Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

markopoloWS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez markopoloWS

  1. witam,nadszedł czas na zmianę tarcz i klocków na przodzie i tyle .na wlepce mam oznaczenia 1KD 1LT ,może podać mi ktoś wymiary tarcz oraz jaką markę polecacie? najlepiej kupić zestaw jednej firmy czy tarcze inne a klocki inne? auto to a4 b6 3.0 z góry dziękuję za odpowiedz
  2. markopoloWS odpowiedział(a) na markopoloWS temat w 3.0
    jak będę miał możliwość podłączenia do vaga lub vcdsa to zrobię te pomiary,niestety na tą chwile mam dostęp tylko do auto coma
  3. markopoloWS odpowiedział(a) na markopoloWS temat w 3.0
    oto opis :17800- czujnik pozycji wału rozrządu,blok 2;przerwa obwodu/zwarcie do plusa -nieciągły 19761- czujnik pozycji wału rozrządu wydechu,bank 2/czujnik położenia wału rozrządu,przełączany -stały 17755-czujnik nr 2 pozycji wału rozrządu/czujnik prędkości obrotowej silnika; niewłaściwa korelacja - stały
  4. markopoloWS opublikował(a) temat w 3.0
    witam i proszę o pomoc,po podłączeniu pod komputer pokazało takie oto błędy : 17800 ,19761 ,17755 jest to wina czujnika czy zle ustawiony rozrząd?
  5. Witam serdecznie,nadeszła pora na zmianę oleju,dotychczas jezdziłem na havoline 5w40 ale czytając Wasze opinie postanowiłem go zmienić i kieruje do Was pytanie,czy motul 8100 x-cess 5w40 będzie odpowiedni dla moje silnika? przebieg to 270 tys
  6. w tej chwili mam 61,5 cm od podłoża do nadkola z przodu oraz 62 cm na tyle.same sprężyny 1BE podniosą o kilka cm ?
  7. tak wygląda teraz,jak na Siedleckie drogi troszkę za nisko
  8. markopoloWS opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam serdecznie wszystkich,mam nadzieje że ktoś z Was mi pomoże.zamierzam podnieść autko gdyż czasem o coś zaczepie spodem i boje się że coś urwę ale wracając do tematu wiem że sprężyny mam sportowe H&R ale nie mam pojęcia czy sama wymiana sprężyn spełni moje oczekiwania.amortyzatory SACHS i o nie chce zapytać forumowiczów,zakładając na nie standardowe sprężyny auto się podniesie czy muszę zmienić też amorki?
  9. hej.mam na imię Marek.nie dawno zostałem szczęśliwym posiadaczem a4 pozdrawiam all

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.