną gruszkę ) zapewne jest dziurawa
-
Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.
Spróbuj odłączyć ten górny przewodzik i się przejedz i zobacz czy pomogło A jest to zawór EGR
-
pomocy elektryka wariuje !
Dziwna sprawa bezpiecznik niby był dobry nie przepalony a nie łączył, włożyłem nowy wszystko wróciło do normy dzięki za wszelkie porady
-
pomocy elektryka wariuje !
aha no dzięki napewno sprawdzę a mogę go normalnie odłączyć i nic mi sie nie rozkodyje ? a mogę go normalnie odłączyć i nic mi sie nie rozkoduje ?
-
pomocy elektryka wariuje !
w którym miejscu się znajduje ? jak można sprawdzić czy jest sprawny ?
-
pomocy elektryka wariuje !
MC czyli ? wycieraczki i klakson też nie chodzi
-
pomocy elektryka wariuje !
Witam taka sprawa auto oddałem do mechanika czyścił mi bak paliwa i w zawieszeniu coś tam poprawiał, od tamtej pory nie chodzą mi : el szyby brak kierunkowskazów brak świateł długich brak światła przy wstecznym rozładowuję akumulator pokazywało że cały czas bagażnik jest otwarty narazie tyle zauważyłem co oni mogli w nim zrobić ? coś podmienili ? ukradli lub coś takiego ? co o tym sądzicie ?
-
trzęsie autem i brak mocy
na desce się nic nie świeci a pod VAG nie podłączałem oddam do mechanika to niech go sprawdzają Dokładnie wszystko wychodzi na jaw jak się trochę pojeździ autem bez powodu auta się nie sprzedaje
-
trzęsie autem i brak mocy
auto mam z 5 miesięcy dopiero będę wymieniał filtry oleje rozrząd ale dzięki za odpowiedz
-
trzęsie autem i brak mocy
Ok już jest Po odpięciu tej wtyczki auto traci moc
-
trzęsie autem i brak mocy
kurde zdjęcia nie ma
-
trzęsie autem i brak mocy
a w którym miejscu znajduje się ten przepływomierz ?
-
trzęsie autem i brak mocy
EGR czyściłem a kopci tylko wtedy gdy się pojawia to trzęsienie w aucie a tak nic nie dymi wszystko elegancko
-
trzęsie autem i brak mocy
Pacjent audi a4 b6 1.9tdi 131km Kiedy jadę autem i na drugim trzecim biegu wciskam pedał w podłogę samochodem zaczyna trząść, wcale nie reaguje na pedał gazu naciskam a silnik nie reaguje, zauważyłem że wtedy dymi na niebiesko, Jeździłem ostatnio z kolegą taką samą audi w tym samym silniku i u niego czuć przyspieszenie aż wgniata w siedzenie a u mnie nie jak by turbina nie ciągnęła. Co to może być ?
-
Ściąga na lewą strone po wymianie łaczników stabilizatora
zaprowadziłem auto do mechanika mówił że dolne wachaczacze do wymiany,
-
Ściąga na lewą strone po wymianie łaczników stabilizatora
Witam Mam problem otóż wymieniłem przednie łączniki stabilizatora i kiedy jadę ściąga mnie na lewą stronę, w czym może być problem ? dodam że moje stare łączniki wyglądały tak http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora-przod-audi-a4-b6-b7-exeo-i5202634981.htmlz tym gwintem w środku a nowe co kupiłem i są przelotowe w sklepie mówił żeby przełożyć śrubę i zakręcić nakrętko i będzie ok lecz musiałem dolną część trochę zeszlifować bo były grubsze od starego i zrobiłem je na ten sam wymiar. Proszę o pomoc